Selam,
Sony WF-1000XM3 kulaklığım var fakat telefon görüşmesinde çevre seslerini benim sesimden daha çok veriyor diye konuştuğum kişiler tarafından uyarıldım. Bunun bir çözümü var mıdır?
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hayırlı akşamlar,

Asus gl553ve cihaz var power tuşuna basıyorum yanıyor fanlar çalışıyor power ledi de yanıyor ama ekran gelmiyor. oyun oynadıktan sonra kapattık açılırken fanlar çalışıyor acaba soğumasını mı bekliyor açmak için? Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

İyi akşamlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turknet davet kodu olan varsa atabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

şirkette bir abinin telefona hard reset attım güzelce kurdum fakat qnb finansbank uygualamasını indirmek istediğimde "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" diyor. En para filan yüklenebiliyor. Sorun ne olabilir acaba?

Cihaz: Redmi 8a
Sürüm: Android 10 miui12

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell e kızıp vodafone geçmiştim bundan 3 yıl önce fakat çekmiyordu bulunduğum yerlede vodafone mecburen tekrar turkcell e geçmiştim uygunda bulmuştum tarifeyi 1.5 sene önce. Tarife tahaddütü bitince yaklaşık 55 tl fatura şuan tahaddütsüz diye 90 tl ye geçti.
Tarife değiştirmek istesemde çok az seçenek sunuyor ve uygun olan tarifelere geçişe izin vermiyor.
Uygun olan tarifeye geçmek için illa başka operatöre mi geçmek lazım? Saçma sapan bir döngü bu. TT yada bim filan deneyeceğim artık yada gir çık gibi bir yöntem duymuştum nasıl oluyor fikri olan varsa yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 22

Merhaba,
Elimde bir wd disk var 3tb fakat 750gb civarı gözüküyor. aomei partition ile bölüm kurtarma yapıyorum 2 tane daha 750gb çıkıyor türü ext4 birincil, 10 tane filan 500 mb ext3 türünde mantıksal çıkıyor. Bi türlü beceremedim kurtarmayı.
Bilen bir arkadaş nasıl olduğuyla alakalı bir fikir verebilir mi? Başka yöntemlere açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6 bine 5700xt satıp 700 tl daha koyup 2080 super almak çık aklımdan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 22 / 23