#OtoSeyir
Mazda Lantisler bu ara çok hoşuma gitmeye başladı. Özellikle fiyatına göre muhteşem duruyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu anda 35mbps paket kullanıyorum evde taşınacağımızın yerin alt yapısı sorgulatınca Adsl görünüyor adsl'de bildiğiniz gibi 16 üstü vermiyor. Bu durumda ne yapacağım? Aynı paraya daha kötü hizmet mi alacağım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herhangi bir ürünü incelemesine bakarken öncelikle yazılı bir inceleme arıyorum video yerine. Videolar artık çok uzun o yüzden zaman kaybı gibi geliyor. İstediğim bilginin videonun kaçıncı dakikasında olduğu da belli değil. Ama yazılı kaynak da gittikçe azalıyor şansıma 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hay mobil İnternete de 4.5 gye de. Her ay paketime zam yapmayı biliyorlar ama güya 4.5 gibi ile bağlandığımiz halde bir siteye bağlanmak onlarca saniye sürüyor. Bir iş yapayım desem WiFi ile 3 dk süren 4.5 g ile 10 dakika da bitmiyor. Elektrik kesildi diye mecbur mobile kaldım böyle bir şey olamaz ya. Verdiğim paraya yazık resmen ya utanmadan bir de zam yaptık diye mesaj yollayabiliyorlar bu hizmete.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy M serisi de çıkmaz. Yakında tüm alfabeyi tamamlayacaklar. Hepsi buradada ön siparişe 250tl hediye çeki varmış
https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m20-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000HBKG6

Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Samsung Galaxy M20 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Uzay ile ilgili haberler eskisi kadar dikkatimi çekmemeye başladı. Sürekli bir haberler var ama hiç sonuç göremeyince bana sıkıcı gelmeye başladı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her şeyin rgbsini yapmışlar bir türlü rgb gece lambası bulamadım var mı önerebileceğiniz? (İllaha gece lambası formatında olmasına gerek yok odayı aydınlatsın yeter. Standart ampul yerine takılmaz ise iyi olur direk prize takip kullana bileyim..)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#otoseyir
Rover 216i modeli hakkında ne düşünürsünüz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap