Park halindeki Tesla Model S yandı! [Video] - LOG

Elektrikli otomobil dünyasının en popüler modellerinden Tesla Model S, yine bir kötü yangın haberiyle gündemde yer alıyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ps4 için #LogitechG29 ile oynanabilecek en iyi oyun/oyunlar hangisidir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Madem yorum sileceksiniz engelleyin de kendimizi yormayalım. Sanki küfür etmişiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gelen yoğun bahis smsi, aranmalar ,mesajlar vs sonucu numaramı değiştirme yoluna gittim 1 hafta evvel. 25tl TT online işlemlerde, değer dedim. Şimdi bankaları arayıp numaramı güncellemeye üşeniyorum. Kullanmadığım 2-3 kartım var, şifrelerini falan da hatırlamıyorum içinde para da yok ama güncellemek lazım. Fakat o kadar siteye üye olmuştum ki başıma bişe gelmez inşallah numarayı alan kişi tarafından 😀 Fakat asıl sorun insanların bişe mi oldu canını sıkan bir durum mu var, biri tehdit mi etti? soruları oldu. 😀 Yav ne alakası var. Açıklıyorsun yok seni kesin biri rahatsız ediyor diyorlar 🙂 Önceki numaram operatöre iade edilecek alan adama geçmiş olsun. Bu iptal edilen numaralar sanırım 1 sene sonra satışa çıkıyor. 1 senem var öyleyse bu güncellemeleri yapmak için, doğru muyum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14-15 yaş için uzay, bilim kurgu, merak artırıcı kitap önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
 • Hüseyin H. @hsynn

  Jules Verne
  Ay'a Yolculuk
  Denizler Altında 20.000 Fersah
  Dünyanın Merkezine Yolculuk
  Seksen Günde Devr-i Alem
  Balonla Beş Hafta
  Esrarlı Ada
  Kaptan Grant'ın Çocukları

  Bu konuda Jules Verne bi harika. Bence alacağınız genç arkadaşımızda bu kitaplara bayılacaktır. Son iki yazdığımı okumamışım. Elime geçmemiş demek ki çocukken. Ama diğer kitapları bir çocuğun hayal dünyasıyla birleşince ortaya tadına doyum olmaz bir macera çıkıyor.
  Okumayı sevdiren cinsten kitaplar.

  Adamın zaten hayal dünyası geniş, insanoğlu aya ayak basmadan yıllar yıllar önce adam Ay'a Yolculuk diye kitap yazıyor. Denizler Altında 20.000 Fersah zaten kitap az olduğu için dönüp dolaşıp defalarca okuduğum bir kitaptı. Hepsi birbirinden güzel.

  Ne yazdım be. Çok seviyorsam demek 😀

 • Emre @emre64

  O yaşlarda gençlerin kafası çok başka yerlere çalışıyor, zor biraz 🙂 Ama yine de aptal sosyal medya bataklığına düşmekten kurtarılmalılar bir şekilde, kolay gelsin. Contact filmine bir göz atın hocam, size de fikir verebilir.

 • Çateş @cates

  Aslında fantastik edebiyat da iyi gider o yaşlara.
  Salvatore nin kara elf serisi gider mesela. Drizzt do urden o seven daha çok insan olmalı 😬

Çok dk bir yokuşa arabayı parketmiştim.Sadece el freniyle durmayan viteste bırakıp tekere taş koyduk, öyle bir yokuş. Bir süre sonra hareket edicez aracı çalıştırdık kemerler gelmedi. Hızlı çekmiş gibi tık tık takılıyor. Yokuşu inene kadar da gelmedi. Buna ne sebep olmuş olabilir ? #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Çok dik olduğundan ön gerilmeyi aktif etmiş olabilir.

 • Martin @martin

  Hızlı çekince takılmasını sağlayan düzenekten dolayı sanırım.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Kemerlerin kitlenme mekanizması sanıldığı gibi hızlı çekme değildir. İvmedir. Hatta bazen dikkat ederseniz araba yavaşlarken çok yavaş yavaş öne gitmenize rağmen kemer kilitlenir sizi tutar. Doğrusal ivmeden dolayı.

  Virajları biraz sert dönerken öne gitmek isterseniz kemer kilitlenmiştir gidemezsiniz merkezcil kuvetten doğan ivmeden dolayı.

  Sizin örneğinizde de yokuş çok dik olduğu için yerçekimi ivmesi kemerlerin kilitlenmesini sağlamış. Örneğin 0.4G de kilitleniyorsa yaklaşık 35-40 derece eğimi olan bir yere park ederseniz kilitlenir.

Tweetlerin tümünü nasıl kolayca silebilirim? 1binden fazla tweetim var hesabı da silmek istemiyorum.Ama beğenilerim silinmesin. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Gündem üzerine hatırlayalım. https://www.youtube.com/watch?v=Am9qLtEbnZQ

Boeing 787: Havada Tehlike - Al Jazeera Türk Belgeseli

“Geleceğin uçağı” olma iddiası ile üretilen Boeing Dreamliner 787, konforlu uçuşlar vadediyor. Peki ya güvenlik? Al Jazeera, Boeing’in fabrikasına girdi ve g...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Speedtest vs Netflix #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap