Kablosuz bir klavye arıyorum. Bluetooth olması daha iyi ama alıcısı da olabilir. Maks 500 - 600 TL bütçem var. Aradığım en önemli iki özellik ise küçük olması ve tuşlarının sessiz olması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Marketlerin kendi markalı sütleri 17,50 tlden başlıyor. Sutas pınar vb 30 tlye kadar çıkıyor. Gerçekten aradaki bu fiyat farkını hak edecek bir fark var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Yapay zekanın içler acısı hali adlı çalışma olmuş 😀😀😀
https://youtu.be/cb5IzltO6Nk

YAPAY ZEKAYI YANILTTIM! "Chat GPT 4 O Kadar Da Akıllı Olmayabilir" #yapayzeka

Yapay zekayı yanıltmak mümkün mü? Sizce chatgpt tüm sorulara doğru yanıtı verebiliyor mu? Yeni çıkan 4 sürümü eskisine göre çok daha başarılı mı? gibi sorula...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

WhatsApp da bir sorun mu var? Sürekli bağlantınız kontrol ediliyor diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu seçim zamanlarında asılan bayraklar gerçekten bir işe yarıyor mu ya? Bakınca ooo bu bayrak çok güzel ben hemen bu partiye oy vereyim diyen gerçekten var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Type-c donusturucuyu tablete taktığımda donusturucunun içinden hafif bir cızırtı sesi geliyor. Bilgisayara taktığımda bir sorun olmuyor. Donusturucuye bir usb veya sd kart takar da tablete takarsam yine sorun olmuyor. Bu cızırtı normal midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden 32 bit x86 diye geçiyor? 64 bit x64 diye geçerken 32 bitin daha yüksek bir x değeri ile geçmesinin sebebi ne? İntel 64'ü AMD'ye kaptırınca bari sayıyı mı yüksek tutalım mı dedi yoksa mantıklı bir açıklaması var mı? Hiç bilmeyen biri için çünkü x86 mimarisi daha büyükmüş gibi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10