hi-fi ve anc’li. 3k altına bulunabiliyor. ios ile düzgün çalışsa silikonlu olmasına rağmen direkt alırdım. fiyatı iyi mi yoksa airpodslara baktıktan sonra mı ucuz geliyor anlayamadım 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
 • reducto @protego

  Bu kulaklıklar TR'de ucuza satılıyor yurtdışına göre. 230 dolar Amerika fiyatı. Dolar olarak neredeyse aynı fiyattaki Apple ürünleri TR'de tam iki katı. O açıdan Samsung ucuz diyebiliriz tabi. Crinacle'a göre en iyi kablosuz kulaklıklar bunlar, hatta net olarak airpods pro'dan daha iyi diyor ama tabi adamın ses prosu olduğunu bir kenara bırakırsak ses biraz da göreceli bir şey. Ses yüksekliğini, vocal performansı ve bass performansını deneyimlemeden satın almaya cesaret edemedim ben https://youtu.be/45AHeEquI-s

  Zaten bu tip işlerde en yanıltıcı olan kısım bu. crinacle kendi diyor "ben 55db spl civarı ses yüksekliğinde dinlerim ona göre yorum yaparım, siz 80'de dinlliyorsanız deneyiminiz farklı olur" diye. Bu işte sıkıntı, çünkü ben 96db kulaklıklara burun kıvırıyorum yetmiyor diye ve seste sona yaklaştıkça kulaklıklardaki sesler bozulabiliyor. Hiçbir hifi yorumcusu da ses yüksekliğini hesaba katmaz ve söylemez dahi. rtings'teki kulaklık değerlendirmeleri bu yüzden beş para etmez mesela. ooo çok iyi diye bi alırsın bi takarsın son seste basslar çamur. ama rtings'te bundan bahsetmemiş çünkü ses yüksekliğini değerlendirmiyorlar. crinacle'da da aynı olay, hifi'cıların hepsi aynı. 50db ile onlara kolay gelsin ne diyim 😀

  • matara @matara

   Crinacle diyorsa doğrudur. R-tings'in diğer kategorilerini bilemeyeceğim ama kulaklık tarafları biraz advertorial gibi geliyor bana. Fakat bana pahalı geliyor bu kulaklık. Ben Crinacle'i dinleyerek Buds 2 aldım en son. Çok memnunum.

 • UnicornKnight @unicornknight

  1. nesilin mikrofonları öte dandik, sırf ekosistem ürünü diye aldığımdan beri (Galaxy M51 ve Galaxy Watch 4 Classic 46mm ile kullanmak için almıştım) toplasanız bir hafta ya kullanmışımdır ya kullanmamışımdır öyle duruyorlar. yerine SoundCore (Anker) Liberty 3 Pro'yu her gün ama her gün kullanıyorum.

  eğer o mikrofon işini çözdülerse evet, ses kalitesi Samsung'un Bluetooth üzerinden HiFi ses akışına önayak olan Scalable Codec'inin de desteğiyle şahane, sanıyorum bunda da her ünitede 2 sürücü olmasından mütevellit o konuda iyiden iyiye kendilerini aşmışlardır.

  fiyat konusunda Amazon Türkiye ile Hepsiburada'yı takip etmek lazım. Amazon tarafında Amazon'un kendisi, Hepsiburada tarafında da Hepsiburada'nın kendisi ya da Samsung Türkiye pazaryeri satıcısı tarafından iyi indirimler yapılıyordu eskiden, hala yapılıyorsa bundan faydalanılabilir.

 • Serdar ALTUN @serdara00

  iphone 12 ile kullanıyorum bunları, memnunum. Ancak ilk ayarları samsung bir cihazda yapmak gerekli. Hi-fi ses için de samsung cihaz istiyor.

mackolik'in cpu kullanımı ne öyle ya. sınmayan m1 i cayır cayır yaptı. ne yapıyor ki bu kadar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kredi kartıyla taksitli bir işlem yapmıştım, ilk ekstreyi de ödedim, ürünü iade ettim henüz iade tamamlanmadı, şimdi kart borcunu taksidi beklemeden komple kapatırsam bu iade para ne olacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

çok ağır soğuk algınlığı geçirdiğim için mecbur sigaraya ara verdim bir haftadır içmiyorum ama geri dönmek istemiyorum, zaten bırakmak istiyordum. bırakmış olanlar bu dönemlerde isteğinizi nasıl kontrol ettiniz? bugüne kadar çok denedim de gerçekten zor. hem finaller başladı hem yılbaşı da geliyor, ters bir dönemde bıraktım 😅

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26
 • parka @parka

  Birden bırakmak çok çok zor. Nİkon ihtiyacı zorlar ben 22 yıl önce bıraktım. Öncesinde 5 yıl kadar günlük 2 3 adede düştüm sonrasında bıraktım 2 yıl sonra kriz tuttu 24 saatin yıl gibi geçti dostlar sayesinde bir daha içmedim. Ama su an sigarayı kül tablası yeni bırakmış gibiyim irade yoksa hiç bir zaman bırakmış olmuyor sunuz. Beni dinlerseniz bırakmayın azaltın arada 1 kaç gün içmemeye çalışın ama kesin bırakmayın bir kaç yıl sonra bir daha düşünün

 • gio @gio

  acil durumlar için yedek bulundurma, bir tane içeyim bir şey olmaz deme şunun yanında güzel gidiyor bununla iyi gidiyor deme sonra alışkanlık haline geliyor. yemek sonrası bi tane yakayım sabah kahveyle bi tane atayım diye diye günde paket bitirmeye başlıyorsun.

 • 1024x768 @sen-gilgames-misen

  ara sıra sigara içen biriydim covid kapanmalarıyla fazla içmeye başladım. işin garibi düne kadar nezle bile olmamıştım ilk kapanmadan beri. hala sigara içiyorum ama toparladım çabuk. alkol de kullanıyorum. bünyem de normaldir aslında. farklı olan tek şey toplu taşımayı bi tık daha fazla kullanmaya başladım.

 • cgdincer @cgdincer

  Öncelikle çevreni değiştir. Sigara içen ne kadar insan varsa hayatından çıkar.

yahu bu appstore çok pahalı. androiddeyken oyun-program satın alıyordum, mesela monopoly e 45 gta ya 30 mu ne vermiştim, burada gta 150 monopoly 110. şaka gibi fiyatlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

güncel windows laptopların ömürleri nedir? 15-20k ya oyun pc si alınabiliyor mu? m1 air kullanıyorum ara sıra oyun oynayasım geliyor, f1 2017 falan oynadım bunda da native olmadığından buglu çalışıyordu. satıp windows a mı geçsem diyorum bazen. ekosistemden de memnunum aslında. gerçi bilgisayarda oyun oynamaya da pek vakit ayıracağımı sanmıyorum artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ürüne, ürün satış sayfasının ssini alıp yorum atmanın mantığı nedir ya 😂 bir de mesela kıyafette “ben m aldım tam oldu” gibi yorumlar, boyunu kilonu yaz da referans olsun, senin ölçülerini hayal mi edeceğiz. yorum bıraktığım zaman ben hep düzgün ve alacak kişinin işine yarayacak şekilde yazıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • Türker Sezer @dirigeant

  Baska markalarda da M giyiyorum, firmanin bedeni onlarla uyumlu anlaminda yazilmis olabilir.

 • AB9 @sqn

  ürünün bedenini yazmak saçmalık. zaten bu bedenlerin, ayakkabı numaralarının komple kalkıp evrensel bir ölçü sistemi olan metrik sisteme geçilmesi lazım. herkes göğüs çevresini, bel çevresini, bacak boyunu, ayak uzunluğunu ölçsün, ezberlesin bir zahmet.

  ürünün fiyatını yazmak saçmalık. 90 tl'ye aldım diyorsun, an itibariyle 120 tl, yapacak bir şey yok diyor alıyoruz yine. an itibariyle 80 tl, hee iyi deyip yine alıyoruz.

  ürünün kargo bilgisini yazmak saçmalık. kargonun görevi zaten ürünü makul süre içerisinde düzgün getirmek, yamuk yumuk gelirse iadeyi yapıştırırım.

  ürünü ne amaçla aldın, beklentini ne ölçüde karşıladı, onu yazarsın, biz de düzgün yorum okuruz.

  • Fullmoon @dolunay

   Memnuniyet tümüyle aldığınız fiyata bağlı, o nedenle fiyat önemli. Yorumu yazan kişi aldığı fiyata göre yorum yapıyor, onu belirtmedikten sonra o yorumun hiç değeri yok. Yorumda fiyat varsa, 1 hafta önce ürün yarı fiyatına satılmışsa bu çok değerli bir bilgidir ve o ürünü o fiyata almam, indirim beklerim ya da başka ürüne yönelirim.

 • Rasko @rasko

  Türk sitelerinde düzgün bir yorum yazınca yayınlanmıyor genelde. Yorumları seçsin diye eğitimli maymun çalıştırıyorlar bence.

 • Fikri @fikri

  Görsel olunca puan/indirim kazanılıyor. En kolayı o.
  Kendi fotoğraflarını koymalarından iyidir.

ios 16.2 bug u. androidde arada yaşadığım bug u burada görmek nasip oldu 😀 olan - olması gereken

BeğenFavori PaylaşYorum yap

apple watch kullanan arkadaşlar, hangi kayışı kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu kulaklık piyasaya göre fiyatı neden böyle uygun kalmış? tutmadı mı ki, eskidi de stok bitiriyorlar desem bir sene önce çıkmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap