Dün iş laptopum olan thinkpad t14gen3 cihazım mavi ekran vermeye başladı watchdog bişi. 2-3 kere format atıyorum evin wifi ye bağlanınca mavi ekran veriyordu. Driver da yok bir tane var. Sonra hotspot açayım ona bir bağlanayım dedim bağlandı ve çökmedi. Evin modemine mi garezi var bunun dedim kasam bağlanıyor çünkü. 5ghz mi alerji yaptı dedim yok o da değil telefonun hotspotta 5 ghz. Sonra modemin kanalını sabitledim hata vermedi. Benim gibi haybeye 6 saat uğraşmazsınız diye bu postu atayım dedim. Çok alakasız şeyler yüzünden sinir krizi geçirmemeniz için bir ihtimali eliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
Oneplus 7 pro cihazına sahibim. Bir kere muadil batarya ile değiştirdim bataryasını. Fakat muadil 6 ay bile dayanmadı. Orjinal bulmayla çok uğraştım fakat yok gibi birşey. Cihazın hızı hala gayet yeterli benim için malum yeni telefonlar ateş pahası.
Deji de filan da satılmıyor. Nasıl olacak nasıl yapacağız bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corsair ironclaw rgb wireless farem 3. Yıl sonunda tekerleğin kaydırma kısmı kırıldı. Corsair support a mail attım tekerlek yollayın ben takarım diye bana komple değişiyor diyor. Halbuki ben komple değişmediğini biliyorum. Altı üstü bi tekerlek yüzünden fare çöp olsun istemiyorum. Sıfır bin ₺ aşmış. Bunu 3d yazıcıda yaptırabilir miyim acaba 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

İş ve arada bi oyun için (1650,3050 vb.) 15 bin civarına 14" sade şık bir dizüstü bilgisayar yok memlekette olanında hep bişeyi eksik. Doğru düzgün alternatif yok.
Var mı sizlerin bildiği de benim gözden kaçırdığım bir fırsat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Max 9k ya bir 55" TV arayışım var amblight olmasına gerek yok. Görüntü kalitesi öncelikli olarak tavsiyenizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8