Bilgisayarda sağ alttaki görev çubuğunda bir uygulamanın simgesini gördüğüm zaman kapatma isteği oluyor eğer onu kullanmıyorsam. Bu sizce mantıksız mı? Önceki bilgisayarlarda yavaşlatıyor hissine kapılıyordum ama şu an PC de epey güçlü, örneğin Teamviewer, Yandex Disk, Skype gibi uygulamaları gördüğüm gibi sağ tık yapıp çıkış diyorum. Kullanacağımda açıyorum. Sadece ses, tarih, wifi, batarya gibi şeyler kalıyor sağ altta. 🙂

#akış #KonuDışı #Windows

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOBit Uninstaller Pro 1 yıllık lisansı ücretsiz şu an. Linkten alabilirsiniz.

https://tr.giveawayoftheday.com/iobit-uninstaller-pro-6-2/

#akış #gününücretsizi #haberinizolsun #iobit

The easiest solution to uninstall programs, browser plugins and Windows Apps....

IObit Uninstaller programları, tarayıcı eklenilerini ve Windows uygulamalarını silmek için en kolay ve en hızlı çözümü sunar. Hatta her hangi bir anti-spware programının...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell Superonline internette Türkiye geneli sıkıntı var. 3-4 gündür dosya indirmeleri yapılamıyor, internet hızlı videolar hızlı yükleniyor vs ancak dosya indirmek istediğinizde mümkün değil indiremiyorsunuz. Dün aradık birkaç saate çözeceğiz genel sorun dediler, bugün aradık hâlâ uğraşıyoruz diyorlar.

Verdiğimiz paraya yazık be.

#akış #turkcell #superonline #lanetolsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Kız arkadaşımın bilgisayarında ilginç bir sorun var. Tarayıcılarla yapılan indirmelerde bilgisayar indirme yapmıyor. Chrome ve Opera ikisinde de denedim hız 50-60 kb falan oluyor saniyede. Torrent açınca ya da hız testlerinde hız çok yüksek, 20 mbit. Ama dosya indirilemiyor şu hâliyle. Sebebi ne olabilir?
Not: Şimdi VPN ile indirme yapıyorum hızlandı Opera’da. Ama sonra geri durdu. Anlayamıyorum.

#akış #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet trafiğimi izleyip anlık olarak download-upload miktarımı bana gösterebilen bir program var mı? Ey DSL vardı bir zamanlar ama en son 8 sene önce güncellemiş. 🙂 Hâlâ iyi çalışıyor aslında ama güncel bir şey var mı merak ediyorum.
#akış #teknoyardım #internet #download

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

iPhone kullananlardan bir ricam olacak sanırım bir bug var da. Hangi modellerde var diye merak ediyorum. AppStore’a girip en popüler ücretsizlerde daha önce indirip de şimdi sildiğiniz bir uygulamanın isminin göründüğü ekran görüntüsü atar mısınız? Örneğini ekliyorum fotoğrafa bunun gibi.

Cihaz adı ve ios sürümünü yazmayı unutmayın.

#akış #TeknoYardım #Apple #iphone #iTunes #AppStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chrome’da destekleyen her site HTTPS ile açılıyor. Ben bazı siteleri HTTP ile açmak istiyorum, bunu nasıl yaparım? Adres çubuğuna öyle de yazsam otomatik S ekleniyor.

#akış #teknoyardım #Chrome

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AppStore’da önceden indirdiğim ama şu an telefonda yüklü olmayan uygulamaların isimleri böyle görünüyor. (İsimler alt satıra geçmiş ve 3 nokta koyulmuş şekilde çirkin bir görüntü) Telefonda yüklü olan ya da hiç indirmediğim uygulamalarda sıkıntı yok fotoğrafta görünüyor zaten. Onların isimleri uzun da olsa düzgün yazıyor. Birkaç haftadır böyle, düzelir dedim ama düzelmedi yeni güncelleme de geldi onun üstüne. Neyden kaynaklı olabilir? iOS10.2 iPhone5S
#TeknoYardım #Apple #iPhone5S #akış #iOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Facebook mesaj simgesi telefon uygulamasının simgesine benzetilmiş. #akış #facebook

BeğenFavori PaylaşYorum yap