Kasayı satınca uzay montaj devam. Önü mesh panel kasa tavsiyesi olan varsa alabilrim 🙂 panteks P300a düşünüyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, istanbul bahçelievler yayla civarı oturan var mı acaba bir sorum olacaktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün yine 5700 xt ekran kartım oyunda siyah ekran verince rutin olarak reset attım. Fakat bu sefer ekran gelmedi. Pc açıldı fakat ekran simsiyah. Dedim "aha ekran kartı gitti". HDMI kabloyu taktım ekran geldi fakat selektör yapmaya başladı ekran. Sonra reset attım hdmi kablo ile ekran geldi ama dp kablosu çalışmıyor artık. Sorun büyük ihtimal kablo da fakat ekran kartının sorunsuz olmamasından dolayı hala bir şüphe mevcut. Dp kablosunu deneyeceğim bir şey olmadığı için şuan da garantiye yollamaktan başka çarem malesef yok. Plague dp kablosu alıp sorun yaşayan var mı aranızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23

Teknobiyotik.com'a derdimi anlatıyorum. Verdikleri cevaplara bakar mısın? Dalga mı geçiyor aklınca şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Merhaba, ekran kartımla alakalı bir sıkıntı var sizde de oluyor mu? Yada çözümü var mı?
https://www.youtube.com/watch?v=atnDLPzsEYQ

5700 xt screen blinding

samsung c27hg70, gigabyte 5700 xt Gaming OC ekran kartı ekran gidip gelme sorunu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Hepsiburada dan bir ürün almıştım yakınım için sonra iade sürecinde kurye istedim. Kurye bir türlü gelmiyor. 2 kere destek yazdım 3 gün içinde yok 5 gün içinde gelir diye cevap yazdılar. THH başvuracağım deyince 2 dk geçmeden arandım genel müdürlükten. İlla şikayetvar'a yazılacak illa thh ile tehdit edilecek. İnsan gibi söylüyoruz bir derdimiz var diye bizi buna mecbur bırakıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda millenicom'a geçtim fakat şirkette ki airties 5650 modemi kullandım. İnternette ki kopmalardan dolayı büyük ihtimalle modem sorunlu.

İşin özü AC destekli sorunsuz ( yani diğerlerine göre daha az sorunlu ) bir modem bakıyorum. Fiyat aralığım max 600 tl ama o da çok bence. Temiz ikinci elde olabilir. Dik durumda durabilmesi güzel olur duvara asacğımdan. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, çelik konstrüksiyon ev yaptırma fikri var bizimkilerin Rize'de. Daha önce yaptıran eden kullanıcı yorumu ve tanıdık var mıdır? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hay amd yapacığın işi gondiklesinler e mi. Adam akıllı bir driver yapamadın itin götüne soktun bizi be. Bizi bitirdin be.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde paylaştığım millenicom macerama 2. kez arıza bildirimi yaptım. Bugün gelip birşeyler yapmışlar. Hakettiği değerlere gelmiş internet. Demek ki aza kanaat etmemek gerekli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap