Safari'de yorum yazarken Tab'a basınca "Yorum Gönder" butonu seçilmek yerine, imleç başka bir paylaşımın yorum kısmına geçiyor. Tab + Enter şeklindeki yorum yazma alışkanlığımı kullanamıyorum. @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak ettikleriniz varsa cevaplayabilirim. #Apple #M1 #ARM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 53

Kiralık helikopter hizmeti veren yer var mı? 500 lira daha koyup bari helikopterle gideyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

Cyberpunk macerasi kisa surdu. Iade edildi. 😀

1440p 144Hz monitorde oyun oynayan biri olarak o guzel oyunu en dusuk ayarlara cekip 30-35 fps'de oynamaya kiyamadim. Dusuk ayarlarda oyun 2077 den 2023 yilina geriliyor.

1060 6GB - i7 4790k

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Ziraat 3 gündür böyle. Menü içeriği kayıp. Sistemsel güncelleme olduğu söylendi. Sadece bana mı bir emin olayım diye size sorayım dedim. Var mı başka bu durumda olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Kullanan, tavsiye eden var mı? Güzel bir fiyata indi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyuna her hafta 100MB altında güncelleme geliyor. Ancak Microsoft kendi mağazasındaki beceriksizliğini buraya da yansıtmış durumda. Her güncelleme ortalama yarım saat sürüyor. Güncelleme birkaç saniyede inmesine rağmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel'in iki yildir bir sey yaptigi yok buna niye 5000TL zam geldi? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech G604. 2. ayında nadir de olsa çift tıklamaya başladı. Nerede kardeşim bu bilmem kaç milyon tıklamaya karşı dayanıklı switch? En ucuz uyduruk modelleri bile daha uzun dayanıyor. Bunun bir araştırma konusu olması lazım artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Sorunun hala giderilmemiş olması @temp'in dediği gibi düşündürebiliyor. G602'ye çok alıştığımdan, G604 bir süredir radarımda. Mx Master ve Iron Claw RGB aldım hala G602'deki rahatlığı bulamadım. Fareler boyutu ile ele iyi oturuyor ama makro tuşları az ve yerleri benim için sıkıntılı. Bu yüzden g604 alasım var.

  G602'de makro tuşlara atadığım komutu ara sıra tekrarladığı veya cevap vermediği oluyor. Bu tür bir şey denk G604'te geldi mi size? Yeni yazılım ile sorun yaşadınız mı? Geçen gün Amazon.com'da her şey dahil 60$ satılmış. Sizce değer mi?

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Ben fareden memnunum. Makro olsun, yazilim olsun, gecikme sureleri olsun, hem BT hem wifi ile calismasi olsun gayet iyi. RTS oynarken hosuma gidiyor. Lakin yine ayni yerden gol yiyecek gibi duruyor. Ne kadar ust model logitech fare aldiysam switch arizasi yuzunden garantiye gitti hep. Bu da degisim urunu. Sifiri ile degistirilmis. 4 ay daha garantisi var. Daha jelatinlerini sokmedim uzerinden ama sogudum yine eski belali problem aklima gelince.

   Ileride ariza verirse ben ugrasirim derseniz fazla masrafa girmeyin. Size piyasanin altinda bir fiyata birakayim.

 • YasinC @yasinc

  10 yıllık x7 kullanıyorum nazar değmesin maşallah 😀

 • Oğuz Sel @ouz

  İşte tam bu nedenle Bloody'ye geçtim.

 • FFE4 @0x41414141

  Size yazdiktan sonra Kailh GM8.0 aldim. Yeni geldi, takinca yazarim deneyimimi.(Suan kullandigim fare Zowie ZA 11 ve Huano switch kullaniyor.)

2020'de hep kotu seyler olacak degil ya
#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap