amazfit bip kullanan var mı?
bugün elime ulaştı. ama gps almıyor. bu ekranda takılıp duruyor bi türlü almıyor gps yi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce su zamanda sıfır ya da hiç taraftarı olmasam da 2. El gear sport alinir mi? Watch active ekrani gercekten küçük duruyor, cok feminen gibi. Aklimda ticwatch e2 de var ama onun da tasarimi kötü. Saati sadece aksesuar olarak kullanacagim always on ile, saat takmayi sevdigim icin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Serdar ALTUN @serdara00

    Kullanıyorum; memnunum. Always on display ve telefon bildirimleri açık olarak şarjı 1 gün dayanıyor.

  • lterlemez @lterlemez

    Sport var bende de, sadece always on ve gps kapalı. S3 Galaxy telefonum ile birlikte kullanıyorum, telefonumun şarjını biraz daha fazla yiyor ama telefon şarjı bir günü geçiriyor. Saat ise 2.5 günü çıkartıyor.

  • onimarsynn @onimarsynn

    Kullanırken her şey çok güzel. Bozulunca ise teknik destek yok denecek gibi bir şey. Adamlar parça getirmemiş Türkiye stoklarında saatler için yedek parçaları yok, geçen eylül ayından beri uğraşıyorum Samsung saatimi tamir ettirmek için. Yetkili servis bana parça fiyatını dahi söyleyemiyor. Sipariş geçelim ne kadara gelirse o kadar ödersiniz bizim sistemimizde de fiyatı çıkmıyor diyor. Hadi arızayı bir kenara bırakalım, bu saatlerin içindeki pilin bir ömrü var, 4 sene önce çıkan Gear Sport S2'nin pili 300 liraya değişiyor. Daha yeni modellerin pil fiyatını oradan tahmin edin. Benim telefonum Samsung, teknik servis tarafında hiç sorun yaşamadım ama bu saatler beni perişan etti bir daha asla Samsung'un saatini almam. Arkadaş'ta Apple watch var adamın saatinde anakart arızası oldu, gitti servise aynı gün yeni ürün verdiler. Saati sadece aksesuar olarak kullanacakmışsınız, ben de öyle kullanıyorum. Saatim bozulunca gidip yenisini almaktansa gittim Swatch mağazasına yaklaşık olarak bir tane akıllı saat fiyatına güzel tasarımlı 4 farklı model saat aldım, kıyafetime göre takıyorum.

#KonuDışı arkadaşlar merhaba. yorugunluk, halsizlik, sürekli uyku hali vs gibi sorunlardan supradyn ya da pharmaton almak istiyorum. beslenmem hayli kötü ve düzeltemiyorum midemden dolayı.bir de vitamin eksikliğim vardı ilaç kullanmıştım. denemiş ve tavsiye edecek var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolapta Commodore amiga 500 plus buldum. Ama sadece o var guc adaptoru bile yok. Sanirim bozuktu bu cihaz.
Sorum su, bundan nasil goruntu alirim ya da sorunu nasil tespit ederim bilen var mi? Elimde sadece klavye yani kasasi var. Calisip calismadivini anlamak icin de sanirim bir ton şey almam gerek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ticwatch E alınır mı? Bilgili olan var mı? Zenwatch 2 siparişimi bu saati görünce iptal ettim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akıllı saat almayı düşünüyorum. Bu güne kadar bir çok akıllı saat kullandım, android olanı da vardı java olanı da. Fakat bu sefer android wear almak istiyorum.
Yurtdışında 460 tl ye ASUS ZENWATCH 2 buldum. Fiyatı gayet makul cihaza göre fakat 2015 üretimi cihaz. Sizce alınır mı? Eski olması bir sıkıntı olur mu? Ya da 500-600 TL'ye kadar başka önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nintendo el konsolu kullanan var mı? Hiç kullanmamış biri hangi sürümü almalı sizce? 3ds cfw li 300 falan. 3ds xl cfw li 500-550 falan. New 3ds xl cfw li 850 tl. Karar veremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gmail adresi değiştirmek mümkün müdür? tüm hesaplarımı bağladığım mail adresinden memnun değilim developarvelo nedir yav 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap