Fx serisi amd işlemci kullanıyorum, bunların 65 derece civarını çok aşmaması lazım, 1 saat oyun oynayım dedim bir baktım sıcaklık 89 derece olmuş. 8 yıllık işlemciyi yakarak emekli edicem heralde bu yaz, oyun falan oynanmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

YouTube'un yeni mobil güncellemesi ne berbat olmuş ya yorumlar kısmının içine etmiş ❌

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saç tıraşı olurken aynı sakal tıraşında olduğu gibi çıkış yönüne vs. dikkat ederek mi kesmek gerekiyor bilmiyorum, biraz gelişigüzel oldu ama sonuçta numaralı tarağı ile tıraş oldum.

Evde saç tıraşı acayip zormuş ya, çok uzamıştı saçlarım makinenin gücü de düşük, tam 2 saat tıraş oldum böyle bişey yok tam 2 saat sürdü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saç tıraşı için bu makineyi almayı düşünüyorum, 100 lira civarına başka bir öneriniz var mı?

https://www.hepsiburada.com/dearling-rf-128-tiras-makinesi-p-HBV00000GBNTK

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Saç tıraşı işini nasıl halledicez ya, iyice tarzan gibi olduk daha da kötüsü sürekli kaşindirmaya başladı uzun saç. Berberler açılır mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

Kendimi excel'de geliştirmek istiyorum udemy'den kurs almamı tavsiye eder misiniz yoksa youtube yeterli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu filmi bugün izledim ve neden bu kadar boş ve hiçbir şey anlatmayan bir film çektiklerini anlayamadım. 2 saat 40 dakikalık bir film düşünün içinde izlemeye değer sahnelerinin toplamı en fazla 20 dakika falan olsun, bence Tarantino'nun en kötü filmi. Brad Pitt - Di Caprio ikilisini böyle bir filmde harcamak hayret vericiydi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18
 • Anıl @anilkirac

  Açıkçası beklentiyle alakalı ama ben beğendim bu filmi. Evet 10 üzerinden 9 değil ama 5-6 da değil. Brad Pitt'in hippilerin mekanına geldiği andan itibaren yaşanan gerilim mesela harikaydı. Di Caprio'nun setteki halleri de keza öyle.

  • Anonim @anonim

   Brad pitt'i çıkarsan ortada film kalmıyor zaten. Adam tek başına taşımış, 3 tane aklımda kalan şey var biri terk edilmiş sinema çiftliği sahnesi, diğeri bruce lee vs brad pitt, sonuncusu da filmin sonu zaten. Hepsinin ortak özelliği brad pitt.

 • Echo @echo

  Gerçek bir hikaye den alternatif bir senaryo çekilmiş. Hikayenin aslına ve amerikan kültürüne hakim olmadığımız için çoğu kişiye, ben dahil pek bir şey ifade etmiyor.

 • 3dfx @3dfx

  Tarantinonun böyle kült olmasini cogunlugun anlamamasina ragmen anlamis ve cok begenmis gibi yapmasiyla alakali olduguni düsünüyorum.

 • sawgent @sawgent

  Filmi anlamak için 60'ların sonunda Amerika'da yaşanan Sharon Tate cinayetini bilmeniz gerekli ki bilseniz de filmde olanlar gerçek olaylardan farklı. Ayrıca film doğrudan bu cinayeti işlemiyor. Cinayetin işlendiği evin yanında oturan komşuların(Brad Pitt ve Leo) toplumsal adaleti sağlaması şeklinde sonlandırılıyor. Mutlu son yani. Tate cinayetini incelerseniz hippi kültürünün bitirilmesi adına politik olayların döndüğü karışık bir dönem Tarantino tarafından daha adaletli şekilde sinemaya aktarılmış bir nevi.

  Ha bir de dublörlük mesleğine de biraz saygı duruşu var Brad Pitt'in karakteri üzerinden. Leo'nun muazzam oyunculuğu da filmde dikkat çekmeyi başaran diğer detaylardan. Setlerdeki diyalogları çok iyi. Bruce Lee üzerinden de biraz adalet dağıtmaya çalışmış ama o da ayrıca Bruce Lee'nin hayat hikayesi incelenerek yakalanabilecek bir şey. Kısaca değinecek olursam setlerde diğer oyunculara karşı olan kötü davranışları ve Amerikan sinemasına yaptığı etkiler Tarantino tarafından pek hoş karşılanmıyor Lee'nin. O da buradaki set arkası sahnesinde bir nevi intikam almış.

0542 542 0054

Bu numara günlerdir arıyor beni, 2 defa açıp cevap verdim karşı taraftan hiçbir ses gelmedi ama aramaya da devam etti ben de kara listeye ekledim şimdi. Böyle aramalar geldi mi size de?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Su Filtreli Sürahiler – BRITA fill&enjoy | BRITA®

BRITA fill&enjoy’dan su filtreli sürahiler. İstediğiniz tasarım ve özelliklerle. Lezzetli su ve daha az kireç için. Şimdi daha fazlasını öğrenin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap