Korku filmi gibi gözüken, aslında korku ile alakası olmayan, bilim kurgu filmi. Bir bölümlük dizi olması gerekirken, filmini yapmışlar. M3GAN dışında, oyunculuklar kötüydü. Dramatik bir sahne ile başlıyor ve bunu filmin ilerleyen zamanlarında göremiyoruz. Zaman kaybından başka bir şey değil, izleyecek bir şey bulamazsanız, açıp izleyebilrisiniz.

Filmin konusu: Oyuncak firmasında çalışan mühendis, çocuklar ile vakit geçirmesi ve onları eğitmesi için robot tasarlıyor. Robot bir noktada, kendi bilincini kazanmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.

https://www.imdb.com/title/tt8760708/

M3GAN (2022) - IMDb

M3GAN: Directed by Gerard Johnstone. With Allison Williams, Violet McGraw, Ronny Chieng, Amie Donald. A robotics engineer at a toy company builds a life-like doll that begins to take on a life of its...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim eski düldülü sattık. Yeni araba aldık. Eski aracın Hgs'si yeni araca aktarılabiliyor mu? Yeni aracın üzerinde, kayıtlı Hgs var. İlk onun mu iptal edilmesi gerekiyor? Yoksa direk eskisini iptal edip, yenisini mi kullanayım ?
Edit: Yeni araçtaki Hgs, ablamın üzerine kayıtlı. #hgs

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeğenim Pikap almak istiyor. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Linkteki ürünü paylaştı. Olmadı bunu alacak..

https://www.trendyol.com/record-master/t310ch-sarj-ozellikli-pikap-33-45-78-devir-p-114736710?boutiqueId=61&merchantId=107924&utm_source=share

Record Master T310ch Şarj Özellikli Pikap - 33, 45, 78 Devir Fiyatı,...

Record Master T310ch Şarj Özellikli Pikap - 33, 45, 78 Devir yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi kartının eksitresinde, Asgrai tutar gözükmüyor. Borç kısmında -1500 tl yazıyor. Asgari ücret neden çıkmıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tuvalete gittim, evde su yok. Sağı solu kontrol ettim, evde bir problem gözükmüyor. İnternette su kesintisi gözükmüyor. Ana vana geldi aklıma, biri vanayı kapatıp gitmiş. Deli misiniz yahu, benim vanadan ne istediniz 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Sitenin sene sonu özeti geldi. Bizim sitenin 2022 giderleri. Her sene detaylı bir şekilde bunu sene sonunda verirler. Bunun üzerine tekrar toplantı düzenlenir. Bakalım giderler, ne kadar artacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

@achfighter Batuhan Telegram'dan ekleyebilir misin? "Awsalli"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üye olduğum sitelerin şifrelerini değiştirmeye başladım. Tarayıcının önerdiği, güçlü şifreleri kullanıyorum. Şifreleri değiştirmeme rağmen, bazı sitelerde "This is a leaked password" bu uyarı geçmiyor. Edge'in önerdiği şifre, sızmış mı oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap