#mouse #ikinciel #alınık Hem kablosuz m220 hem de kablolu X7 kullanıyordum. Çoğu zaman ikisini de yanımda taşımaya başladım. G700s satan varsa talibim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TozluRaflar Ya birşey söyliyeceğim. Şu bölümleri ingilizce altyazılı olarak tekrar yükleseniz. Dünya izlese 🙂 Ray Holt abiye yakıyorum 😀 @leventp @gamsizm @hkellecioglu
https://teknoseyir.com/tozlu-raflarin-en-iyi-bolumleri-1

Tozlu Raflar'ın en iyi bölümleri - 1

Bayram molamızda, Tozlu Raflar'ın en iyi bölümlerinden seçmelerle karşınızdayız.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Motorsiklet bakarken 15-20'lere çıkmaya başladım ve arabalara bakmaya başladım. Bütün parayı kendim denkleştirmeye çalışacağım. O yüzden bu arabalara bakıyorum. Biliyorum zamanları geçti, güvensiz ama trafikteki arabaların %30'undan daha güvenlidir diye düşünüyorum. Baktığım arabalar;
-106 1.4 QuickSilver
-Megane Coupe 2.0 (F7R)
-Ford Ka
En çok içime sinen 106 olmasına rağmen çok kötü yorum okudum. Ama onlar GTİ'lar için geçerlidir diye düşünüyorum. Quicksilver ilanlarında düzgün gördüğüm arabalar var. İçi de toplu 106'nın çok hoşuma gitti. Bir de Speedline ya da Rpf 01 jant taktım mı bütün gün karşısına oturup izlerim 🙂 Gerçi F7R ve Ka' ya da bu jantlar yakışır ama 106 tam böyle pist makinesi duruyor 🙂 Tavsiyelere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

#Turkcell Pın1'i nasıl öğrenebilirim. Sim kartın o büyük kartı evde kaldı ve ben oradaki numarayı değiştirmemiştim. Telefonu ilk defa kapattım aldığımdan beri. İlk aldığımda bir girdim sadece. O yüzden bilmiyorum. Eve geri dönmeden öğrenemez miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#iPhone Kız arkadaşımın gözünde uzaya roket yolladım 😎

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#Otoseyir #ikinciel 150.000'de B8 1.4 Tsi ile takas sorsam ''Takas düşünmüyorum'' diyecek neredeyse. Ben bu işi Youtuber'lara bağlıyorum. ''Eski passatlar tank gibi'' yok ''e30,e36,e46 gibisi var mı beee'' diye diye. ''Arabanın model yılı,kilometresi,boyalı parçası önemsiz nasıl bakıldığı önemli'' diye diye piyasa bu hale geldi. Bizim memlekette böyle saçma laf edilir mi ? Nesi önemli o zaman ? Memlekette herkese göre kendi arabası en bakımlı zaten. Elin İngilizi , Almanı övüyor bu eski arabaları da adamlar otobüs bileti parasına aldığı için övüyor. B7 parasına B5.5 alsın da göreyim Clarkson'ı. 2004'te 15-20k'ya aldığın araba hiçbir şekilde 70k edemez. İsterse RS4 alt takımı döşesin. Bizim sıfır aldığımız Bora vardı. Biz onu 90.000 deyken 2011'de 22k'ya sattık. Arabada çürük vardı. Yazlık , nemli bir yerde de değil. Kırklareli'nde. O e46 M3'leri , GC8'leri alan adamlar ne paralar harcıyor da o makinalar öyle ''keyifli'' oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 19

#TürkTelekom Tek kabahatim 7 gb'ı 600mb geçmekti... İnternet bittikten 2 saat sonra gelen uyarı sms'i ve dahası 12 ay taahhüt ile de birleşince TT'un boşaltılan kasasını dolduran bir üniversite öğrencisi oluverdim. Birkaç arkadaştan duran fatura duydum. Son bir bayiye gittim. İlk baş "onu çağrı merkezinden yapıcan" gibi salak (daha bir sürü kötü laf koyalım buraya) bir tepki aldım. Elemana "al yap "dedim. "Sen neden maaş alıyorsun burada, ben yapıcaksam bana 100tl atacaksın" diye tersledim. Yola geldi ve harbiden de benim telefondan çağrı merkezinden aradı ya 😂 Bir de 7dk bekledik "pump it" eşliğinde... Yıl 2019, 5g hubele hebele.. Vodafone'da telefondaki uygulamadan tarife değiltirebilirken TT'da mahkemeye çıkmak gerekiyor sanırım... Sonuç; "Duran tarifeler yeni müşterilerimiz için. Sizin tarifenizin durma özelliği yok. İsterseniz 12gb verelim de onu da geçin. Biz de borçları kapatırız.. Tarifeleri uygun diye geçmiştim ama tövbe. Taksitle Mate 20 Lite alalım dediğimizde de 1000tl peşin istemişlerdi... Vodafone'dan elimizi kolumuzu sallaya sallaya aldık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 24

#tsbisikletkulübü Kafayı yedim. Allahını seven üzerime dolma lastik atsın. Yemişim akıcılığını da hafifliğini de benim içim yanmış içim 😒

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 31

#Emuı9 #EarPods İyi geceler herkese. Mate 20 Lite da Earpod'un tuşlarını kullanmamı sağlayacak bir trick var mıdır? Sadece play/pause yapabiliyorum. Sesi de ayarlayabilsem yeter aslında. Suffle'da alışkanlık edindim hem telefonda büyük cepten çıkarmak zor oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletkulübü Arka lastiğim yılan ısırığından patladı. 2 delik olduğu için yama yapmayıp yeni iç lastik ve 1mm zırhlı Schwalbe Lugano dış lastik aldım. Zırhlı lastiğin 1-2 kere mazgala düşürmeme rağmen epey işe yaradığını anladım ama ağırlar da. Şu an ön lastik patlak. Öne de Lugano alacaktım ama sonra fixie toplayan bir abimizin videosuna denk geldim ve bu dolma lastikleri buldum. Hem arada arkayı kitleyip skid yaparım 🙂
Çarpınca kargoyla beraber 85 tl yapıyor 🙂 Tabi hakim değilim Aliexpress işlerine sorayım dedim. Sorunsuz gelir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap