BTK ilk defa düzgün bir iş yapmış. Görseller güzel. Başbakan tarafından sosyal medyada kullanılan dil eleştirilmişti. BTK de bununla ilgili çalışma başlatmış. Ergenlikten çıktıktan sonra sosyal medyada benden daha düzgün Türkçe kullanan birine hiç rastlamadım henüz, keşke görebilsem böyle birileri. Bu görseller buna az da olsa yardımcı olacak. Devamını yaparlar umarım.

#btk #sosyalmedya #türkçe #dil #yazımyanlışları #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

İşsizlik insana neler yaptırıyor… Uzun süredir işlevine göre klasör klasör ve tek sayfada tutuyordum uygulamaları. Renklerine göre ayrı sayfalar yapayım dedim böyle oldu. 🙂
#akış #işsizlik #iphone #tasarım #apple #uygulama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 36

Çabuk geç içeri ve internete gir!!!

#akış #mizah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Torrent sitesine yüklenen bir diziyi, yüklendiği an torrente eklemenin bir yolu var mı? RSS ile falan yapılıyor deniyor ama bir rehber bulamadım. Amacım şu: Dizi saat sabah 5-6 gibi yükleniyor sitelere. Sabah 8 olmadan indirmek ve kotadan yememesini sağlamak istiyorum. Ancak sabah uyanıp da elle eklemek yerine, bir programla bu yapılabiliyor mu diye merak ediyorum.

#akış #teknoyardım #yardım #torrent

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

İstanbul’da yaşayıp da Trafi uygulamasını kullanmayan var mı? Gerçekten muazzam bir uygulama, yıllardır kullanıyorum ve çok fazla işime yarıyor.

Kısaca gideceğin yere nasıl gitmen gerektiğini söyleyen uygulama. En kısa yoldan ya da en ucuz ve hızlı şekilde nasıl gidersin onu hesaplayarak çeşitli seçenekler sunuyor. Neredeyse hiç hata yapmıyor girdiğin veriler doğruysa.

Büyük sevgi besliyorum bu uygulamaya, paralı yapsalar direkt alırım o derece.

#trafi #uygulamaönerisi #istanbul #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bundle’ı bu yüzden seviyorum. İçeriğine tıklamaya zorlamadan haberi direkt söylüyor. İlgimi çekiyorsa tıklıyor detayını okuyorum.

Diğer haber uygulamalarına ara ara şans veriyorum daha iyisi vardır diye ama görüldüğü gibi yok.

#akış #haber #bundle #HaberinizOlsun #UygulamaÖnerisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Hatırlatma! Bugünkü kullanımlar AKK’den yemeyecek. Hızı düşmüş olanların da hızları normal hızlarına dönecek.

Darısı diğer özel günlerin başına.

#akış #akk #kota #ttnet #turktelekom

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Bu iPhone için klavye üretenler neden iPhone klavyesinin boyutunu bire bir almıyor da hafif farklar yapıyor? Ben klavyeye hiç bakmadan neredeyse hatasız ve hızlı yazabiliyorum. Ama klavyeyi değiştirmek istediğimde Gboard, Swiftkey gibi klavyeler kurduğumda özellikle “a, s, ş ve i” harfleri sola ve sağa kaymış oluyor klavyelerde. Bu da sürekli hatalı yazmama neden oluyor orijinal klavyeye alıştığım için.

Fotoğrafta da iki klavyeyi üst üste koydum saydamlığı azalttım, fark bariz görünüyor. Üstteki harflerde hiçbir sorun yok ama orta sıranın sağ ve solunda çok oynama var bu da hep hatalı yazmama neden oluyor. Bu yüzden farklı klavye kullanmayı sevemedim bir türlü. Neden tam aynısını yapmıyorlar ki? Kelime önerisi veya temalar için kullanmak istiyorum farklı klavyeler.

#iphone #ios #klavye #gboard #swiftkey #apple #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple artık App Store, iTunes ve Apple Music için Paypal ile ödeme kabul edecek… Utandım Reddit’te haberi görünce.

#paypal #ios #itunes #iphone #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vefasız Windows tarafından bakıma muhtaç hâle getirilen o yer!!! Öyle pozları var ki… Galeri için tıklayınız…

BeğenFavori PaylaşYorum yap