Araba ve otobüslerce kullanılan camların kenarı neden siyah oluyor? Niye düm düz takmak yerine kenarlarında öyle siyah bir şerit atıyorlar? (örnekteki siyahlık gibi)

https://arabam-blog.mncdn.com/wp-content/uploads/2020/12/catlak-oto-cam-tamiri.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Amazon bizim ülkeye gelince bir anda kalitesi yerlere indi. 1 Haftadır ürünümün iadesi gerçekleşmedi. İadeyi geçtim ürün nerede ne durumda o konuda bile cımbızla laf alıyoruz müşteri temsilcisinden. Hala tahmini bir teslim tarihi bile yok değişim ürününün. Amazon'dan son siparişim olacak. HepsiBurada son zamanlarda kırk kat daha iyi çalışıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan bir ürün aldım. Bozuk çıktı iade ettim. İadeye hemen götürdüm verdim. Diğer gün akşam Amazondan e posta geldi iade sureciniz tamamlanmıştır diye. Ama değişim istemiştim. 3 gün oldu ürün onlara ulasali hala teslimat tarihi bekleniyor diyor. Ne zaman yollayacak bunlar ürünümü? Amazon seviciler hemen gelir ama hb net olarak hizmet kalitesinde öne geçti. Adamlara iade yolluyorum daha depoya ulaşmadan param hesabıma geçiyor.
Edit: DEĞİŞİM VAR.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@at albaraka da 750 TL limit veriyor ama özel hizmetler sunan platinum kart veriyor. Golddan sonra platinum da açıldı. Ama dalga geçer gibi 750tl limiti var 😀 bir yanım alma diyor bir yanım da özel haklardan faydalanmak için al diyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saniyede 100 megabit üstünü görebildiğim tek yer okul 🙂 Hız testini engellemişler ama garip olarak. Hiç bir hız testi yapılamıyor. Ama indirme testlerine bakınca ortalama 150 mbps alınıyor yoğun saatlerde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Visa kartlar 4 ile mastercard kartlar ise 5 ile başlıyor bunu biliyorum da Troy kaç ile başlıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TOGG'un fabrikası bile olduğuna inanmayanlar vardı. Halit abi dolaşmış. Gerçi ona da inanmaz beni yine bir siyasi partinin üyesi olmakla suçlarlar ya ben yine paylaşayım.

https://youtu.be/qDsTilfngOg

TOGG Fabrikasını Gezdik, TOGG'u Kullandık! I AutoClub

Bu bölümde Halit Bolkan, TOGG'u test etti. İyi seyirler. #autoclubspeedway #togg #togg2022 #elektrikliotomobil 1. Togg’un C SUV modelinin fiyatı şubat ayı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
  • Jabba the Hutt @jabbathehutt

    Yanlış politikalar ve hatalı lanse edilmesi nedeniyle böyle. İlk girişim bu olsaydı ve düzgünce reklam edilseydi, daha farklı tepkiler olabilirdi. Araç çoğu Youtube yayıncısına fabrikanın test alanında kullandırıldı. Normal yollardaki testlerini sonucunu gördüğümüzde konuşmak daha iyi olur.

  • AB9 @sqn

    bazı şeyler siyaset üstü kalmalı, iç güvenlik, dış güvenlik, adalet, eğitim, sağlık, milli savunma gibi. malesef son 20 senedir her şey siyasetin içinde, her şey gündelik konuşuluyor. iç işleri bakanı çıkıp her gün "ibb'de şu kadar terörist var" diye yaygara koparıyor, istiklal'in ortasında patlayan bombanın sorumluluğunu almayıp bir de icraat olarak ağaçları, bankları kaldırmayı buluyor. togg da malesef siyasi bir ürün gibi lanse edildiği için bu durumu eleştirenleri kınayamam. halbuki cumhurbaşkanı çıkıp "dünya otonom araçlara doğru ilerliyor, biz de bu trende olmalıyız, artık otomotiv üretip batarya teknolojisine yoğunlaşmalı, otonom sürüş geliştiren firmalara sahip olmalıyız, bunun için elimizden gelen desteği vermeye hazırız" deyip arka planda bu tarz firmaları desteklese, çıkan ürünü herkes alkışlardı. biz ne yaptık, daha ürün çıkmadan 100 kat reklam yapıp siyasi partilerle birlikte ilk ürünü elimiz patlayana kadar alkışlayıp oturduk. fabrikası var mı, bant var mı bilemem, benim için siyasi bir üründen fazlası olmayacak bu ürün.

Kaldırıma park eden arabaları ben şikayet etmekten bıktım, onlar park etmekten bıkmadı. Emniyetin sitesinden şikayet edince gerçekten ceza uyguluyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap