Starbucks çalışanlarına bardak boylarını özellikle İngilizce söyleme şartı mi koşuyorlar. Adam özellikle Türkçe dememek için uğraştı. 😱

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

* Bilmeyenler İçin *

Bu eklenti Youtube Short Sekmesini Kapatmanıza yardımcı oluyor. Ekstra onlarca özellik cabası.

https://unhook.app/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu TWS kulaklığın üstüne dokunmatik kontrol koyan arkadaşı güzelce anıyorum. Ne zaman kulaklığı düzeltmeye kalkışsam video duruyor.... Saçma bı tasarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bu amazon iyi hoşta keşke kargo seçme olsa. Bu AGT acayip kötü bir hizmet veriyor. Kolay gelsin candır valla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Intel işlemcilerde çokça gördüğüm bir sıkıntı var. İşlemci kendi kendinin önünü kesiyor sürekli şu şekilde; birkaç farklı nesilde intel işlemcileri kullandım. Sıcaklık ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Fan hızını ne zaman manuel olarak en yükseğe çeksem işlemcinin performansı özellikle video render'da ciddi fark yaratıyor. Fakat otomatik modda bu performans ciddi bir düşüşe geçiyor. Sistemler fanı açmıyor ve bu nedenle işlemci ısınıp kendini en düşük hıza alıyor. Marka bazlı bir şey olduğunu sanmıyorum çünkü farklı markalarda da durum aynı hatta Apple'da bile.

Özellikle dizüstü sistemlerde bu durumu çok fazla gördüm. #Intel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel bu GPU işine detaylı girecek gibi. Yeni sürücü yazılımında Intel Arc diye bir yazılım yapmışlar ve oldukça hoş özellikler sunuyor. Yayın ayarları, kamera da arka plan kaldırma ve oyun sürücüleri hakkında güzel özellikler eklemişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Klasik bir Cumartesi gününden herkese selamlar.
Çalışan arkadaşlara kolay gelsin 🚀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Silinen miktar E-Devlet üzerinde böyle çıkıyor 62 TL düşmüş kalan 2 taksitimden düşmüşler yani ödenecek olandan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15
 • Cihat @cihat

  Güzel bir döner + ayran yenir o paraya.

 • Centurion @burakdogn

  Resmen ödeyeneleri dolandırdılar.

 • Johan @johan28

  Bu tarz durumlara daha önce de düşmüş ve ödeyen biri olarak yav biz ödedik onlar da ödesin diye ağlamakla askerlik 6 aya düştü diye ağlamak benzer işler.

  Bence öğrenciye verilen desteğin çok faiş seviyede geri alınması( internette öyle gözüken örnekler vardı, eskiden böyle değildi) doğru değildi o yüzden kararı doğru buluyorum.

  İste bilsem ben de alırdım diyen tipitipler var bir de, e adamlar bu krediyi faizi ödemeyi göze alarak almış, ben eminim ki çok boş şeylere harcayan tipler de kredi almıştır ancak eskiden de bir çok kişi o parayı eğitimi için harcıyordu su an daha da fazladır bu oran çünkü eğitim masrafları çok arttı.

  Kısaca bir vergi veren vatandaş olarak benden yana helali hoş olsun bütün öğrencilere. Umarım hepsi eğitim için harcar, aç karınlarını doyurmak için bu parayı kullanmak zorunda kalmazlar. Çünkü bin TL ile o bar senin bu bar benim geçilemez anca temel ihtiyaçların bir kısmı tamamlanır.

 • Furkano Simone @furkanosimone

  Vergi dairesine düşenlerle silinmedi galiba, benim borç yerinde duruyor.