insanlar gercekten ac, zengin kitle cebine bakip oy vermeye devam ediyor bunlara

Yoksulluk virüsten beter: Pandemide geçim derdi | SOKAK RÖPORTAJI

Haber-Kurgu: Özge DoğanKamera: Cihan AydemirYoksulluk virüsten beter: Pandemide geçim derdi | SOKAK RÖPORTAJIBir yılı geçen pandemi sürecinde vatandaş sağlık...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Gamsiz twitter'da linç yemis, çalan insanlari savunan ahmaklari anlamiyorum ben ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Ublock origin yukledigimden beri engelledigi reklamlar (2 senelik), var mi arttiran?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belli bir suredir sokak hayvanlari icin yardimda bulunuyordum. Yakin sandigim bir arkadasa para gonderiyordum o da ormana terkedilen kopeklere vs mama alan bir kisiye/kuruma veriyordu belli bir sure.

Sonradan ogrendim ki yolladigim miktarin ufak bir kismini onlara iletiyor ve geri kalanini kendisi icin kullaniyormus. Sizin onerdiginiz, guvendiginiz bir kurum var mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    https://www.youtube.com/channel/UC5rCzT74uQkArcdj7psuyZw Bu kanalın sahipleri gayet güzel o işi yapıyorlar. Hatta gittikleri barınakların adreslerini bağış şeylerini vs paylaşıyorlar. Bunlara güvenebilirsiniz. Ban şahsen bu bağış işlerinden çok fazla soğuduğum için artık hiç öyle aracılı birşeye girmeden kendim yapıyorum. Gerçi yapıyor-dum desem daha doğru çünkü eskisi gibi artık yapamıyorum. Mama kalmadı çünkü bayat ekmekleri topluyorum evde güzelce sıcak su ondan sonra kemik suyu kemik vs kaynatıyorum böyle bayat ekmekleri doğruyordum böyle kocaman yemek oluyordu. Köpekler özellikle bayılıyorlar bunlara kedilerde yiyor ama işte bir süredir yapamıyorum. Allahtan bizim kedilere bakabiliyorum da köpeklerimi baya boşladım. Sağolsun çevre esnafa vs diyoruz insanlar vs çok var hepsi de yardım ediyorlar yani aç açıkta değiller. O yüzden yani ben aracılı bağış işlerinde kimseye güvenemiyorum.

  • Hadi @hadi

    o da bi hayvan, sıkıntı yok 😉

Asyada gecsin artik su oyun lutfen yahu, Japonya olsa tadindan yenmez.

Ubisoft Dev Wants To See The Next Assassin's Creed Set In Brazil

We can't think of a reason why this shouldn't be a thing, can you?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitede ki asiri sag goruslu (malum partili) arkadaslarin *soylemleri migdemi bulandirmaya basladi. Senin beni engelleme hakkin var ve benimde senin. Paylastigin gonderiye siyasi degildir yazinca icerigi siyasi olmaktan cikmiyor.

Engelleyincede neden engelledin diye belirtince keko oluyoruz sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kalici Kanada oturumum geldi sonunda, darisi niyetlenenin basina 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

2008 - 2011 arasi all stars mapinde ne oynardik !

https://www.youtube.com/watch?v=12vh55_1ul8

BASSHUNTER - DOTA

Facebook https://www.facebook.com/BroMa16Google+ http://bit.ly/yibtSKвКонтакте http://vk.com/broma16Twitter http://twitter.com/BromaSixteen
BeğenFavori PaylaşYorum yap