Yeni aldığımız ViewSonic VX2458-C-mhd monitöre görüntü Windows oturum açma ekranından önce gelmiyor (bağlantı HDMI). Bu yüzden BIOS'a giriş veya boot cihazı seçimi yapamıyorum. İlgili tuşlara bassam bile sistem hiçbir giriş yapılmamış gibi doğrudan Windows'u açıyor. Bir önceki Asus VC239'da böyle bir sorun yoktu. Çözümünü bilen var mı?

#TeknoYardım

Edit: Çözüldü, yorum olarak atıyorum aşağıya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Uncharted 4'ü de bitirip Nathan Drake serisine noktayı koydum. Oyunlardan aldığım keyif sıralaması 3>4>2>1 şeklinde. Üçüncü oyundaki mekan çeşitliliği, geçmişe gidilmesi ve hayal gerçek arası sahneler çok iyiydi. Son oyunda da uzun sinematikler bayağı renk kattı.
#Uncharted #ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

11.11'i tek siparişle atlatmıştım, az önce ulaştı. Şimdi bir de ucuzundan bluetooth adaptörü almak lazım. Tavsiyesi olan var mı 🙂
#xboxonesgamepad

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Her seferinde ısrarla "sadece Plus olmayanlar cevaplasın" diye belirtilmesine rağmen Oyun Gündemi çekilişlerindeki sorulara cevap veren Plus üyelerde algılama sorunu falan mı var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ucu modüler güç kaynağına, diğeri ekran kartına takmak üzere kablo lazım. Kartta 6pin ve 8pin olmak üzere iki giriş var. Güç kaynağındaki iki giriş de 6pin. Ama elde sadece bir tane 6pin-6pin kablo var. Diğeri için sağlam bir 6pin-8pin nereden alınabilir veya var mı öyle bir kablo 🙂 Yoksa bir tane daha 6pin-6pin alıp ucuna dönüştürücü mü takmak gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Erman @ermanyurdakann

    İki kablo lazım dediniz, kafalar karıştı 😀 Ekran kartında 6+8 olarak iki giriş mi var? Eğer tek 8 giriş var ise PSU'dan çıkan 6 pinli kablonun ucuna 6-8 dönüştürücü takabilirsiniz, ben de öyle kullanıyorum, OC işine girmezseniz hiçbir sorun olmaz.

    İki giriş var da ayrıca bir 8 pinli kablo daha lazımsa da kendiliğinden bir ucu 6 diğer ucu 8 olan kablo var mıdır, bilmiyorum, ben hiç görmedim.

Şu an Google servislerine ve Instagram gibi bazı sosyal medya sitelerine erişim problemi yaşayan var mı?

Ekleme: Servis sağlayıcı Netspeed.

Twitter çalışıyor.
Ekşi'de "bugün" harici kısımlar çalışıyor.
YouTube yok.
Google Play güncellemeleri inmiyor.
Donanımhaber açılmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tamam da niye ordasın???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15
Anıl Kılıç paylaştı.

*** SATILDI ***

Merhaba. Ekran kartımı yükseltmeyi düşündüğüm için şu an kullandığım MSI GTX 1050TI AERO ITX OC 4GB kartımı satmaya karar verdim.

Ürün 25.04.18 tarihinde Hepsiburada üzerinden alınmıştır. 30 ay daha (25.04.21'e kadar) garantisi bulunmaktadır.

Toplamda yaklaşık 5 ay kullandım. Kutu, fatura, kablo vs her şey tam. İstediğim Fiyat ₺. Kargo alıcıya aittir.

Pazarlık sevmediğim için olabildiğince ikinci el fiyatlarını uygun tutmaya çalışıyorum. 30 ay daha garantisi olan temiz bir kart için iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Sıfırını almak yerine daha mantıklı bir tercih olabilir.

Kartın özelliklerine detaylı olarak bakmak isteyenler için: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1050-Ti-AERO-ITX-4G-OC.html

Eski satışlarımı ve referanslarımı #referansKOSMER etiketi üzerinden görebilirsiniz. Eskişehir içi elden verebilirim. İyi akşamlar. 🙂

#ikinciel #ikincielekrankartı #GTX1050Ti #1050Ti #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Vodafone sen niye böylesin ya??? Hem kayıt yok diyip iptal etmiyor hem de reklam gönderimine devam ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ayda yılda bir Microsoft Store'a işim düştü (Forza 6 Horizon demosunu indirip bakacaktım), burada da daha önce paylaşılıp tarayıcıdan açmak harici çözüm bulunamayan "Kod: 0x00000194" hatasına denk geldim. Aylardır bu hatayı düzeltemeyen Microsoft'u bu müthiş başarısından dolayı kutlarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap