#akış #TeknoYardım Corsair 900D ve H100i sıvı soğutma kullanmaktayım. H100i sessiz çalışsada, kasa sessiz çalışmıyor(1500 rpm civarında kasa fanları, h100i 900-1000 rpm). Biraz daha ses seviyesini aşağılara çekmek istiyorum. Toplam 4 tane kasaya ve 2 tane h100i’ye fan alacağım ve Fanları Corsair magnetic levitation fan olarak düşündüm, sizce bu fanlar nasıl, yerine farklı bir üründe önerebilirsiniz. (anakart rampage 3 extreme) İşlemci sıcaklığı 45 dereceyi geçmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım , Merhabalar, Logitech wave klavyemin bozulmasının ardından klavye arayışına girdim. (8-9 yılı devirdi) Bu klavyede kullandığım bir çok özelliğin, yeni alacağım klavye’de olmasına özen gösteriyorum (medya tuşları, geniş bileklik) Uzun arayışların sonunda, “Corsair K70 Rgb Gen3” modelini almaya karar verdim.(uk layout olacak) Bu klavye hakkında görüşlerinizi alabilir miyim, önerebileceğiniz farklı klavyelerede açığım. Mekanik olması çok önemli değil. (enter tuşu büyük, medya tuşları olan ve geniş bileklikli bir klavye olursa iyi olur) Bütçe: 750

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aradaşlar, sitede incelenen Corsair Gaming K95 ürününü nasıl temin edebiliriz? Yurtdışı haricinde

#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bilgisayarı kullanırken, belirli bir süre sonra, hoparlörlerden müzik cızırtılı gelmeye başlıyor.Kapatıp açınca sorun geçiyor.Digital olarak bağlı kullaklığımı açınca,onda cızırtı yok.
Güç kaynağını kapatıp,açıncada güç kaynağından bir ses gelmekte.Sorun güç kaynağında olabilir mi?

Sistem özellikleri
Asus rampage 3 extreme
High power 850 watt psu
Sound blaster zx pro studio
Corsair 900 d kasa

#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiber internet’e geçmemle birlikte,interneti odama aktarma sıkıntısı çekmekteyim.Bunun için 2 ürün buldum.Sizce bunlardan hangisini almalıyım?Linksys x3000 modem kullanmaktayım.Ağ üzerinden tv’de film vs izlemekteyim.

Asus PCE-AC68 Dual-Band AC1900 PCI-Exp Kablosuz Ağ Adaptörü
Linksys WES610N 4 Port Dual-Band N Entertainment Bridge Cisco WES610N Bridge
LINKSYS WUMC710 Wireless-AC Universal Media Connector

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=X-THdG5gVTw
İlk Dokunmatiklerden Biri

The H.P. Touch Computer (1983)

http://www.cchronicles.com/ From the Computer Chronicles TV show.
BeğenFavori PaylaşYorum yap