İstanbul Üsküdar’da bulunan Fıstıkağacı metro istasyonu kullanıma açıldı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birebir aynı koşullarda Sapphire R9 270X TOXIC 63 derecede çalışıyordu. Neredeyse iki kat enerji harcamasina rağmen. Şuanki kart Asus GTX 1060 6gb dual OC.

Grafik #RiseoftheTombRaider oynanirken alındı.
CPU Fx8320 H90 sıvı soğutma ile yaz sıcakları umurunda bile değil 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10S güvenlik konusunda iddia edildiği kadar başarılı olamayabilir. İyi niyetliler tarafından gaza gelip silkelenmiş ve eteğindeki bariz açıklar dökülmüş.

Microsoft says "no known ransomware" runs on Windows 10 S — so we tried to...

We enlisted a leading security researcher to test if Microsoft's newest, locked-down version of Windows 10 is protected against all "known" kinds of ransomware, as the company claims.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet iki gece önce 02.00 08.00 arası yaptığım 109 gb kullanımı bu sabaha ekleyip kotamı bitirmiş. Sanırım hızım dalgalanıyor şikayetime böyle bir çözüm bulundu. Ayakta alkışlıyor bunlar telafi edilene kadar bu saatten sonra da kimseye Turknet önermiyorum. Ciddi anlamda internet işinden bıktım.

Edit: Sadece 109 değil bütün tablo duman olmuş. Özellikle gece kullandıklarım bazı günlere kümelenip gündüze aktarılmış.

Online işlemlerdeki tablonun dünkü tablo ile alakası yok. 8.28 itiaberi ile önce %100 doldu diye arkasından %80 doldu diye mesaj geliyor birde. Bunlar hep hatanın kanıtları.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

2000+ TL fiyata Xiaomi mi6 alıp bandrol ücretinin kalkacağını öğrenenler temsili. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

#Turknet ‘e karşı kaptırdığı müşterinin farkına varan TTelekom ve Superonline, kaçan müşteriyi ikna etmek için listede bulunmayan 24Mbps 150gb AKK yada VDSL yoksa 16mbps 150GB AKK
1 sene taahhüt 60TL paketlerini müşterilerine telefonda teklif ediyor.

Turknet’in 100mbps 150AKK 60TL paketi çok güzel ama kabul edelim ki 3 kişiden biri Turknet kullanabilmek için TTelekom ile savaşa giriyor.

Eğer 24Mbps üzerine çıkabilecek bir hattınız yoksa tavsiyem yukarıda yazdığım paketleri teklif alacak hale gelmeniz ve TTelekom ile boşuna savaşa girmemeniz. Bu teklifleri almak için de iptal aşamasına yaklaşmanız, başka servis sağlayıcıya geçiş konusunda kararlı bir şekilde konuşmanız yeterli.

TTelekom şuan bunu taktik haline getirmiş durumda. Yukarıda yazdığım son teklifleri falan kabul etmezseniz üstü kapalı bir tehdit aldıktan sonra savaşınız başlıyor.

Ben de dahil yakın zamanda toplamda 10 kişinin üzerinde bu teklifleri alan kişiler ile konuştum. Belki burada aramızda bu teklifleri alanlar da vardır. Hatta biraz önce @ozakin70 i gördüm.

Ha yok baktınız size yada komşunun modeme benimki gibi 90mbps falan geliyor çekin emaneti silkeleyin TTelekom’un sağladığı adaleti. Siz savaşın ben arkanızdayım.

Örneğin TTelekom genel müdürlüğünün bana “24mbps üstü alamazsınız o bölgede imkansız, veririm diyen de yalan söylüyor.” dediği yalanın bir ay sonundaki savaşla oraya çıktığı tabloyu görsellere ekledim. Saat 22:20 anlık wifi hızını da ekledim. Modemle aramda bir kat var, aşağı yukarı 10 cihaz bağlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 17

Gün içinde yavaşlamalar başlasa da buna da şükür diyor insan. Yıllarca 8mbps ADSL kullandım Dün gecenin hasılatı. 😀 #turknet #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bayramdaki muhtemel maksimum hasılatı şimdiden harcadım. #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Komşular uyanmaya başladı. 1 saat önce 72mbps idi. #turknet #KöküneKıranGirsinTurkTelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#turknet Gerçekten 76mbps iken paylaşmıştım bu hale geldi kimi gözü kaldıysa. Aynı kişiler buna yan baksın 76mbps lazım.

Edit: Saat 03:00’de tak diye düzeliyor. Görsel ekledim. Elle ayarlamış gib oldu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10