#WindowsMağdurlarıDerneği

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Windows mağazadan tek seferde indirebilene Achievement veriyormuş.

Age of Empires: Definitive Edition Launch Trailer

Play Age of Empires: Definitive Edition today! Available on Windows 10 in the Microsoft Store. Age of Empires, the pivotal real-time strategy game that launc...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Önümüzdeki dönemde yağmur gibi gelecek olan yeni model notebook CPU’larını derlemiş. AMD tarafından yeni gelen modeller var. Intel de H U serisini alt üst etti G serisi geldi vs. kafalar karıştı. Bilgileri tazelemek lazım.

Don't Buy The Wrong Gaming Laptop CPU in 2018!

With Coffee Lake, Kaby Lake-G, and Ryzen mobile APU available this year, this is a guide to help you purchase the best gaming laptop CPU for your needs. AMD ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bu işe nvidia el atması lazım. Veya amd ile intel abanacaklar tek çipte bu işi bitirecekler. Notebook ultrabook ufak hafif sistemlerde gpu hala çöp. Gidiyorsun tonla para verip ince hafif diye alıyorsun ama o da ne gpu vasat. E niye vasat ya ? tonla para sayıyorum onunda iyisi neden yok ? Bakalım bu sene yada 2019’da bir sıçrama olsun artık.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

    O yeni gelecek 6 çekirdekli Intellerin imkanı yol 45w tdpli olmasına. Şuanki cpular 4/8 45w ve deli gibi ısınıyor. 6/12 olup, baz hızını artırıp 45w derlerse müthiş bir üçkağıt dönüyor demektir. Üreticide 45w’lık blok koyup soğutamazsa ki 8550u’da falan da böyle oldu throttle kaçınılmaz.

    8250u/8550u’ya 15w dediler ama boostta çip nerdeyse 45w’a yaklaşıyordu. Küçücük soğutma bloklarında, incecik kasalarda nasıl throttle yapmasın? Sentetikte puanlar 7.nesile göre 2 katına çıkmıştı ama reelde boostlayamayan cpunun performansı nerdeyse 7.nesille aynı kalıyordu. Neyse işin özü Intel bir üçkağıt yapmasında yeter.

Yüksek hacimli ve yüksek hızlı indirmelerde Tixati Qbittorrent’den daha başarılı. Öncelik sıraları, bant genişliği kısıtlamaları vs. daha iyi çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 20

Aydınlatmış.

AMD Raven Ridge 8GB vs. 16GB Reserved Memory Benchmark & Explanation

Check prices now and support HUB: AMD Ryzen 5 2400G - http://amzn.to/2EkQTqC AMD Ryzen 3 2200G - http://amzn.to/2EkE2ol AMD B350 Motherboards - http://amzn.t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akılsız speaker. Bunu bu yazılım seviyesinde alanı Regal reklamında oynatmak lazım.

Apple HomePod Review: The Dumbest Smart Speaker?

Apple HomePod. It's somehow the best and the worst. Siri vs Google vs Alexa vs Bixby: https://youtu.be/BkpAro4zIwU MKBHD Merch: http://shop.MKBHD.com Video G...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Probuilder ve diğer eklentileri Unity 2018 sürümüne dahil edilecek. Ekibi kadroya katmışlar. Çoğu paket store’dan kalkmış ama yine de görürseniz falan satın almayın.
#HaberinizOlsun #Unity

ProBuilder joins Unity offering integrated in-editor Advanced Level Design –...

We are excited to announce a powerful new addition to our creative tools suite: ProBuilder (with other great tools) and its creators, have joined Unity. Pl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Arda Zeytin paylaştı.

Güncelleme : 230 liraya Donanımhaberde sattım :
Buraya fiyatı biraz daha uygun olarak yazdım. Ancak DH de bir alınık ilanının altına yazdım 230 lira diye 1 saat içinde satıldı.
Amd Fx 6300 işlemcimi 200 liradan satıyorum genşler. düşünen ilkercom@gmail.com üzerinden ulaşsın. işlemci + orjinal soğutucu şeklinde. sistemden söküp göndericem. sıkıntı vs yok. Önce EFT sonra kargo şeklinde kargo alıcıya ait.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

Arkadaşlar chrome iki sekme 320mb ram yiyor. Mikrozort becerememiş bunu yardım edin uyuyamıyorum. 16gb RAM taktık kullanıyor, kullanmaması lazım. %80 boş olmadan içim rahat etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14