Uçtuğu her saat için 44 bin $ harcanıyorsa verilmiş sadakamız varmış diyelim.

https://www.donanimhaber.com/eski-baskan-donald-trump-in-savunma-bakanindan-f-35-e-yonelik-ciddi-elestiri-geldi--129350

Eski başkan Donald Trump’ın savunma bakanından F-35’e yönelik ciddi...

ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın 6. ve son Savunma Bakanı Christopher C. Miller'dan Müşterek Taaruz Uçağı F-35'e yönelik ciddi eleştiriler geldi. Miller, uçağın "beş para etmeyeceğini" söyledi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15

Üç bin olsa ne yapardık...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aleyna Çakır davasında beklenen gün! Ümitcan Uygun'dan DNA örneği alındı

Aleyna Çakır olayının baş şüphelisi olan Ümitcan Uygun, uyuşturucu kullandığı görüntüleri ortaya çıkınca gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Uygun hakkında yeni bir gelişme...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gazete haber uyumu.
Paramız yok et alamıyoruz diye falan üzülürseniz diye.

https://www.star.com.tr/saglik/uzmanlar-uyardi-70-gramdan-fazlasi-kanser-sebebi-olabilir-haber-1600316/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mucize sanılan şeylerin aslında birer illüzyon olması.

https://www.facebook.com/MutLuLuk.B.Ksmss/videos/214634943618370/

MuTLuLuK BiZe KüSMüŞ Facebook Watch'ta

Güzel olmuş bizim bakkala yapayım 😂😂
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sağlık Bakanı Koca 'aracı firma yok' demişti; Çin aşısının Keymen...

Sağlık Bakanı Koca 'aracı firma yok' demişti; Çin aşısının Keymen İlaç firması tarafından getirildiği ortaya çıktı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mustafa Aydoğan

Korona Yalanı Başlıklı Yazı..Dinlemenizi Tavsiye ederim ..Dip Not Bir yazıyı dile getiriyorum Ve düşünmeye sevk ediyorum sizleri.. Ayrıca sosyal mesafeye uyuyor maskemi takıyorum yanımda...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çin’in koronavirüs aşısı gönüllü yurttaşlar üzerinde denenecek

Türkiye'de faz-3 çalışmalarına başlanan Çin menşeli Covid-19 aşısı, sağlık çalışanlarından sonra yurttaşlar üzerinde de uygulanmaya başlanacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ehliyet verilirken psikolojik test falan mı yapılmalı bilemiyorum fakat trafikteki motorlu bir araç içi dolu silahla gezmekten farksız.
Bir kaç gün önce iş yerinin yakınında bir araba akşam saati kediyi ezip basıp gitti, hayvancağız bir süre can havliyle hoplayıp zıpladı etrafa kanlarını saçarak sonra da cansız yığıldı kaldırımın kenarına.

https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/10/17/guvercinleri-ezen-caniye-2-yil-istendi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • gokhans @gokhans

  Testi yapacak kişinin sağlıklı karar vermesi konusundada birinin kontrol etmesi lazım. O kontrol edeninde testi yapan kişiyi kontrol edip etmediğini kontrol edecek biri lazım. Bu böyle gider. Ülkede özellikle son 15-20 yıldır ciddi bir yozlaşma var. Öyle kural koydum bütün sorunlar şimdi şıp diye düzelir diyemiyorsun.

  Normalde ehliyet dersinde yaya geçidine yaklaşıldığında yavaşlanılması gerektiği ve yaya varsa durulup yayaya yol verilmesi gerektiği öğretiliyor. Ehliyet alan doğal olarak bu eğitimi almış ve sınavdan geçmiş oluyor. Ama yaya geçidinde polis bile üstüme üstüme sürüyor. Polis bile durmuyor. Adam arabayı alırken devlete dünyanın haracını verdik, muayenedede devlet yine soydu, benzin aldım devlet yine soydu, ben kıçı kırık bi arabaya binicem diye devlete dünya kadar haraç vermişim, yoldan geçerken hgsye dünyanın parasını veriyorum, bu kadar soyulmuşum birde yaya geçidindemi durayım, devlete bu kadar para yedirdim artık her soyguna rağmen arabam var madem devlet beni bu kadar soyuyor bende banane durmam yaya geçidinde o kadar para verip birde yaya geçidindemi duracaktım diyor. Herkes parasızlıktan, sürekli soyulmaktan ve herşeyin sürekli kötüye gitmesinden en küçük şeyde saldıracak yer arıyor.

  Hem toplum hemde devlet son yıllarda aşırı yozlaştı. Hukuk öldürüldü. Ekonomi batırıldı. Ülke her türlü rezilliği gördü. Liyakat öldürüldü. Bu kadar dibe batmış bir ülkede herşey vatandaşın bireysel vicdanına ve yöneticilerin insafına kaldı. Öncelikle hükümet değişecek, sonra adalet gelecek ve kadroları liyakatlı insanlar dolduracak. Ardından ülkedeki her işi durdurup her bireye tek tek psikolojik ve maddi destek sağlanacak. Herkes tedavi edildikten sonra işler çalışmaya devam edecek. Ancak dandik bir fabrikadaki bir makinanın gıcırdayan vidasını yağlamaya kadar en ince ayrıntıda bu ülke düzeltilmeden hiçbir iş yapılmayacak. Kaldırım taşındaki en küçük boya atmasına kadar düzeltildikten sonra ülke tekrar hizmete açılacak ve bir daha başımıza bu belaların gelmemesi için anayasa düzenlenip halk eğitilecek. Eğer hala akıllanmayan varsa hapse atılacak ve yemek falanda verilmeyip kendi kendine çürüyüp ölmesi sağlanacak.

  Yırtık donun yamamacak hali artık kalmadı. Bir kişi bir kişiyi kontrol etsin dersen kontrol edenin başına birbirinden habersiz 1 milyon farklı kişi koyman lazımki oda o en baştaki kontrol edilmesi gereken kişinin milyarda bir ihtimalle kontrol edilmesini sağlamak için. Bu liyakatsizlikle, bu hukuksuzlukla, bu yozlaşmışlıkla hiçbir iş düzelmez.

 • Burhan @epsilon

  İnsanı trafikten tamamen çekersek ancak problem çözülebilir.

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  önce IQ testi yapılması lazım, sonra psikolojik test. sonunda da en kazığından bir direksiyon sınavı.

Böyle bir şey yaşayan var mı?
Son bir iki güncellemeden sonra olmaya başladı sanırım.
Yazılar, imleci üzerine getirince düzelip bozuluyor.
Sorun Operanın kendisi mi yoksa bir eklenti falan mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap