Merhaba arkadaşlar;
TT elit destek hakkında bir şey sormak istiyorum. Hat değerlerim biraz kötü olduğu için teknik ekip gelip apartman içi ve binaya gelen hatta ölçüm yapılmasını talep ettim. 11 TL hizmet bedeli, ayrıca serviste yapılacaklara göre de 14 ile 85 TL arası bir ücret çıkacağı söylendi. Böyle bir ölçüm hizmeti yaptıran oldu mu? Ne kadar bir fiyat çıkıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Batuhan @achfighter

  @paheli ben de birkaç kere benzer bir sorunla ttyi aramıştım. Faturaya 14tl eklemişlerdi.

 • BlueFear @bluefear

  @paheli @achfighter Bina içi tesisata biz bakmıyoruz zaten sizin sorumluluğunuzda demişti. Binaya gelen hattı onlara kontrol ettireyim de, bina içi tesisatı elektrikçi ölçüm yapabilir mi, anlayabilir mi sorun olup olmadığını? Öyle teknik aletleri oluyor mu elektrikçilerin?

 • Batuhan @achfighter

  @bluefear öyle aletleri var mı bilmiyorum ama kaliteli kablo kullandığı zaman o dandik kablo ile bile 100mbit rahat alınabiliyor.

 • BlueFear @bluefear

  @paheli Daha çağırmadım ama sanırım çağıracağım teknik ekip. Müşteri hizmetlerindeki bayanın söylediğinden anladığım teknik ekip sadece binaya gelen dış tesisata bakar idi. Eğer bina içi tesisatta da ölçüm yapıp sorunu tespit ediyorlarsa ne ala. Zaten ben çağırırım o zaman elektrikçi görürüm işimi, o sorun değil.

Logitech G700 veya G602 gibi, yan tarafında en azından 4 tane ve mümkünse sol tuş yanında da 2 tane ek tuşu olan kablosuz bir mouse bakıyorum. Var mı alternatif öneri? #MouseTavsiye #TeknoTavsiye #Tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

20 kişi civarı toplandık düzenli olarak BFME2 oynuyoruz, gruba katılmak isteyen varsa

Bu discord linkiyle bize katılabilirsiniz: https://discord.gg/nYGXhZE
*Disord: teamspeak'ın güncel versiyonu denebilir.

Oyunu indirme linkleri:
1,06: https://www.thewhitetree.org/forum/viewtopic.php?f=39&t=24907
1,09: https://www.thewhitetree.org/forum/viewtopic.php?f=39&t=25011
Önce 1.06'yı kurup sonra 1.09'a güncelleyeceksiniz.
Online oynamak için de gameranger'ı kurmanız lazım. O da Himachi'nin güncel versiyonu 🙂

Eğer kurulumda bir sıkıntı yaşarsanız discorddan yazabilirsiniz.

#BFME2 #Oyunseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Arkadaşlar eskiden PC 'de çok fazla oyun oynayan biriydim. İş güç derken oyunlardan epeyce uzaklaştım. Sevdiğim 2 tarz oyun şekli var biri CS GO tarzı diğeride kesinlikle FİFA yani futbol oyunları. PC toplamak yada almaktan ziyade PS veya Xbox tarzı bir şey almayı düşünüyorum. Şöyle bir kampanyaya denk geldim sizce fiyat nasıl ? Görselde dikkatinizi çekmeyebilir sol alt köşede belli oluyor FİFA18 ücretsiz veriliyor. Diğer yandan Xbox bana daha mantıklı geliyor dediğim tarzda oyunlara para verip alırım geri kalanda Game Pass ile bir kütüphaneden yararlanmak benim gibi kısıtlı oyunlara para verecek biri için daha mantıklı gibi. PS de böyle bir hizmet varsa bilgi verirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak ettigim icin soruyorum mi band neden alinir? ya da alinmalidir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • Karma @karma

  @flashock Peki saat üzerinden meşgule vs atabiliyor muyuz aramayı?

 • Cavid-19 @mask

  klasik saat takmayı sevmiyorsan ve bazı durumlarda telefonu kullanamıyorsan saat olarak kullanılabilir. klasik saatten farkı bileklik olması ve hoş görüntüsü. ikincisi; toplu taşımada,çantada, sporda veya her hangi bir sebeple telefon elinde olmadıgında mesaj, arama whatsapp bildirimlerinin geliyor oluşu, önemli çagrıları kaçırmamış oluyorsunuz. bir digeri adımlarınızı sayması telefonlarda da var bu özellik ancak daha dogru saydıgını düşünüyorum. bir digeri nabız ölçer günlük hayatta çok ihtiyacın olmasa da kullanabiliyorsun, sporda ise nabzını hangi aralıga getirmen gerektigi konusunda fikir verebiliyor.

 • Karma @karma

  @flashock Sadece uyarıyor telefon ulaşamayacağım bi konumda ise yandık 🙁

 • Joe @joe

  Bugun elime gecti. Spor yapiyorsan nabiz,uyku,yurume mesafesi vs takibinde az cok fikir sahibi oluyorsun.

Selamlar
Bilgisayar montajı,tamiri için bir set almayı düşünüyorum.Tornavidalar, cımbızlar vs olmalı hem telefon hem bilgisayar tamirinde kullanmayı istiyorum.Önereceğiniz marka model var midir?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet'e geçmekle ilgili kafasında soru

Türknet'e geçmekle ilgili kafasında soru olanlar varsa birkaç şey yazayım.
1. Eğer sitelerinden başvurursanız aylık ödeme talimatı ve ilk ay iade gibi hizmetlerinden yararlanıyorsunuz.
2. Eğer karta talimat vermek istemezseniz müşteri hizmetleri kanalıyla başvuru yapıyorsunuz. Siz başvuru yaptıktan 2 gün sonra aktivasyonunuz gerçekleşiyor..
3. Eğer nakil yerine eski hattınızı kapatacaksanız en yakın TT mağazasına gidip hem telefon hem interneti kapattırın. Bu durumda TT'nin en geç 10 güne kapatma zorunluluğu var. Bizim hat başvurudan 8 gün sonra kapandı. TT'ye yaptığım iptal başvurusunun 7. gününde Türknet'e abonelik başvurusu yaptım. Sorun çıkmadı
4. Eski operatörünüzün Online işlemlerine giremediğiniz zaman onlarla işiniz bitmiş oluyor. Giriş yapmayı deneyerek eski operatörünüz ile işinizin kalmadığını öğrenebilirsiniz.
5. Size 'Aktivasyonunuz tamamlandı.' mesajı geldiğinde binanıza gelip kablolarla oynuyorlar. Kendimden ve birkaç kişiden gördüğüm şekilde bina girişinin ucunu takmadan bırakıyorlar.
6. Evrakları teslim almalarının akşamında saat 20:00'de evraklar sisteme upload oluyor.
7. Evrakların sisteme yüklenmesinin ertesi günü hattınız teknik olarak kullanıma açılıyor. Kullanıcı adınız ve şifreniz göndderiliyor SMS'le.
8. Yukarıda anlattığım şeyi yaşamışsanız arayıp telefon arızası bırakmanız gerekecek. Kağıt üstünde telefon kablosu bina girişine takılmadığı için telefon arızası bırakın.
9. Evrak kabul merkezi Cumartesi günleri çalışıyor. Kargoyu arayıp sıkıştırın. Çoğu Cumartesi dağıtıma çıkartıyor ama nazlanıyorlar.
10. Müşteri hizmetleri Cuma günü saha ekibi çalışmıyor dedi ama gördüğüm kadarıyla çalışıyorlar. Bu yüzden hangi gün başvursam çekinceniz olmasın. En iyisi hafta başı başvurmak. #akış #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtta çok sık kahve, çay içildiğinden ufak bir çelik termos arıyorum (veya kupa mı derler ona bilmiyorum) önerisi olan var mıdır fazla pahalı olmayan bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7