Blitzwolf’dan aldığım kablosuz şarj cihazı son günlerde tam şu videodaki gibi ses çıkarıyor.Sebebi ne ola ki?
https://www.youtube.com/watch?v=HV4rHIBdM5M

Qi charger sound

The sound my phone make while Qi charging
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu oyunu aldım ama bunun single’ı var sanıyorum yok muymuş anlamadım? 🙁
http://store.steampowered.com/app/35450/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotify’de ps4’ün ismi şu şekilde çıkıyor.Ps içimden bulamadım değişim yerini.Değiştirilemez bişey mi yoksa değişir mi?Tvnin bile değişiyor sony bunu es geçmemiştir heralde. #ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bitcoin 80 lira olmuş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Enpara Jestiniyap kampanyasını Maketistan plastik modellerde kullanacaktım.Bugün girdim kimisi satıştan kalkmış (belki bitmiştir) diğerlerine de zam yapmışlar.100 lira olan bugün 117 lira ,40 lira 46 lira.Bu memlekette şark kurnazlığı hiç bitmeyecek heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Portal , Aperture Science , Cave Johnson’ın hikayesini derinlemesine anlatan Türkçe bir kaynak var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Bir ara ben de aramıştım. Ama bir kaynak bulamadım. Oyunu o kadar çok oynadım ki oyundan anladım ben durumu. 🙂

 • Chell @alperenxx

  Ben de sürekli oynama isteği oluyor ara oynuyorum ama hep bişeyler kaçırdığımı anlıyorum o yüzden okumak istiyorum 🙁

 • prospektus @prospektus

  Aslında çok kapsamlı bir hikayesi yok. Kısaca özet geçmek gerekirse Cave Johnson bu şirketi ilk başta duş perdeki üreten bir şirket olarak kurmuş daha sonra çılgın deneyler yapılan bir yere çevirmiş. Bu süreçte portal cihazını icat ediyorlar işte. Aynı zamanda da Half life’daki Black Mesa laboratuarı ile büyük bir rekabet içindeler. Daha sonra, sanırım bu ay taşları yüzünden Cave Johnson hastalanıyor ve laboratuarını yapay zeka üzerine yoğunlaştırıyor fakat teknoloji onun ölümüne yetişemiyor. Vasiyeti üzerine de sekreteri Carolini yapay zekaya aktarıyorlar. Glados işte o kadının zihnini taşıyor aslında. Bizim Chell ise nereden gelmiş belli değil. İkinci oyunda gördüğümüz kadarıyla babası/annesi o laboratuarda çalışıyormuş.

  İlk oyun ile ikinci oyun arasında yaşanan olayları da bir çizgi romanda anlatıyorlardı. Adamın teki Chell’i öldürülmekten kurtarmış falan ama kendi hayatını feda etmiş bu arada. Aynı zamanda Glados’un herkesi nasıl öldürmeye çalıştığı falan da anlatılıyor. Chell’i kurataran adamın ismi Doug Rattmann, çizgi romanın ismi ise Lab Rat. Adamın bıraktığı izleri ikinci oyunun bir iki yerinde görebiliyorduk.

  Ayrıca Half-Life 2 episode 2’nin sonlarına doğru Borealis diye bir gemi bulunuyor ve gemide Aperture Science yazan bir konteynır var. Onun içindeki şeyin savaşın sonunu getirebilecek güçte bir teknolojiye sahip olduğu falan söyleniyordu.

Deji bataryayı nereden almıştınız hocam ? @flashock

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç aydır Ugreen marka kabloyu (2metre) kullanıyordum.Ve pil performansımda düşüş vardı.Günü kurtaramıyordum.Orjinal kabloyu çıkardım kutudan 2 gündür tekrar onunla şarj ediyorum telefonu ve eski performansına geri geldi .Önceden aynı şekil kullanımda %50 şarjım giderken bugün %20 tükendi.İlginç geldi.
Model:S7

BeğenFavori PaylaşYorum yap