Geçenlerde paylaştığım millenicom macerama 2. kez arıza bildirimi yaptım. Bugün gelip birşeyler yapmışlar. Hakettiği değerlere gelmiş internet. Demek ki aza kanaat etmemek gerekli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şirkette yeni alınan ryzen li bilgisayara win98 de çalışan bir program yüzünden win7 kurmak zorunda kaldım. Fakat win7, win10 dan daha seri geldi. Bu da Microsoft'un ayıbı olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta milenicom a başvuru yapmıştım haftasonu bağladılar bugünde tt den gelip portu ayarlamışlar.
100 mbit gözüküyordu başvuru yaparken altyapım yalnız speed test ve modem arayüz max 60 gözüküyor.
Sizce yapacak bişey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu dark vision pro kasayı aldığıma o kadar pişmanım ki bunu yapan mühendis kör olmuştur kesinlikle. rgb kablosunu bağlamadığım halde kumandası windows açıkken çalışmıyor, pwm kablosunu taktım fan kontrolcünün bios ta gözükmüyor kontrol edemiyorum, cpu güç bağlantısı için anakartın üstünde boşluk bırakmamışlar anakartın üstünden gidiyor kablo, kasanın ön camı hava girmesini engelliyor çıkardım 15-20 derece farketti sırf görüntü başka bişi değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda takılırken bir sandalye&koltuk almam lazım. şu oyuncu muhabbetinde hoşlanmıyorum. çokta para vermeden nasıl bir ürün alabilirim sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Kablonet internetin tahaahütü şubatta bitiyor. Memnun olmama rağmen şu prime time da hız düşmesi ve tahaahüt zorunluluğu başka firmaları denememe yönlendirdi.
Bu bağlamda milenicom a başvurdum. ilk ay ücretsizmiş birde kod buldum 2 ay oldu. Zaten modemde şirkette var denerim diye düşündüm.
Yıl başından sonra kampanyalar değişebilir diye de düşünüyorum. Şubata kadar vaktim olduğu için bunu denemek istedim. 97 mbit gözüküyor hızda bakalım ne gelecek ne sorunlar göreceğiz. 2 ay çift internet takılı olacak 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şirket için bir kasa toplayayım dedim hepsiburada da uygundu, herşeyi seçtim en son tahmini teslim tarihi 3 ocak yazınca koşarak uzaklaştım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar günaydın, elimde sürümünü filan bilmediğim ipad var. Bi abi ikinci el almış. Etkinleştirme kilidinde kaldı. Pek ipad filan anlamam. Bunu kaldırmanın bir yöntemini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizin sarkastik ep sıralamanız?
1- neyse
2- vazgeçtim inan
3- malesef
4- toz taneleri
5- sal gitsin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, geçen pc toplamıştım. Bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarı bir gün sonra açarken 1 uzun 2 kısa bip sesi veriyor ama reset atarken veya hemen kapatıp açınca vermiyor.

Bip seslerinin anlamında Ekran kartı arızası filan diyor ama ekran açılıyor. Herhangi bir fps performans sıkıntısı da yaşamıyorum. Ben anlam veremedim.

Sistemim: MSI B450M MORTAR MAX, RYZEN 3600, GIGABYTE 5700XT

BeğenFavori PaylaşYorum yap