Başıma bişey gelmezse bu vertical video işi çok hoşuma gidiyor kliplerde. Yatay videolar cansız gibi geliyor.
https://www.youtube.com/watch?v=bdPZ2Cu1vNU

Halsey - Without Me (Vertical Video)

"Without Me" available now: https://halsey.lnk.to/WithoutMeYD listen on Spotify: https://halsey.lnk.to/WithoutMeYD/spo... listen on Apple Music: https://hals...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Oyunu oynayamasakta beta başlamışken peçimizi takalım. #TheDivision2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne şimdi? Google reklamı artık mail olarak mı atmaya başlamış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

4 gün önce bi termal macun be temizlik için laptopu açmıştım, bios pili de o ara çıkarmıştım şimdi rafımda pil buldum ben takmayı unutmuşum 😀 zararı ziyanı var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Reklamın yerine bak ya 😀 güzel mesele

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayatımda Bandersnatch kadar saçma az şey izledim, tamamen vakit kaybı. Madem bana bir yol seçtirmeyecekti ne diye oynattı. Çok kızdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptopun termal macunu yenileyim dedim ve soğutma bakır borularının bir vidası yalama oldu açarken ve zorladım zorladım. Yağ falan damlattım vs. Şimdi zorda olsa termal macunu yeniledim ama şimdi de açmaya korkuyorum anakarta zarar verdiysem (damlattığım yağla düşen vidalarla) bundan ssdm ve harddiskim etkilenir mi önce onları çıkarıp mı açmalıyım laptopu kafam bi milyon oldu. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu başlığı okuyorum da. Ortaya konan 3 karşı fikir var.
1-Pompacı işsiz kalacak,
2-Bizim millet istasyonu yakar,
3-Bizim millet parasını vermeden kaçar.
İlk olarak işsizlik. Evet işsiz kalan olacak fakat bunu savunan insanlar sabah akşam robot videosu atıp ülke gelişmiyor, endüstri 4.0 hajum, fabrikalar robotlaşacak biladel. Elektrikli araçlar servise gerek duymuyormuş vs vs. Şimdi bu sayılanlar işsizliği artıran etkenler olmasına karşın hepsinin ülkeyi bu konuda eleştirdiği şeyler ama iş pompaya gelince herkes sosyalist oluyor.
İkincisi ise amerikan toplumu bizden daha mı ahlaklı veya zeki ki istasyonu yakmıyor veya depo doldurup kaçmıyor. Bugün parasını vermeden sigara alamıyorsun benzini alamazsın heralde bunun da önlemi alınır illa ki.
Ülkede hergün her şeyin pahalılığından şikayet ediliyor ve 20 kuruşa varan litre indirimi sağlayacak şey için bunlar öne sürülerek karşı çıkılıyor.
Masrafsız bankacılık kullanıyoruz. Şubeye gitmeye gerek kalmıyor herşey online olmaya başladı. E o zaman bu da engellensin, bankacılar işsiz kalıyor. Fakat ona da şunu öne sürerler heralde "onlar zaten kan emici".
Velhasıl yazmak istedim, oraya yazamadım buraya yazayım.
https://eksisozluk.com/akaryakitta-self-servis-doneminin-baslamasi--5924240

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

7 senelik filmin de remakei mi olur ya iyice çıldırdı bu sektör. Hayır oyuncularda boş beleş değil ki nasıl kabul ederler anlamam. On numara eksiksiz filmi tekrar çekmek.. Akıl işi değil. https://youtu.be/hC5SF3PKNNI

The Upside Trailer (2018) VS The Intouchables Trailer (2011) HD

The Intouchables An irreverent, uplifting comedy about friendship, trust and human possibility, The Intouchables has broken box office records in its native ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Çanta tavsiyesi verebilecek var mı? 750 sayfalık kitabım not defterim sığsın yeterli olarak görüyorum. Hep sırt çantası kullandım ama artık yan çanta kullanmak istiyorum. Faber-Castell'in şu çantasını buldum nispeten uygun fiyatlı (140₺). Görünüşü hoşuma gitti ama kullanışlılık cep vs önemli tabi, o sebeple önerilere açığım. Fiyat aralığı belirleyemiyorum ama 200e kadar yolum var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14