Porselen demlik direk ateşe konur mu ya da elektrikli ocağa?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

G29 alınca saatlerce ets oynamaya başladım. Şimdi de şunu alsam mı almasam mı diye iç çatışma yaşıyorum 🙂 tırcı olduk çıktık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi de bunun için para biriktirmeye başlayalım. Günde 2 lira atarsak yetişir. #DeathStranding
https://twitter.com/PlayStationTR/status/1134131947427565569

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Trump’ın karalistesi masada! Huawei için Android yasağı gelebilir mi? - LOG

Huawei ve Amerika Birleşik Devletleri arasında işler bir türlü yoluna koyulamıyor. Yeni ortaya çıkan söylentiler ise Huawei için çok ama çok kötü görünüyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

amazon.com.tr kargoyu ekol express diye bir firmaya vermiş.Daha önce deneyen var mı? Siteleri bile yok, versene mngye sanki koltuk sipariş ettik alt tarafı defter.
Edit: Bu sabah 8.30'da gün içi teslimat yapılacak bildirim mesajı geldi.8.41'de mesaj atmış 1 saat içinde geleceğiz diye. Ardından 9.35'de bir otomatik arama geldi 'Evdeyseniz 1'i değilseniz 2'yi tuşlayın.'' diye. 1 i tuşladıktan sonra '15 dakika içinde geleceğiz' dedi. 10.10'da kargom geldi. Kargoyu haritadan takip etme özelliği vardı, unuttum takip etmeyi o sebeple deneyimleyemedim. Fakat teslimatı planla seçeneği var o bence çok iyi olmuş. Evde olmadığın zaman getirmezler bu sebeple şubelerde sürünmemiş olursun ayrıca evde olup olmadığının aranması da çok iyi olmuş bazen 5 dklığına dışarı çıkıyorsun kargo gelmiş gitmiş oluyor. Hem çalışan için zaman kaybı hem alıcı için. Ayrıca çalışan tam takım şirket üniformalıydı. Bu da güzel bir detay. Umarım şirket fazlasıyla büyür de şu e-ticaret kargo işini çözer. Bu konuda umutluyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bir de iyi yönden bakın. Artık paketim gümrüğe takılır mı takılmaz mı sorunu ortadan kalktı. Strese son, illa ki takılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14