Hem yakın zamanda PS4'ü açacağım için hem de evde set bulunsun lazım olur diye alacağım, nasıl sizce? Git milyoncudan 20 liralıklardan al aynı şey mi dersiniz 🙂

https://www.hepsiburada.com/bosch-46-parca-tornavida-seti-p-HRBSC2607019504

Bosch 46 Parça Tornavida Seti Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bosch 46 Parça Tornavida Seti en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Yine bir tavsiye isteği ile sizlerleyim 🙂 200 lira civarına Bluetooth kulaklık arıyorum. Önceliğim müzik değil, podcast dinlemek veya YouTube videolarını takip etmek için kullanacağım. O yüzden öyle acayip bir ses performansı olmasa da olur, temiz net versin yeterli 🙂
#TeknoYardım #KulaklıkTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Murat Gamsız Ankara'ya diss atmış. Teknoseyir ittifakı çatırdıyor mu.....
@ugury

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Redmi Note 8 kafama yatmıştı ama şu sensör sorunları kafamı çok karıştırdı yahu. Burada alıp yaşayan var mı o durumları? TS inceleme videosunun yorumlarında ve DH'de birçok kişide denk geldim.

https://teknoseyir.com/durum/1190906

3.5 yıldır kullandığım GM 5 Plus sorunlar çıkarmaya başladığı için...

3.5 yıldır kullandığım GM 5 Plus sorunlar çıkarmaya başladığı için değiştirmek istiyorum. Sizce yeni yılda bir zam gelir mi telefonlara? Ona göre
BeğenFavori PaylaşYorum yap

3.5 yıldır kullandığım GM 5 Plus sorunlar çıkarmaya başladığı için değiştirmek istiyorum. Sizce yeni yılda bir zam gelir mi telefonlara? Ona göre önümüzdeki 10 gün içerisinde alacağım.

Bütçe 1700 lira civarı diyebiliriz. Teknoseyir Aralık tavsiyelerinden az çok fikir sahibi oldum ama varsa sizden de tavsiye alayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

En fazla 2500₺ bütçeyle alınabilecek, genelde internet amaçlı ama ara sıra düşük ayarlarda da olsa PES 2019 veya eski Call of Duty gibi oyunları oynatabilecek bir laptop lazım. İçerisinde işletim sistemi ile gelmesi çok iyi olur, çünkü kullanıcısı ben değilim 🙂 Kullanıma hazır halde olması lazım yani.

#TeknoYardım #LaptopTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Oynayacak çok fazla oyun ve oyun oynamaya ayıracak çok az vakit var 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7