The Witness oyununda bir yerde tıkandım kaldım. Başta güzel güzel anlaşılır bulmacalar çıkıyordu ama şu an farklı şekiller girdi işin içine ve ne yapacağım konusunda en ufak fikrim yok. Çözüm de bakmak istemiyorum ama bakalım ne kadar sabredebileceğim.
#Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1200 lira civarı bütçe ile anakart+ram+işlemci nasıl bir kombinasyon toplanabilir? Genellikle internet ve multimedya amaçlı kullanılacak. Kasa, güç kaynağı ve çevre birimleri mevcut.

Bir diğer opsiyon ikinci el Xbox One S alsam onda tarayıcı var mı şu an Chrome mesela? Öyle bir seçenek olsa oyun amaçlı da kullanmış olurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Geçen ay 5,90 verip 3 aylık aldığım XBox Game Pass'i yine 5,90 vererek Ultimate sürümüne çıkarttım ve +1 ay da oradan eklendi.

Yalnız ufak bir sorun var, bilgisayarım yok 😀 Kardeşimin PC'yi kullanıyordum ama yazın ondan ayrı düşeceğiz, PS4'te Game Pass çalışsaydı iyiydi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, dün Bursa İl Jandarma'da bedelli askerliğimi tamamlayıp terhis belgemi aldım. Askerliğini orada yapacak olanların soruları varsa yardımcı olabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic, Rocket League oyununun da yapımcısı olan Psyonix şirketini satın almış. Oyun kısa süre sonra Steam'den kaldırılıp sadece Epic Store'da satılacakmış.

https://www.theverge.com/2019/5/1/18525842/epic-games-psyonix-acquisition-rocket-league-fortnite-unreal-deal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube uygulamasını açtım, servis bombardımanına tutuldum 🙂 Önce bir pencere açıldı ve YouTube Music uygulamasının çıktığını duyurdu, indirmek isteyince ülkenizde henüz yok dedi. Ardından YouTube TV servisi ayda $50 diye pencere çıktı, kapattım. Son olarak bir video açınca da YouTube Premium'u 1 ay ücretsiz deneyin penceresi geldi 🙂 Videolara da indir butonu gelmiş onunla bağlantılı olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ön sipariş ile 429 liradan satılan Days Gone, bugün erişime açılınca 299 lira olmuş. Bu nasıl bir saçmalık?
https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA09175_00-DAYSGONECOMPLETE
#PS4 #DaysGone

Days Gone™

BU DÜNYA SENİN İÇİN GELİYORBaşıboş ve ganimet avcısı olan Deacon St. John’la ölümcül bir salgının mahvettiği bir kurtlar sofrasına doğru sür.Sadık başıboş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11