Gün içinde iş amaçlı görüntülü/sesli görüşmeler için bir kaç saat kullanabileceğim true wireless kulaklık almayı planlıyorum. Mikrofon kalitesi birincil öncelik. Amacı gereği silikonsuz tipte olmasını istiyorum. Ağırlıklı olarak bilgisayara bluetooth ile bağlı olarak kullanacağım.

@umtk Aşırı yüksek fiyatı olmayan ne önerirsin?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Devasa şekilde yer kaplamayan, deri olmayan ofis koltuğu arıyorum. Laf olsun diye konmuş boyun desteği falan olmasına gerek yok. Tavsiyesi olan varsa sevinirim. Bütçe sınırlı değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

Windows Phone potansiyelini batırıp bitirdikten sonra benzer bir hatayı tekrarlama çabasında büyük bir ısrar görülüyor. #Microsoft

Windows 10X may launch without local Win32 app support

Microsoft is repositioning Windows 10X as a Chrome OS competitor, but what does that mean? According to my sources, it means Microsoft will be pushing Windows 10X as a web-first OS, designed to...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozturka @ozturka

  Arm64 Windows emülatörü 64 bit desteklemiyor hala. Onu da geçtim 32bit te bile düzgün ve performansli çalışmıyor, aradan onca yıl geçmesine rağmen.

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Oluru yok pek o işin. Microsoft Store'daki açıkları ya kendi bir bir kapatacak ya da parayı döküp uygulama geliştirmesi gerekenlere destek olacak. Chrome OS'daki o kadar ücretsiz şeyin karşındaki bu kadar eli boş nasıl rakip olacak merak ediyorum.

   Bu cihazları en az 1 senelik office 365 + minimum 100GB onedrive üyeliği ile satmaları lazım.

  • qubit @qubit

   @ozturka O iş biraz karışık. Bir büyük işlemci firması "x86-64 bit için emülatör yazarsan dava açarım" derse Microsoft bile 2 kere düşünür. Tam Seattle'dakilerin de başarısızlığı değil.

Bunun gibi çok hafif ve kablosuz fare arıyorum. Erişilebilir bir alternatif bilen var mı?
https://www.kickstarter.com/projects/pwnageofficial/pwnage-ultra-custom-wireless-gaming-mouse

Pwnage Ultra Custom - World's Lightest Wireless Gaming Mouse

Ultra Light (58g - 73g) | Wireless or Wired | Swappable Cover & Button | RGB | Ultra Flexible Type C Cable | Custom DPI Button
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son birkaç haftaya kadar #millenicom fiberden memnundum ancak sebepsiz bir şekilde Youtube adresine bant genişliği limiti konuldu. İnternet stabil bir şekilde 100mbps bağlantı sunduğu halde youtube üzerine sadece 6-7mbps civarında limitlenmiş bir şekilde bağlanabiliyorum.

Arıza kayıtları, müşteri hizmetleri sürekli geçiştiriliyor. Yani ortada söylenmeyen bir kasıtlı hareket var. Altyapıyı TTelekom sağladığı için belki onların neden olduğu bir problemdir ama çirkin ve rezil bir durum.

Millenicom Fiber bağlatacak olursanız bilginiz olsun. 1080p videoları zar zor izliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

100mbps fiber Millenicom kullanıyorum. Her şey gerçekten çok hızlı. Ancak nedense Youtube 7-8mbps civarından daha hızlı indirme yapmıyor. Son bir kaç gündür fark ettim. Otomatik 4K açılan videolar 1080p de takılmaya başladı. Bu durumla başka karşılaşan var mı?

Yoğunluk falan değil sanki elle limit girilmiş gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

4-5 senedir çok severek kullandığım AJAZZ AK33 model mekanik klavyenin 5, T ve A tuşları hafif darbeli basmada bazen çift basmaya başladı. Sol SHIFT tuşu da aktivasyon mesafesini kaybetmeye başladı, basılı tutma yaparken sert tutmak gerekebiliyor.

Tam mekanik klavye olduğu için arızalı switchleri değiştirerek arızası giderilebilir. Ben switch bulur eskisini söker yenisini lehimlerim vs. şeklinde bu işten zevk alan, uğraşan biri varsa temsili bir fiyatta bırakacağım.

Sertt darbelerle kullanan biri için arızalar geçerli değil. Ben sürekli kod yazdığım için hızlı ve yumuşa basıyorum, arıza o şekilde tetikleniyor.

Elinde tam çalışır durumda ENG Q klavye olan varsa talip olabilirim. 700TL+ gibi rakamlara
sıfır klavye almak istemiyorum.

#ikinciel #DIY #KendinYap

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu da gördüğümüze göre artık 1TB SSD 500TL olsun da biz de alalım. 16TB falan da çıksın bir an önce ucuzlasın 1TB.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Project Cars oyununun mantıksal bir sonu yok mu? Son aşamalara gelip oyunu tamamlayıp güncel oyunlara geçmek istiyorum ama sanki oyunun hiç bitmeyecekmiş gibi bir havası var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatından dolayı burada da ilgi gören bir cihaz. Almaya niyeti olan varsa bir baksın videoya. Eleman paraya kıyıp 3 ayrı konfigürasyonda modeli alıp test etmiş. Kötü taraflarını ortaya dökmüş.
Soğutma konusundaki verilen garip kararlar bana da komik ve garip geldi.

Don't Buy The Asus TUF Gaming A15, Design Flaw Analysis

Join us on Patreon: https://www.patreon.com/hardwareunboxed Asus TUF Gaming A15 - https://amzn.to/3eKVp0c MSI GL65 Leopard - https://amzn.to/3gY8Xq7 MSI GE66...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12