Tunahan Avsallı paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

Ramazan geldi. Orucu ne bozar, dönemi başladı 😀

https://www.youtube.com/watch?v=G_S0sJ71RBo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Kelimeleri bu şekilde yazan site biliyor musunuz? Birbiriyle bağlantılı şekilde, eskiden yazabiliyordum. Yazılımı bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda, qbittorent ile dosya indirmek istediğimde, bir çok torrent dosyasında "downloading metadata" yazısı çıkıyor. Farklı sitelere yönelmek zorunda kalıyorum. Oralarda 720p\1080p içerik bulmak zor oluyor. Trackers bağlantısı yapılmış oluyor. Bunu çözmenin bir yolu var mı? #teknoyardım #qbittorent

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şakkadanak satarım 😀 Dünya şok olur 😀 Ben bunu nasıl izlememişim 😀

https://www.youtube.com/watch?v=PESECuF8bmw

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edit: 3 yeni davetiye var. Şartlara uyanlar, mail adreslerini yazsınlar.

İpt torrent sitesinden, 3 adet davetiyem var. Ciddi upload yapacak kişilere gönderebilirim. Daha önce gönderdiğim 2 kişi, upload yapmadığı için atıldı. Upload yapmayacaklar veya bir bakıp çıkacak olanlar, lütfen yazmasın.

Dikkat: Davetiyem bitmiştir. @protego nickli arkadaşımızda davetiye mevcut. Şartlarına uyarsanız, size davetiye gönderir.

Ts'ye en az 1 yıllık üyelik şartım var.
Ratioa zorunluluğu vardır.
Dosyayı en az 15 gün upload etmek zorundasınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 39

@tarikkaya Yaptığın ISO dosyasını kullanmaya başladım. Çok güzel olmuş, eline sağlık. Sanırım bir hata yaptım. Firefox güncelleme istiyor. Bunu nasıl çözebilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah kalktığımda, görüntüde bir kasılma vardı. Yazılar zor yazılıyor, pencereler zor hareket ediyordu. Bilgisayar bozuldu sandım. İlginç şekilde, stress testlerinden başarıyla geçiyordu. Kurcalamadığım yeri kalmadı. En son monitör kısmına bakınca, durumu farkettim. Refrech rate 1000 hz olmuş 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 25

Google Drive üzerinden bir klasör paylaşıyorum. Bu klasöre hekesin ulaşmasını nasıl sağlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap