Maksimum 200₺ye önerebileceğiniz tost makinesi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NFC'Yi günlük hayatına gerçekten entegre edebilen var mı ya? Ben hiç görmedim kullanan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

#OtoSeyir
50 km hızla 3.vitesle gidiyorsunuz kırmızı ışığı gördünüz hangisini yaparsınız?
A) Boşa atar frene basar dururum. Daha sonra vitesi 1'e alıp yoluma devam ederim.
B) 3. Viteste araba durur debriyaj + fren ile arabayı durdurur daha sonra boşa atar son olarak da vitesi 1'e alarak yoluma devam ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

voleybol.club alan adı işe yarar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

KonuDışı
20'lik dişim çıkıyor ve çok ağrı yapıyor. Tek işe yarayan şey kolonya ama o da çok faydalı bir yöntem değilmiş çok sık kullanmayın deniliyor. Başka ne yapabilirim? Bu ağrı nasıl geçer?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18
 • Ati @ati

  Devlet hastanesine gittiğimde doğru dürüst bakmadan etmeden hemen ameliyat demişti dişçi. Antibiyotik kullan 5 gün sonra gel ameliyat olucan dedi. Hafiften bi uyuz oldum dooru dürüst bakmadı bile. Neyse 5 gün kullandım antibiyotiği ama özel muayenesi olan bi dişçiye gittim. Antibiyotiğimi kullandım çektirmek istiyorum dedim. Adam baktı inceledi. Önden bi jel sürdü ne iğneyi ne gerisini hissetmedim. Laps diye çekti dişi. Demem o ki ameliyata gerek olmadığı halde ameliyat diyebiliyorlar. Bir de illaki baştan antibiyotik kullanman gerekiyor. Fazla acı çekmeden bi doktora gitmen yerinde olacaktır. Geçmiş olsun.

  • Equitatus @equitatus

   Not: Antibiyotik kullanılmasının sebebi ağız florasında bulunan bakterilerin diş çekildikten sonra kan dolaşımına girmesini engellemektir. Zira ağızda bulunan bakterilerin bazıları kan dolaşımına girdiklerinde kan yolu ve kalp enfeksiyonlarına (endokardit) sebep olabilmektedirler.

 • txt @txt

  Cevreden duydugunuz seyleri lutfen uygulamayiniz. Agiz ve Cene Cerrahisi uzmanina gorunmenizi tavsiye ediyorum. Ayrica antibiyotik kullanimi genelde 20 yas disleri icin perikoronit sebebiyle disin cekiminden once baslanir. Perikoroniti doktor hastalarin tabiriyle dogru duzgun bakmadi bile diyecegi sure zarfinda teshis edebilir killanmaniza gerek yok 🙂 Gecmis olsun simdiden. Ertelememenizi tavsiye ederim.

 • Alp @acpcore

  Hocam eğer iltihap kaparsa ki ağrını buraya yazdığına göre kapmış olabilir, bir çok yönden sıkıntılı bir durum. Aciken doktora git ve mümkünse çektir. Doktora gitmeden 50-60tl ye düzgün bir yerde panoromik diş filmi çektir.

Bugün şanslı günümdeyim sanırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Ts'de Adsense reklamlarında Disk-o diye br reklam gördüm hizmet de baya hoşuma gitti fakat güvenilir midir aklıma takıldı. Daha önce kullanan var mı güvenilir mi?
https://disk-o.cloud/tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap