Üniversite deyince aklıma sınavlar geliyor, sanırım bu korona ile direkt bağlantılı. Sonuç olarak okula gitmiyoruz, dersler zaten internette; sonuç olarak üniversiteyi tek hissetim yerler "sınavlar" oluyor. Bu sınavlar için geçen dönem 95 sayfalık yazı kaleme almışım, biraz daha yazsam ince bir kitap çıkartacağım neredeyse. Size bir sınavım için sorum olacak; Türkiye'de ki kültürümüz hakkında ne düşünüyorsunuz? Herhangi bir şey olabilir istediğinizi yazın. Başka bir soruya cevap vermek isterseniz de; Türkiye'de ki kültürün en iyi örnekleri sizce neler? Her ne olursa olsun çok teşekkür ederim. Sevgiler Selamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 24 / 34

Merhaba; https://youtu.be/mBRwqcaJNCA rdrnin Türkçe yaması çıkmış sanırım. Bu yamayı nerede bulabilirim? İnternette iptal edildi haberinden başka birşey yok.

Red Dead Redemption 2 - Türkçe Altyazılı Bütün Hikaye (1/4)

İlk üç bölüm Arthur'un hikayesini anlatacaktır. İyi seyirler dilerim.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=M-2Scfj4FZk Baya komik izlemenizi öneririm

The Verge's $2000 PC Build Reaction Supercut

I don't know much about making computers, but I sure learned a lot when The Verge tried to make one. Tells you a lot about the credibility of these "tech rep...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar! Öncelikle karantinadan çıktım ve bir sorunum yok! ilk durum mesajım, yeni deneme fırsatım olduğu Xiaomi M365 PRO'nun katlanma mekanizmasının çıkardığı ses için @suicide ve @cgdincer ile yaptığımız 3D parçaların kullanımındaki sıkıntılar.

Buradan tekrardan @suicide ve @cgdincer e çok teşekkür ederim. TS yardımlaşmasının çok güzel bir örneğini gösterdikleri için.

Öncelikle olayı özetleyeyim sizlere; Xiaomi marka scooterler katlanıyor. Katlandıktan sonra istediğiniz yere kolay bir şekilde koyabiliyorsunuz. "Ama" scooterı tekrar sürmek için açtığınızda o mekanizma bölgesi "gıcırdıyor" bu da tabikide rahatsız edici bir şey. Bu gıcırdıyı yok etmek için yabancılar şöyle bir parça tasarlamış;

Ama bu parça avrupa bölgesi için satılan scooterlar için fazla kalın ve de kalıpsız. Dolayısı ile parça oturmazken gıcırtı devam ediyor. Sorunun çözümünü şöyle buldum; bandaj bandı olarak sanılan kumaş kalınlığındaki bantlar o kıvrım kısmına 2 kat olacak şekilde yapıştırıldığı zaman sorun diye bir şey kalmıyor.

Eğer aynı dertten muzdaribseniz aynı formülü kullanabilirsiniz. Şayet Amerika veya Çin gibi yerlerden bizzat aldıysanız ya da yineden ben bir denemek istiyorum derseniz, aliemre_koc@outlook.com adresinden bana ulaşırsanız sizlere parçaları yollamak isterim.

İyi akşamlar dilerim.
https://teknoseyir.com/durum/1304427
#xiaomi
#Scooter
#m365

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3d printer sahibi olan varmı acaba? m365 pro scooter'm için bir ara parça bastırmam lazım ama yazıcı sahibi değilim. firmalar ise geri dönüş yapmadı. eğer yazıcı sahibi olan birisi yazabilirse kendisi ile anlaşarak bastırmak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Üniversite sınavları için sürekli bir şeyler yazıyorum. Hepsi bitince toparlayıp kitap çıkartacağım o hale geldim. Bu arada şuan yaptığım harf inkılabı üzerine bir şey, şöyle bir şeye rastladım. İlginç geldi;

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17