Bence güzel tasarımlı uygulamalar yapmak için Android güzel araçlar, eklentiler sunulmuyor değil de uygulama geliştiriciler uygulamaların arayüzünü çok sallamıyormuş gibi geliyor bana
Demek ki olabiliyormuş güzel tasarım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar modemden uzun zamandır çınlama sesi geliyordu İnternette de kopmalar oluyordu bugün WiFi dan hiç girememeye başladık ilk önce sorun İSS de zannettim.

Ama öyle bir şey yoktu sonra aradım taradım aynı modem aynı sorunlu birini buldum benim modemde var 7 8 yıllık. Sonra ethernetten bağladım bilgisayara sorun yok çalışıyor çok güzel.

Şimdi sorum şu ki router mı alayım WiFi kullanabilmek için yoksa modem mi alayım yarı yolda bırakır mı router ile kullansam modem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar kaloriferli evinizi nemlendirmek için hava nemlendirici kullanıyor musunuz veya sizin başka bir çözümünüz var mı hava kuruluğu için

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
  • onimarsynn @onimarsynn

    Zamanında çok popülerdi bunlar, ben de o akıma kapıldım. Sıcak buhar zararlı vs dediler Tefalin soğuk buhar veren bir modelini aldım (fotoğraftaki model ama fotoğraf bana ait değil), bir yıl kadar kullandım o bir yılda kronik burun tıkanıklığım geçmişti. Çok dertli alet, her ay kireç filtresi değişecek, 3 ayda bir içindeki elmas bilmem ne filtresi değişecek falan derken yıllık masrafı kendinden pahalıya geliyordu. Birde bunu alınca eve nem ölçer falan almak lazım, yoksa fazla nem hem evdeki eşyalara zarar veriyor hem de hasta ediyor. Bir ton derdi var ben bir tanıdığın çocuğu olunca istedi, ona verdim kurtuldum.

  • TeknoFukara @tugaygs06

    Nem demek mite demek. En iyisi nemsiz olsun.

  • Equitatus @equitatus

    Sürekli yanmadığı zamanlarda kaloriferin üzerine, alüminyum kaplarla su koyuyorum. Yeni nesil alüminyum radyatörlerin üzeri açılıyor, o araya bu kapları sıkıştırabiliyorsunuz. Kalorifer tüm gün yandığında ise bu çözüm işe yaramıyor bu yüzden Sinbo'nun soğuk buharlı nemlendiricisini kullanıyorum. Buhar çıkan ağzını kalorifere doğru çevirince ısınan buhar yükseliyor, böyle yapmazsanız direkt yere iniyor ve yer ıslanıyor. Çalışırken hafif bir vızıltı geliyor, beni çok rahatsız etmiyor ama uyurken rahatsız olanlar olabilir. Bunun haricinde bir sorunu yok ama sinbo kalitesinde. En kötünün bir tık üzeri bile değil.

Windows'ta o anki anlık internet hızını görmek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz.
görev yönetisinden bahsetmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yüzden büyük pil ve hızlı şarj

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok güzel ama çokta pahalı beee 😢😢
Bilen bilir nasıl güzel birşey 😃

https://www.hepsiburada.com/knipex-8701250-ayarli-pense-cobra-p-HBV000001MRTU?magaza=remakmagaza

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler bu bal markasını bilen tüketen var mı.
Ürünleri sağlam mıdır bimden aldım
650 g 24.95 TL

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15