Bu anime filmi ilk defa izledim. Bana ağlayabileceğim bir film öner diyorsanız bunu izleyebilirsiniz. 1988 yapımı. Türkçe adı, Ateşböceklerinin Mezarı. Japonca adı, Hotaru no haka.

2. Dünya Savaşı'nın sonlarında iki Japon kardeşin hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Çalınan kanalımdaki videoları silmişti çalan şahıs team youtube'u twitter üzerinden takip edip etiketleyip kanalım çalınmıştı yazmıştım form göndermişlerdi, formu doldurduktan sonra çalan kişiye dava ederim dedim diye hesabı geri vermişti, mail üzerinden iletişim kurduğum team youtube çalışanına yazmıştım silinen videoları yükler misiniz diye şak diye yüklemişler yorumlar bile duruyor. Eğer başınıza böyle bir şey gelirse twitterdan team youtube u takip edip etiketleyip sorununuzu yazın yardımcı oluyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da arama çubuğundan arama yaparken Edge tarayıcısı değil de istediğiniz web tarayıcı ve sitede arama yapmaya yarayan ücretsiz, açık kaynak bir program. Başka tarayıcı kullanmama rağmen edge ile arıyordu artık kullandığım tarayıcıda arıyor.
Releases kısmına tıklayıp exe dosyasını bulup indirebilirsiniz.
https://github.com/spikespaz/search-deflector

GitHub - spikespaz/search-deflector: A small program that forwards searches from...

A small program that forwards searches from Cortana to your preferred browser and search engine. - GitHub - spikespaz/search-deflector: A small program that forwards searches from Cortana to your...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belgesel dizi tarzı bir program vardı amerikadaki yasaların açıklarından faydalanıp, işletmelere kampanyalar yapıyordu. Bir bardaki sigara yasağını deliyordu, sturbucksla ilgili bir isim yasasında yararlanıyordu falan ama adı bir türlü aklıma gelmiyor. Hatırlayan var mı?

Filmler filimler gibi bir kanal incelemişti hatta en son.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

eskilerden bi film soracam...
zaman yolculuğu ile ilgili.
film gelecekte geçiyor. bi şirket var, bunlar geçmiş zamanlarda dünya üzerinde gerçekleşmiş çok büyük felaketleri izlemeleri için insanların geçmişe yolculuk yapmasını sağlıyolar. bi çeşit turizm şirketi gibi 🙂
var mı hatırlayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden izledim diye pişman etmeyecek bi film. Derinliği olmayan bi bilim kurgu ve aksiyon filmi. #gününfilmi

https://www.imdb.com/title/tt9777666/?ref_=nv_sr_srsg_0

The Tomorrow War (2021) - IMDb

Directed by Chris McKay. With Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin. A family man is drafted to fight in a future war where the fate of humanity relies on his ability to confront...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününYeniFilmi #4HitlikFilmdir

Archive (2020) 1 saat 49 dakika - Filmi çok beğendim. Kafanız rahatken izleyin. Yoksa ki ne olir ola. Diyebilirsiniz.Konusu: Teknoloji şirketinde çalışan baş rolümüz geçmişte sevgilisini bir araba kazasında kaybeder. Ve ölen insanları 200 gün canlı beyin yapısını koruyabilen teknoloji sayesinde geliştirdiği insan vari robota yapay zeka ile eklemek ister. Böylece sevgilisini kaybetmemiş olacaktır. Çekim kalitesi güzel. Dublaj seslendirmesi orjinal dili çok başarılı.

Kesin İzleyin.

Filme 10 üzerinden 8.75 veriyorum.

TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 Pro x64 Lite 2021

Windows 10 Pro x64 Lite 2021 by turhill

 

#windows10lite #windows10prox64lite #windowslite

Bazen arkadaşlarıma yardımcı olmak amacıyla sanal makine kullanıyorum. Fakat saklaması, iletmek ve kullanmak için ana sürüm çok pratik kullanım sunmuyordu. 10 seneye yakındır farklı sürümlerde lite yaptım. Ve bu yaptığım sürümde son sürüm oldu diyebilirim. Neler çıkardım aktaratım:

Naturel Dil Paketi, Windows Defender, Mağaza da ki bir takım uygulamalar (Mağaza duruyor), Tarayıcı ve yazıcı sürücüleri, Dil paketleri, Recorveriy Disk create, Freamwork öylece duruyor. Son sürüm ve güncellemeleri dahil duruyor.

 

Bu sürümde rem için bir şey yapmadım. Çünkü reimim 32 Jigolayt olduğu için gerek görmedim. Çok fazla hata çıkıyor bu seferde. GÜncellenmiş iso üzerinden yaptım bu çalışmayı. Bana .k pratik kullanım sunuyor olması işime odaklanmamda yardımcı oluyor. ESD sıkıştırmadım eski bilgisayarda kullanacaklar için daha kolay ve seri kurulum sağlayacaktır.

 

Google Drive indir

Yandex.disk indir.

MD5: 6D31241020F9D6171A40853D6D80F86E

SHA1: 53A49742A9CF14B9EE3564E0F2F3D5595CBDEBFA

 

Sen becerememişsindir. Virüs felan atmışsındır 🤣 🤣 diyenler olursa da buyur program ve çıktı dosyası yedeği. Program  ----  Dosyası uğraş yap bea.

 

Haberiniz Olsun:  @Gamsizm @leventp @umtk albahith @albahith tuskilidi @tuskilidi Kenan @72pinedoram huseyin/azuren @hegemen cglrozgn @cglrozgn Öz Hakiki NeolindTR @neolind
ahmet.diye.biri @metchak Oktay @l0st Enes İLHAN @enesilhan formoliv @formoliv Player 1 @player-1  huseyin/azuren @hegemen  @neolind

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

#GününOkGibiFilmi #2HitlikFilimdir

Stowaway (2021) ‧ Bilim Kurgu/Dram ‧ 1 saat 56 dakika Filmi büyük heyecanla açtım izlemeye başladım. Aman diyim siz bu hatayı yapmayın. Arkadaş konu güzelde mok etmişler filmi. Bir mars görevine roket atılır. Ve serüven başlarda ne serüven.. 🙂 🙂 Neyse uzaya çıkarlar. (Tövbe tövbe) Gemi Mars yolculuğuna başlar hızlanır gemi. Komutan gemi kontrolü yaparken yerde bir iki damla kan bulur. Ve üst kapağı açar. Bir de ne görsün. 2 metrelik siyahi arkadaş bayılmış halde komutanın üstüne düşer. Öfffff daraldım. Anlıyacağınız saçmalamışlar. O 2 metre adamın üstüne kapağı vidalamak nedir. Bir idnelik var bu işte dedim ama bir şeyde çıkmadı. :

Filme 10 üzerinden 3.25 veriyorum.
TKDB: https://drive.google.com/drive/folders/17xXafF4q98dwo1jiCtjdmgTdcT2umhiV?usp=sharing

BeğenFavori PaylaşYorum yap