uyuyamadıkça melatonin alıyorum, üstünde 2 aydan fazla kullanmayın diyor ama haftada bir falan alıyorum, umarım bir sorununu görmeyiz 😅 uyutuyor da ama plasebo mu çözemedim hala. melatonin takviyesine de burada denk gelmiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu ara çok fazla ön ödemeli kart uygulaması çıkıyor. sebebi ne acaba? özellikleri de birbirinin aynısı hep.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

public wifi'lere bağlanmanın riskli olduğunu biliyoruz, trafiği vs. izlenerek bilgiler çalınabilir evet, ancak cihaza nasıl erişebilirler ya da yazılım yükleyebilirler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu tarz projeler çok hoşuma gidiyor. iki tane yapsam 200 dolar falan tutuyor gibi, çok pahalı yav. tamamen diy olsa bu tarz pcb kasayı hazır almadan yapmak daha ucuza gelecektir ama o zaman da böyle hoş gözükmez.

https://youtu.be/tX8KjV6DEJk?si=OYHZwXJO3y68gm2Z

Doomsday Communicators by Armachat

Armachat doomsday communicators 915mhz wireless/subscriptionless chat over loraArmachat: http://pemi.technologyIf you have any questions ask on YouTube or ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pandemiden beri eşe dosta söylüyordum böyle bir özellik gelmesi gerektiğini, birisi gidip bankaya söyledi galiba 😂 sonunda geldi ya, oldukça mantıklı bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

para kazanma özelliği ile twitter tam bir çöplüğe döndü

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 hafta önce klavyeye su döktüm bozuldu. demin telefonu şarja takayım derken yine döktüm, yeni klavye, mouse, kasanın üstüne, telefona (kılıfa gelmiş hoparlöre vs. girmedi en önemlisi buydu zaten 😀 ), kolumdaki saate kadar gelmiş 😀 iyi ki laptopta değildim, çöp olurdu. bundan sonra masama bardak koymam artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9