PS4 için mümkünse kablosuz, yok fiyatları uçuksa kablolu iyi bir headset(kafaüstü?) kulaklık tavsiyesi alabilir miyim? Bütçe yaklaşık 600 lira civarı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerler güzel görünüyor ama kablolar yine bina dışında açıktan bağlanmış 🙂 Neyse son kurulum yapılsın da bakacağız bir çaresine.

#TürkNet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Yeni eve internet bağlatacağım. Fiber imkanı olmadığı için Netspeed, Turknet vs arasında bir seçim yapmam lazım. Netspeed düşünüyorum ama daha mantıklı bir öneriniz varsa beklerim 🙂

Bir de henüz araştırmaya başlamadım ama modem lazım olacak tabii. Şöyle sorun çıkarmayacak makul bir model var mı tavsiye?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

https://teknoseyir.com/durum/1149621

Şunu takiben elektrikçilerle görüştüm, hiçbirinde sinyali algılayacak cihaz yok (welcome to didim). Site yönetimi desen alakaları yok bu işlerle. Tekrar Netspeed'i aradım, 100 lira karşılığında Telekom'un elit hizmetinden yararlanabileceğimizi söylediler. Gelip şebekeden modeme bütün kablo sorunlarına bakıyorlarmış. Başka çare bulamayınca kabul ettim ben de.

Telekom'un sitesinde elit ekip için 50 lira servis ücreti, 70 lira ankastre sorunları, 40 lira iç tesisat falan demişler. Bize 100 lira hepsi içinde mi oluyor acaba, daha önce kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Binaya gelen telefon hattı bina dışından fotodaki gibi açlıktan bağlanıyor, burada hangi kablonun bizim daireye ait olduğunu anlamanın en basit yolu nedir? Dünkü yağmur fırtına sonrası internet gitti. Netspeed de hat değerleriniz çok düşmüş, elektrikçi çağırıp baktırın bizlik bir sorun yok diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Age of Empires II: Definitive Edition oyunu için Steam eski oyunun sahiplerine %25 indirim çeki vermiş. Ben kullanmayacağım, isteyen varsa kullandırabilirim. Oyun 56₺ yerine 42₺ oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Paylaşıldı mı bu, dün soruluyordu fiyatı 🙂 230 liraya düşmüş.

#XiaomiMiBand4 #MiBand4

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56?magaza=Hepsiburada

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dragon Age: Origins oyununa bir bakayım diyip dün Origin'den indirmiştim ama pek başarılı olamadım 🙂 RPG başlığı altındaki Skyrim, Fallout 1-2-3-NV, Witcher 1-2-3 oyunlarını birkaç kez bitirmiş olsam da bu çok farklı. Mesela combat esnasında birçok karaktere taktikler belirleyip onları doğrudan kontrol etme, genelde MMO'larda gördüğüm kısayol tuşlarıyla yetenek aktive etme gibi mekanikler daha önce oynadığım oyunlarda yoktu. Belki biraz da yeni bir oyun dünyasına hakim olmaya çalışmak, sürekli bir şeyler okumak zor geldi bilemiyorum. Bir tavsiyeniz var mı şu oyunla başla veya sana göre değil galiba bırak gibilerinden 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap