Yapsanıza hadi eskisi gibi 2500 3000 sallayıp çizmeler. 😀 #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayırlı olsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada yine yük ile başa çıkamamakta bir numara. Öyle kötü ki sistemin tanımladığı sepette %15 indirim olayı az önce bozuldu. Kampanya devam etmesine rağmen gidip geliyor.

Bu olay öncesinde de satın alma kısmında sistem dakikalarca yanıt vermedi. Şimdi de kampanyayı sepete uygulamıyor.

Edit 3: Premium hesap olmasına rağmen kargo ücreti de ekliyor şuan hahahaha

Amazon un önünü güzel güzel açıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ses çıkış cihazını seçme menüsünü açan tuşu bozdular. 3-5 kere basmadan açılmıyor. Geçen gün toplantıma 1 dk geç girdim buna saydırırken. 🙂 #windows11 #Windows1122H2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Yurt dışından gelen elektronik eşyanın gümrük vergisi ödeme şekli son olarak ne durumda? Kapıda nakit ödeme saçmalığı devam ediyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • deepL @deepl

  Yakın zamanda aliexpres'ten aldım. Site üzerinden aldı vergileri. Başka sorgu, sualle karşılaşmadım. Aras kargo getirdi. 129$'lık bir üründü.

 • Mehmet @m-menguc

  saçmalık boyut değiştirdi çoğu ürünü vergi de ödeyecek olsanız alamıyorsunuz. aylık 3 canımız var. 150 euro falan var. aynı satıcıdan alınan ürün sıkıntı. birden fazla almak sıkıntı. alma diyor almayın kardeşim diyorlar.

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Çin ve İngiltereden birer adet VR gözlük geliştirme kiti gelecek. Satın almadım, üretici firmalar yolluyor. Bakalım nasıl sürprizler olacak. Olabilecek en iyi şey kapıda gümrük vergisini ödeyip teslim almam.

 • Serdar @seac

  Kapıda ödemek daha mantıklı diyebilirim. PTT gümrüğü peşin ödeden kargoyu teslim edildi gösteriyor ama teslim edilmedi.

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   Hala sadece nakit mi alıyorlar? Kredi kartı işi ne durumda? 150€ ustü ürünlerde tecrübeniz var mı? Üretici firmalardan birer adet VR geliştirme kiti gelecek. Satın almadığım halde gümrük ödeyeceğimi biliyorum da yüklü bir nakit tutmam gerekir mi emin değilim.

Windows 11 2H22 guncellemesini yaptıktan sonra, bu güncellemeden önce kaydedilmiş olan görsellerin önizlemesi silindi ve görsel açılsa dahi geri gelmiyor. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarzda ama 3x type C 1x Type A olacak sekilde kaliteli bir şarj istasyonu arıyorum. Sayilar degisebilir ama type C daha çok olmalı. Prizde sabit takılı duracak. Mümkünse batarya dolunca otomatik şarjı kesebilen akıllı modellerden arıyorum. Önerisi olan var mı?
#ugreen #anker #spigen
@gamsizm

Anker PowerPort Atom III Slim 65W Çoklu Şarj Aleti

Anker PowerPort Atom III Slim 65W çoklu şarj aleti, farklı giriş yuvaları sayesinde Macbook için uygudur. Anker hızlı şarj adaptörü için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

iPad Air fiyat bandında ve bunun kadar pahalı olmayan bildiğiniz Windows tablet pc var mı? E imza vb usb donanım ile çalışan cins aygıtlar mecburi olduğu için Windows olması gerekli. Özetle çantaya sığabilecek kadar küçük, çok pratik ofis işleri görece windows PC lazım.
https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-e-2022/

HUAWEI MateBook E

Hafif ve taşınabilir HUAWEI MateBook E ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı profesyonel ekran ihtiyacını karşılamak üzere OLED gerçek renk ekran ve profesyonel tasarım için özel klavye ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap