Amerika’dan ps4 aldım. Aldığım ps4 yanında 3 tane oyun verdiler. İki oyunun sadece kodu var. Bunları girince kabul etmiyor. Ne yapmam lazım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu nasıl yapabiliyorlar ? Düpedüz dolandırılıcılık bu .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulladığım sistem, 1 haftadır, açılışta kilitlenmeye başladı. Qcode ekranında "8d" yazıyor. ve Dram ışığı yanmakta. Reset atınca, sistem sorunsuz şekilde açılıyor. Çözüm olarak bios güncellemesi yaptım. Ram testi yaptırdım. Farklı ram slotlarını denedim. Sorun çözülmüyor. Araştırınca Soc voltaj vb. ayarlar ile çözüm üretenler olmuş. Ben ellemek istemedim. Daha önce benzer sorun yaşayanlar oldu mu? Nasıl bir çözüm üretebilirim? #teknoyardım #Ryzen

3700x
Asus Strix-E
Corsair Vengeance 3000 mhz 16 gb ram(tek modül)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazon.de üzerinden almış olduğum ürün Aramex kargosu ile geliyor. Bir süre sonra "Teslimat bilgilerinizi kontrol edin" uyarısı çıkıyor. Aramex firmasından gelen maili cevaplıyorum. Ardından ürün boş çıktı deniliyor. Bunun için ne yapmalıyım? #aramex #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Koca amazon boş kutu mu yollamış ? amazon'u ara yada temsilciyle vs görüş böyle böyle aramex'e belgeleri gönderiyorum bana boş çıktı diye geri dönüyorlar. Ondan sonrasını bende bilemiyorum. Zamanında çinden android media player almıştım 50 tl ödemesi çıktı, aramex ile o zaman muhattap olmuştum ama belgeyi istemediler ki o zaman zorunlu değildi sadece şu hesap numarasına parayı yatır dediler yatırdım dekontu attım öyle gelmişti.

 • Mustafa Kaya @mky

  @awsalli amazon.de üzerinden alışveriş yapma konusunda birkaç soru sorsam ? Almanya’ya giden bir arkadaşım var ben Amazon’dan bir ürünü alıp onun oteline göndertebilir miyim? Bana tax free belgesi yollarlar mı? Ürün fiyatı sitede yazan fiyat mı oluyor ? Amazon üyeliğime giremiyorum

  • Tunahan Avsallı @awsalli

   Amazon tarafından satılan ürünlerde, Almanya'da geçerli olan kdv dahil oluyor. Üstüne eklenirse, 2-3 euro kargo ücreti ekleniyor. Bazı ürünlerde kargo ücretsiz. Sitede gördüğün fiyat üzerinden alırsın. Tax Free belgesini bilmiyorum.

Ablamın çocuklar bilgisayar için para biriktirmişler. Biriktirdikleri paraya, bilgisayar almak zor. Playstation 4 almaya karar verdim.(bende destek çıkıcam) Ps4 pro mu yoksa ps4 slim mi almak lazım? Gta 5, pubg gibi oyunlar oynayacaklar..

Düzenleme: Bilgisayarları mevcut. Bilgisayar oyunlar için yetersiz kalıyor. Ödevlerini ve araştırmalarını oradan rahatça yapabiliyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29

Amazon.de sitesinden almış olduğum ürün, bir süre sonra iade edildi. "Müşteri teslimatı reddetti" yazıyor. Bunu nasıl çözebilirim? #Amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu iki telefondan hangisi tavsiye edersiniz ?(13-14 yaşlarıda kız çocuğu için) #telefontavsiyesi

Samsung A30s
Samsung M30s

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Elektrik kesildiğinde bilgisayar açılacak şekilde ayarladım. 2-3 defa açıldıktan sonra, kapanmış. Uzaktan router’a ulaşabiliyorum. Acaba Router üzerinden bilgisayar açılabilir mi? Linksys Router’da bulamadım. Bunu yapabilen Router var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Cfg73 27 inç monitör kullanan var mı? Monitörü tavsiye edermisiniz ? Monitörün yüksekliği ne kadar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tunahan Avsallı paylaştı.

Önemli Duyuru!
Ankara Onkoloji Hastanesi'nde yatan bir arkadaşımız için acil erkek A Rh (-) donör gerekmektedir.
Yardım etmek isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki numaradan iletişime geçiniz.
Muhsin (babası)
0537 664 10 98

BeğenFavori PaylaşYorum yap