Kendimi excel'de geliştirmek istiyorum udemy'den kurs almamı tavsiye eder misiniz yoksa youtube yeterli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu filmi bugün izledim ve neden bu kadar boş ve hiçbir şey anlatmayan bir film çektiklerini anlayamadım. 2 saat 40 dakikalık bir film düşünün içinde izlemeye değer sahnelerinin toplamı en fazla 20 dakika falan olsun, bence Tarantino'nun en kötü filmi. Brad Pitt - Di Caprio ikilisini böyle bir filmde harcamak hayret vericiydi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18
 • Anıl @anilkirac

  Açıkçası beklentiyle alakalı ama ben beğendim bu filmi. Evet 10 üzerinden 9 değil ama 5-6 da değil. Brad Pitt'in hippilerin mekanına geldiği andan itibaren yaşanan gerilim mesela harikaydı. Di Caprio'nun setteki halleri de keza öyle.

  • Anonim @anonim

   Brad pitt'i çıkarsan ortada film kalmıyor zaten. Adam tek başına taşımış, 3 tane aklımda kalan şey var biri terk edilmiş sinema çiftliği sahnesi, diğeri bruce lee vs brad pitt, sonuncusu da filmin sonu zaten. Hepsinin ortak özelliği brad pitt.

 • Echo @echo

  Gerçek bir hikaye den alternatif bir senaryo çekilmiş. Hikayenin aslına ve amerikan kültürüne hakim olmadığımız için çoğu kişiye, ben dahil pek bir şey ifade etmiyor.

 • 3dfx @3dfx

  Tarantinonun böyle kült olmasini cogunlugun anlamamasina ragmen anlamis ve cok begenmis gibi yapmasiyla alakali olduguni düsünüyorum.

 • sawgent @sawgent

  Filmi anlamak için 60'ların sonunda Amerika'da yaşanan Sharon Tate cinayetini bilmeniz gerekli ki bilseniz de filmde olanlar gerçek olaylardan farklı. Ayrıca film doğrudan bu cinayeti işlemiyor. Cinayetin işlendiği evin yanında oturan komşuların(Brad Pitt ve Leo) toplumsal adaleti sağlaması şeklinde sonlandırılıyor. Mutlu son yani. Tate cinayetini incelerseniz hippi kültürünün bitirilmesi adına politik olayların döndüğü karışık bir dönem Tarantino tarafından daha adaletli şekilde sinemaya aktarılmış bir nevi.

  Ha bir de dublörlük mesleğine de biraz saygı duruşu var Brad Pitt'in karakteri üzerinden. Leo'nun muazzam oyunculuğu da filmde dikkat çekmeyi başaran diğer detaylardan. Setlerdeki diyalogları çok iyi. Bruce Lee üzerinden de biraz adalet dağıtmaya çalışmış ama o da ayrıca Bruce Lee'nin hayat hikayesi incelenerek yakalanabilecek bir şey. Kısaca değinecek olursam setlerde diğer oyunculara karşı olan kötü davranışları ve Amerikan sinemasına yaptığı etkiler Tarantino tarafından pek hoş karşılanmıyor Lee'nin. O da buradaki set arkası sahnesinde bir nevi intikam almış.

0542 542 0054

Bu numara günlerdir arıyor beni, 2 defa açıp cevap verdim karşı taraftan hiçbir ses gelmedi ama aramaya da devam etti ben de kara listeye ekledim şimdi. Böyle aramalar geldi mi size de?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Su Filtreli Sürahiler – BRITA fill&enjoy | BRITA®

BRITA fill&enjoy’dan su filtreli sürahiler. İstediğiniz tasarım ve özelliklerle. Lezzetli su ve daha az kireç için. Şimdi daha fazlasını öğrenin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ekran kartını almayı düşünüyorum, şuan acelem yok ilerde fiyatı düşer mi ?

https://www.sinerji.gen.tr/msi-geforce-gtx1660-super-gaming-x-6gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-pmu419738

MSI GeForce GTX1660 Super Gaming X 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Sinerji Bilgisayar  - sinerji.gen.tr - PC Toplama
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Güzel bir korku oyunu varsa önerir misiniz?

- alien isolation
- evil within
- resident evil
- outlast
- amnesia, dışında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Güç kaynağımın fanını değiştirebilir miyim ? Güç kaynağım bu linkteki fsp marka hydro modeli, sesli değil kesinlikle ama boştayken daha da sessiz olmasını istiyorum biraz takıntı işi yani.

https://www.fsplifestyle.com/tr/product/Hydro600w.html

HYDRO 600W

FSP Hydro serisi, yüksek performansa ihtiyaç duyan PC DIY meraklıları ve oyuncular için ekonomik bir çözüm olarak tasarlanmıştır. 80 plus BRONZE sertifkası ile %88' e kadar verimlilik sağlar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kasa almayi düşünüyorum da, eskiden içinde ses yalıtımı olan kasalar satilirdi şimdi göremedim, bildiğiniz bir model var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anakart değişikliğinden sonra orijinal windowsumu nasıl kullanabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7