4-5 senedir çok severek kullandığım AJAZZ AK33 model mekanik klavyenin 5, T ve A tuşları hafif darbeli basmada bazen çift basmaya başladı. Sol SHIFT tuşu da aktivasyon mesafesini kaybetmeye başladı, basılı tutma yaparken sert tutmak gerekebiliyor.

Tam mekanik klavye olduğu için arızalı switchleri değiştirerek arızası giderilebilir. Ben switch bulur eskisini söker yenisini lehimlerim vs. şeklinde bu işten zevk alan, uğraşan biri varsa temsili bir fiyatta bırakacağım.

Sertt darbelerle kullanan biri için arızalar geçerli değil. Ben sürekli kod yazdığım için hızlı ve yumuşa basıyorum, arıza o şekilde tetikleniyor.

Elinde tam çalışır durumda ENG Q klavye olan varsa talip olabilirim. 700TL+ gibi rakamlara
sıfır klavye almak istemiyorum.

#ikinciel #DIY #KendinYap

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu da gördüğümüze göre artık 1TB SSD 500TL olsun da biz de alalım. 16TB falan da çıksın bir an önce ucuzlasın 1TB.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Project Cars oyununun mantıksal bir sonu yok mu? Son aşamalara gelip oyunu tamamlayıp güncel oyunlara geçmek istiyorum ama sanki oyunun hiç bitmeyecekmiş gibi bir havası var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyatından dolayı burada da ilgi gören bir cihaz. Almaya niyeti olan varsa bir baksın videoya. Eleman paraya kıyıp 3 ayrı konfigürasyonda modeli alıp test etmiş. Kötü taraflarını ortaya dökmüş.
Soğutma konusundaki verilen garip kararlar bana da komik ve garip geldi.

Don't Buy The Asus TUF Gaming A15, Design Flaw Analysis

Join us on Patreon: https://www.patreon.com/hardwareunboxed Asus TUF Gaming A15 - https://amzn.to/3eKVp0c MSI GL65 Leopard - https://amzn.to/3gY8Xq7 MSI GE66...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

6 ayda 5 dakika kesilmeyen millenicom fiber hizmetine alıştıktan sonra karantina döneminde Turknet VDSL ilaç gibi geldi. 2 ayda 4 kesinti arıza kaydı açtım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sony`nin önünde ne engel vardı da zamanında böyle bir cihaz yapamadı? Oyun yayıncıları ile anlaşıp kendi input şema standardını da 1-2 senede oturtturabilirdi. Zaten bu yola girse herkes o cihazı taklit edecekti ve standart kendi kendine oturacaktı.

Şimdi bakıyorum piyasa merdiven altı üreticilere kaldığı için kulağı tersten tutan uydurma input şemaları ile dokunmatik ekrandan oynaması daha zor cihazlar belirmeye devam ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VE2s-qVUIcw

MOQi i7S - CALL OF DUTY MOBILE

* DONT FORGET TO SUBSCRIBE TO SEE NEW VIDEOS EVERYDAY * Follow me now on Instagram! https://www.instagram.com/mildfact_yt/ * SUB TO MY SECOND GAMING CHANNEL ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Asus Zephyrus G14 modelinin 1080p 120Hz koyu gri modeli Türkiye'ye gelecek mi acaba? 40 yılda bir güzel cihaz yaptılar onu da sıfır otomobil piyasasındaki gibi tek pakete zorlayıp hiç edecekler galiba.

Şuan temin edilebilen model 2K ekran 60Hz. 14" için bence gereksiz.
Beyaz açık gri kasanın da klavye aydınlatmasında ciddi sıkıntı var. Aydınlatma tuşları okunmaz hale getiriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Arda Zeytin paylaştı.

Ne olmak istiyordunuz?
Ne oldunuz?
(meslek)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 76

Bu nasıl render arkadaşım? Laptop 5cm kalınlığında görünüyor. Millet çaktırmadan inceltmeye çalışır bunlar tam tersini yapmış.

Introducing the Best Gaming Laptop in its Class: The Dell G5 15 SE

Take a first look at the Dell G5 15 SE gaming laptop, the best gaming laptop in its class.* The Dell G5 15 SE combines AMD Ryzen™ 4000 series CPUs, AMD Radeo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nerede bu Ryzen notebooklar? Hainler çıkın ortaya!

BeğenFavori PaylaşYorum yap