#Microsoft Outlook mobil uygulaması geçen hafta bir günde 2 güncelleme almış. Günümüzün yazılım geliştirme şartlarında kritik durumlarda bunun anormal olmadığı söylediğim için bir arkadaş beni engellemiş. Profıldeki GIF yetmez alttaki de lazım. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lise ve Üniversite öğrencileri katılabilir. Üniversite öğrencileri zorunlu stajına saydırabilir. Yazılım yada bilgisayar mühendisliği okumak zorunlu değil. Aklınıza başka soru gelirse sorabilirsiniz. #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oturduğum caddede yıllardır fiberoptik var ama yıllardır kimse fiber bağlantı sağlayamıyor. VDSL de haliyle. E haliyle Turknet’de VDSL veremiyor. Turknet yatırım planı içinde olduğumu söylese de ülke düzeninden dolayı gerçekleşeceğini zannetmiyorum. Yine de Superonline’a AKK olmasın diye ayda 109TL vermeyi keseceğim. 2 ay kaldı. Muhtemelen zaten onlarda bana aynı paketi istesem de vermeyecekler.

150GB AKK bana 1.5 bilemedin 2 hafta yeter. Turknet sanırım 10 liradan + 100GB veriyor. Ayda iki kere alsam yine Superonline’dan ucuz olacak. Sitelerinden talebimi bıraktım. Altyapının sahibi olduğu için ikinci seçeneğim Turktelekom. Çok güzel bir şey teklif etmedikleri sürece tercihim Turknet’den yana olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Mobilite @mobilite

  Türknet geç,Diğerleri daha vicdansızlar böyle bir ortamda kullanıcı dostu olmaya çalışan nerdeyse tek firma,Bende bu ay sonu geciçeğim,büyük ihtimal ile de Vodofone veya Türktelekomdan daha iyi hizmet vericekler.

 • serhanhepsen @serhanhepsen

  25 GB Artı Akn 10 TL
  50 GB Artı Akn 15 TL
  100 GB Artı Akn 20 TL

 • TanerG @madiko

  Vodafone net adsl 16 mbps kullanıyorum. Akn öncesi temiz 14 mbps hız alıyorum. Akn sonrası malum, ama şu son bir kaç gündür akn yokmuş gibi hızım minimum 10 mbps. Mutlumuyum evet, üzerimdeki ”az kullansana ulan sayın müşteri” baskısının yaratmış olduğu bir boğulma hissi olsa gerek, hızı görünce teneffüse çıkan çocuklar misali hunharca internet alemine saldırıp filmdir müziktir ne kadar içerik varsa talan edip yağmalıyorum siteleri. Normalde böyle yapmam ama o baskının bir tezahürü bu bence

 • aMeLeDeRViS @ameledervis

  2 haftada 150gb, benim ortalama 3 aylik kullanimim 🙂

#GTAV içerisinde bir nebze de olsa GTA 2 tadı alacağımız bir etkinlik geliyor. Sadece yarış üzerine olsa da zevkli görünüyor. Son zamanlarda etkinlikler birbirini tekrar etmeye başlamıştı. Bu seferki en azından biraz daha farklı. 🙂

Güncelleme 25 Nisan’da PS4 Xbox One ve PC için geliyor.

GTA Online Tiny Racers Coming April 25 - Watch the Trailer - Rockstar Games

    Get ready for a new spin on classic Grand Theft Auto action, with Tiny Racers, coming April 25th. Watch the new trailer above to catch a glimpse of the retro-inspired stunt racing this all-new...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#wunderlist kullananlar, taşınıyoruz. 😛 #HaftalıkGündemeMalzeme

Introducing Microsoft To-Do—now available in Preview - Office Blogs

We are excited to introduce To-Do—a new, intelligent task management app that makes it easy to plan and manage your day.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

RX580 vs 1060 6GB karşılaştırması gelir mi? @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#bugündeölmedimanne #MotoSeyir #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 37
 • Xperiann @xperiann

  Bunun çözümü şu aracın yaşı arttıkça MT Vergisini arttıracaksın 20 yaş üzeri araçtan senelik 5000₺ üzeri vergi alacaksın bunlar yeni araçta alamayacakları için yavaş yavaş trafikten kaybolacak

 • ilker @gilker

  izmirde tehlike yaşıyorsan istanbula hiç gelme akıl karı değil…

 • Mr.Bell @mr-bell

  Transporter kırmızı da mı geçmiş, ilgili videonun o kısmını yada Transporter orada bekliyor ise beklediği için ışığın yeşile döndüğü görüntü varsa paylaşır mısın

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Benim çözüm önerim kademeli olarak önce 20 Yaş üstü arabaların Büyük şehirde kullanımını yasaklayacaksın, illa ben kullanacağım ya da arabam klasik diyene “6 Ay da bir” zorunlu muayene getireceksin.

  Ek olarak, Fabrika çıkışı donanımlar haricinde arabaya takılan tüm ek spoiler, egzos, cam filmi, sis farı, Xeon far vs için Ruhsata işletme ve bu donanımlar için ek MT vergisi ekleyeceksin.

  Tüm bu zorunlulukları katı şekilde denetleyeceksin, ilk yakalandığında 30 gün içerisinde yap getir bana göster diyeceksin. AVM otoparklarında çat kapı denetim yapıp uygun olmayan aracı çekici ile hemen götüreceksin.

  Çekici otopark ücretleri de en az 50TL olacak, 90 gün alınmayan aracı devlet plakayı iptal edip, kendisi satacak, masrafını tahsil edecek hemen.

  Ne apache kalır ne de ses ve görüntü kirliliği.

  • Mr.Bell @mr-bell

   Ülkedeki araç fiyatlarından haberiniz yok sanırım, otomobil bir ihtiyaç üstelik.
   Ayrıca merak etmeyin sizin o apaçi tayfa her çeşit araçta var, üstelik belli bir kesime polis dahil en fazla o araç sahibinin günlük çay parası kadar ceza yazabiliyor.
   Bunların temelinde eğitimden başlayarak bir sürü sebep var, burası da yeri değil.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @mr-bell Araba ihtiyaçsa, Avrupa standartlarında güvenlik donanımları da ihtiyaç. Düzgün ses yalıtımı da ihtiyaç. Bahsi geçen varlıklı kesimde de elbette “apaçi” var ama Tofaşçı, E30 cu 106 cı tayfa, 100 misli fazladır. Ben daha E250 CDI 4Matic binene APAÇİ görmedim ama istisnasız gördüğüm tüm E30 BMW ‘ler, siyahcamlı beyaz şahinler Apaçi idi.

   Elbette her şeyin başı eğitim ama bu ülkenin 20+ gelmiş bu kadar adamı eğitecek gücü yok. Cezalar ve kati yasalar bir noktada caydırıcı olur.

  • Mr.Bell @mr-bell

   @ufkabakan Size denk gelmemiş muhtemelen, bir gün elbet denk gelir.
   Diğer hususta ise buradan anlatamıyorum ama bir çok şey yazdığınız gibi değil tam olarak.

  • deniz u. @denizunlu

   @ufkabakan mercedesli apaçiler, en azından izmirde. dolu trafikte yeni kasa c serisi gördüğüm zaman istemsiz geriliyorum salakça bir hareket yapacak diye. bmw kullananları saymıyorum bile.

#Windows10CreatorsUpdate #Paint3DTerk #HamdiAbiFANClub

BeğenFavori PaylaşYorum yap