Youtube vanced güvenilir bir program mı?
Yeni telefona geçtiğimden beri ne apk kurdum ne bir sey, güvenlik sorunu olusturacagini biliyorum, ama vanced in çıktığı forum malum bir sorun olsa coktan mimlenirdi.
Müzik icin spotify aboneligim var zaten ama sirf asmr videolarini ekran kapali izlemek icin kurmayi dusunuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oyun oynamayı bıraktım diye r7 360 kartımı satmıştım, şimdi skyrim gibi eski oyunları açması için bi kart bakıyorum ( eski kartım da bozuldu) ama sistemle vs bayağıdır ilgilenmediğimden unutmuşum.
bu kartlardan sizce hangisi iyidir?
hd 4850 (100 tl) , hd 8350 (80 tl) ve 9800gt (80 tl)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Papara'nın uygulama tasarımı değişmiş, ve yeni özellikler (anında cashback ve eft ücretsiz olmuş, ayda 1 kere olmak üzere sanal kart özelliği) gelmiş. Kart tasarımları da değişmiş, kartınızı iptal edip yeni kart isteyebilirsiniz, ben enparayı aktif kullanmama rağmen fiziksel kart bulundurmak hoşuma gidiyor, yenisini istedim hemen 🙂

Siyah olan (Black card) sözleşmeli, diğeri (lite card) sözleşmesiz DR'dan alınan kart.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Bu seneki çekim hataları hangi gün gelecek acaba 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

spotifydan yt premiuma geçmeyi düşünüyorum hem reklam yok hem de müzik avantajı var ama tasarımdan ve spotify kullanım kolaylığından dolayı vazgeçiyorum. acaba bi ayarı falan var mı? değişim vs gerçekleşti mi yt musicde?
bir de spotify gibi aile paketini ortaklaşa kullanabiliyor muyuz banlanmadan 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

amazfit bip kullanan var mı?
bugün elime ulaştı. ama gps almıyor. bu ekranda takılıp duruyor bi türlü almıyor gps yi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce su zamanda sıfır ya da hiç taraftarı olmasam da 2. El gear sport alinir mi? Watch active ekrani gercekten küçük duruyor, cok feminen gibi. Aklimda ticwatch e2 de var ama onun da tasarimi kötü. Saati sadece aksesuar olarak kullanacagim always on ile, saat takmayi sevdigim icin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Serdar ALTUN @serdara00

    Kullanıyorum; memnunum. Always on display ve telefon bildirimleri açık olarak şarjı 1 gün dayanıyor.

  • lterlemez @lterlemez

    Sport var bende de, sadece always on ve gps kapalı. S3 Galaxy telefonum ile birlikte kullanıyorum, telefonumun şarjını biraz daha fazla yiyor ama telefon şarjı bir günü geçiriyor. Saat ise 2.5 günü çıkartıyor.

  • onimarsynn @onimarsynn

    Kullanırken her şey çok güzel. Bozulunca ise teknik destek yok denecek gibi bir şey. Adamlar parça getirmemiş Türkiye stoklarında saatler için yedek parçaları yok, geçen eylül ayından beri uğraşıyorum Samsung saatimi tamir ettirmek için. Yetkili servis bana parça fiyatını dahi söyleyemiyor. Sipariş geçelim ne kadara gelirse o kadar ödersiniz bizim sistemimizde de fiyatı çıkmıyor diyor. Hadi arızayı bir kenara bırakalım, bu saatlerin içindeki pilin bir ömrü var, 4 sene önce çıkan Gear Sport S2'nin pili 300 liraya değişiyor. Daha yeni modellerin pil fiyatını oradan tahmin edin. Benim telefonum Samsung, teknik servis tarafında hiç sorun yaşamadım ama bu saatler beni perişan etti bir daha asla Samsung'un saatini almam. Arkadaş'ta Apple watch var adamın saatinde anakart arızası oldu, gitti servise aynı gün yeni ürün verdiler. Saati sadece aksesuar olarak kullanacakmışsınız, ben de öyle kullanıyorum. Saatim bozulunca gidip yenisini almaktansa gittim Swatch mağazasına yaklaşık olarak bir tane akıllı saat fiyatına güzel tasarımlı 4 farklı model saat aldım, kıyafetime göre takıyorum.

#KonuDışı arkadaşlar merhaba. yorugunluk, halsizlik, sürekli uyku hali vs gibi sorunlardan supradyn ya da pharmaton almak istiyorum. beslenmem hayli kötü ve düzeltemiyorum midemden dolayı.bir de vitamin eksikliğim vardı ilaç kullanmıştım. denemiş ve tavsiye edecek var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap