Gog Galaxy 2.0 Açık Beta sürecine geçmiş. https://www.gogalaxy.com/en/

GOG GALAXY 2.0 - All your games and friends in one place.

Connect GOG GALAXY 2.0 with other gaming platforms and bring together games you play and the friends you play them with in one powerful app. With GOG GALAXY 2.0 you won't have to juggle between...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son bir aydır Beta sürümünü kullandığım Chromium tabanlı yeni Edge sonunda kararlı sürüme ulaştı. PC sürümü gayet güzel kıvama geldi ancak mobil sürüm(android) mobil chrome kadar akıcı gelmedi. Dahili adblock bulunması avantajlı kılıyor. Cihazlar arası senkronizasyonu da en az Chrome kadar başarılı. Windows timeline ile de Chrome'dan daha iyi çalıştığı için pratiklik artıyor. https://www.microsoft.com/en-us/edge
#Windows10 #MicrosoftEdge

Download New Microsoft Edge Browser | Microsoft

See what's new on the latest version of the Microsoft Edge browser. Explore features, rewards, and more before you download the new browser today.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Geçtiğimiz günlerde farklı bir açıdan sormuştum ama yanıt alamamıştım. Bu özellik mobilde yok mu? Yoksa ben mi bulamıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cam ve plastik yüzeye yapışabilen, dış cephede suya karşı geçici olarak dayanabilecek bir tamir bandı arıyorum. Deneyip memnun kaldığınız bir ürün varsa önerilere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gmail hesabımın takvimine bir kaç gündür spam takvim daveti doluyor. Kaynak hep aynı. Ancak nasıl engelleyecegimi mobil üzerinden bulamadım. Bunun pratik yolunu bilen biri fikir verebilirse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

0.18TL kesilen mobil hat faturasını herhangi bir şekilde ödemeyi başaramadığım için hattım aramalara kapandı. #İçindeYaşamasakEğlenceliÜlke #TürkTelekom

Bugün çözemezlerse ben: https://youtu.be/QepTdwHYh20?t=98

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

#ikinciel Çalışır durumda 19" Samsung 720p 60Hz monitör. Ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum. Yanında HDMI dönüştürücü de hediye. Teknoseyir içi fiyat 100TL.
Konum: Istanbul

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

İkisi arasında kaldım. 80% ofis bilgisayarında müzik dinlenecek. Nadiren yazılım içi audio mastering. Dışarıda yürürken kullanıma da uygun olmalı. Bütçe bu kadar. Pro seviyede bir şeye gerek yok.

https://www.hepsiburada.com/beats-ep-on-ear-beyaz-kulaklik-ml9a2ze-a-p-HBV000004E8GB?magaza=Umut%20%C4%B0nternet

https://www.hepsiburada.com/sony-wh-ch500l-kulakustu-wireless-kulaklik-mavi-p-HBV00000AHQGU

BeğenFavori PaylaşYorum yap