Çok iyi bir flood

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çanakkale Şehitliği kapanış saati var mı? Yoldayız biraz geciktik internette de bi saat belirtilmemiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Foroğrafı belli boyutlarda kesen bir program vardı,a4’leri birleştirip poster yapmaya yarıyordu , hatırlayan var mı? Ama ben fotoğraf baskı boyutuna böleceğim. 10x10cm kare gibi.
Şunun gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi kartıyla yurtdışı alışverişi yapınca fiyatta kur farkı çıkarıyor. 21 lira Spotify ödemesi 21.30 ,69 liralık psn oyunu 70 küsür lira falan yazıyor. Bunu engellemenin yolu var mı? Bankakartından alınca direk fiyatı ödüyorum. #kredikartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8
 • 3dfx @3dfx

  kredi kartinda ya banka kuru yada Mastercard/Visa sende ne varsa onun kuru kullanilir. Banka yaparsa cevirme ücreti alabiliyor diye biliyorum, Mastercard/Visa yaparsada kur süper olmayabiliyor o an. Bankanin sitesinden ücret tarifesine bak derim.

 • Mümin İmer @muminimer

  Aynı sorunu 3 aydır Spotify ile yaşıyorum. Enpara kredi kartı ile ödemeye başladığımdan beri, yaklaşık 10 kuruş fazla çekiyordu. Her defasında harcama itirazı yapıp, fazla ödemeyi geri almayı başardım. Ama sıkıntı yaşamamak için banka hesabından ödeme talimatı verdim.

  • Mümin İmer @muminimer

   Sorunda harcamanın provizyonda kalıyor olması. Harcama provizyondan gece çıkıyor. Döviz üzerinden ödendiği için, gece için geçerli olan kurdan çeviriliyor.

  • Chell @alperenxx

   @muminimer aslında dolar olarak ödeme yapsam sorun etmicem de ödeme yaptığım yerler tl fiyatından alıyor (steam/spotify/psn) aynen ilk başta provizyonda geçerli kur ama ordan çıkınca fiyatı artıyor.Bende spotify banka hesabına geçirdim ama işte bütçe dışı harcama mecbur kredi kartı oluyor.

 • bozoto @bozoto

  İş bankası kredi kartı kullanıyorum. Dolar kurunu iş bankası gişesinin kapanış kurundan hesaplıyor. Üzerine de %3 işlem ücreti ekliyorlarmış. Geçen gün yaptığım bir işlemde kur 9 kuruş daha fazlaya geliyordu. Sizde de aynı durum olabilir.

 • Tümgeneral JohnSmith @johnsmith

  Benim kartımın dolar borcu dolar olarak ödeniyor, kur sürprizi yaşamıyorum. Tek fark, dolar borcu eksik ödenemiyor, tümünün ödenmesi gerekiyor. (Kartın ya da bankanın bir özelliği değil, bankaya söylerseniz bu şekilde yapabiliyorlar).

#NvidiaGeForceNow beta testeri oldum.Hemen ufak bi Skyrim SE oynadım. Sonuç gayet tatmin etti.Gecikme çok çok az görüntü kalitesi ise internet hızına göre ciddi yükseliyor. Modeme olan uzaklığım ve ne yazık ki ethernet girişimin çalışmaması sebebiyle şimdilik kablolu deneyemeyeceğim ama buna rağmen yayının kaliteli olması şaşırttı.Uygun fiyatlı çıktığı takdirde eminim kullanıcısı çok olur (benim gibi pc yenileyemeyen kişiler adına). Haftaya bir sıkıntı olmazsa Pubg deneyeceğim (ethernet girişi çalışan bir pcye bağlayarak) bakalım onun sonucu ne olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#istanbulkart bakiye sorgulama ve yükleme mobil uygulaması beta olarak başlamış. Yalnız ödeme için enparayı kabul etmedi, banka hesap kartı olmalı diyor.Kredi kartı da kabul etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Battlefield™ Yıl Dönümü Paketi mi yoksa Battlefield™Devrim mi alınmalı?
o Hellfighter Paketi
o Kızıl Baron Paketi
o Arabistanlı Lawrence Paketi
o Yeni Behemot Görselleri
o 5x Battlepack
Bunlar oyuna ne katıyor?Arada 30 lira fark var ayrıca Yıl Dönümü Paketi’nde BF4 ve Hardline SeasonPass’lerle birlikte var. #ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap