Condres OS İnceleleme:

İlk İzlenim:
İlk izlenimimin olumlu olduğunu söyleyebilirim. Gayet sade ve renkli bir arayüz ile bizi karşılayan Condres bize ihtiyacımızın olan her şeyi sunmasıyla da öne çıkıyor. Kafa karıştırmayan sade yapısı onu ilk bakışta sevmenize olanak tanıyor. Yine özellikle daha önce Gnome masaüstünü kullanmış olanlara alışılagelmiş bir ortam sunuyor. Hatta Gnome'nin de çok sadeleştirildiğini görüyoruz. Bu nedenle yeni başlayacaklar için de kolay bir arayüz olmuş.

https://www.aliytrklkmz.com/2019/04/condres-os-inceleme.html

Condres Os İnceleme

Genellikle bilgisayar, internet, seo, Linux ve otomobil konularında yazdığım blogum.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • fatihkaya41 @fatihkaya41

    Zaten bu tarz az bilinen dağıtımları kuracak kişiler programını nereden kuracağını linuxu nereden indireceğini bilen insanlar olacaktır. O yüzden varsa dağıtımın özgün ve öne çıkan yönlerinden bahsetmek lazım yoksa zaten arc arkadaş bu deyip geçmek lazım incelemeye bile değmez. Yoksa sade renkli arayüz kafa karıştırmayan gnome masaüstü gibi genel şeylerin bir faydası olmayacaktır.

Mavi kısımları kırmızı yapmanın bir yolu var mı? Biraz çabaladım ama bir türlü beceremedim bu ikonları nasıl mavi değilde kırmızı yapabilirim? (kalitesini düşürmeden)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

#TürkTelekom
Evi taşıyacaktık şu anda 35mbps bağlantı kullanıyordum taşınma işlemimiz bitti Türk Telekom'u aradık ve büyük bir süpriz ile karşılaştık gittiğimiz yer maksimum 8 mbps destekliyor 🙁
Üstüne üstlük şu anda 69 tl ödüyoruz ama 8 mbps en ucuz paketimiz 71 tl diyorlar. Hayır 2 tl'sinde değilim de hem hızı düşür ki 8 ne hız mı bu birde üstüne faturayı artır. Bu durumda yapabileceğimiz bir şey var mı? Aboneliği iptal edebilir miyiz mesela ceza ödemeden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Polis çevirmesi sırasında e-devlet üzerinden ehliyeti göstere bilir miyiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eba'ya e-devlet ile giriş yapmaya çalışıyorum ama Öğretmenler, Eğitim bilimleri fakültesi öğrencileri bu servis ile giriş yapabilir diye hata veriyor. Ben de EBF'de okuyorum ama bir türlü giremedim? Bu sorunu alıp geçebilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitemi biraz olsun hızlandırmak için Amazon Cdn kullanmayı düşünüyorum fakat daha önce hiç böyle bir hizmet kullanmadım. Türkiye'ye hizmet veriyor gibi duruyorlar ama gerek fiyat olsun gerek ödeme olsun bu konularda bir bilgi bulamadım. Daha önce bu hizmeti kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap