Turkcell Hesabım’ı telefonda güncelleyip Salla Kazan’a girerseniz internet paketinizin kaç GB ise aynısından 30 gün BEDAVA İNTERNET hediye ediyor.

Not: Paket gelince hediye internetten kullanmaya başlıyor. Yani önce kendi paketinizi bitirin.

#akış #turkcell #internet #bedava #kampanya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada şu an spigen kılıflarla ilgili yaptığı kampanyada yalan söylüyor. 2 hafta önce yine Hepsiburada’dan sepette %30 indirimle 26 liraya aldığım kılıfı şu an sepette %40 indirimle 29 liraya satıyor. Gerçekten Hepsiburada’nın bu hareketlerini hayretle izliyorum. İndirimi arttırdıkça fiyatı da arttıran tek firma.

#hepsiburada #yalan #indirim #spigen

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Samsung J7 ile J7 Prime arasında yüksek farklar var ama Hepsiburada’da fiyatları neredeyse aynı. Bunun nedeni nedir? Prime daha iyi bir telefon ama fiyatı neden ucuz?

Karşılaştırması: (işlemci, kamera, ram, ekran, batarya Prime modelde daha yüksek ama fiyatlar aynı, neden?)

http://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV0000019BBC,TELCEPSAMJ700FZ-B

#akış #samsung #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tarz yalan başlık atılarak tık alan siteleri şikayet edebileceğimiz bir yer yok mu? Yine akk kalkacak yalanını başlık atıp sonra “sadece gece 2 ve 8 arasında” diye bilgi giriyorlar. Kendimce verebileceğim tek ceza siteye hiç girmemek ya da Adlock aktif olan sitelere eklemek. Ama ayrıca şikayet etmek istiyorum, yok mudur şikayet edebileceğimiz bir yer?

İşte Buna Yakılır: Adil Kullanım Kotası Mayıs Ayında Kalkıyor! - Blog |...

Başlığı okuyan herkes eminim ufak bir tebessüm etmiştir. Etmemek mümkün mü.. Türkiye'desin ve AKK kalkıyor diye bir haber okuyorsun. Zaten dünyanın en yava
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Haftalık Gündem’i şimdi izledim ve Levent abi Creators Update’in isminin Türkçe ne olacağını merak etmiş. Microsoft orijinal ismiyle kalacağını açıkladı, çünkü çevirisi Yaratıcılar --
Yaratıcılık Güncelleştirmesi ve yaratıcı sözcüğü Türkiye’de bazı kesimler tarafından sevilmiyor. O yüzden daha iyi bir isim bulunamadığı için oy birliği ile orijinal isminin kalması kararlaştırıldı.

@gamsizm @leventp

#akış #gündem #HaftalıkGündemeMalzeme #Windows10CreatorsUpdate #windows #Microsoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone 8 sızdı!

#mizah #akış #iPhone #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kota canavarları… Programın kendisi bile bu kadar yüksek mb değilken, güncellemenin bu kadar yüksek boyutlu olmasının mantığı ne? Programları silip geri kurayım bari daha mantıklı.

#facebook #messenger #AppStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

iPhone 7 kullananlardan bir şey rica ediyorum. Telefonda herhangi bir video ya da müzik açtığınızda ses orta ya da üst sevideyken telefondaki ses titreşimini hissediyor musunuz siz de elinizde? Yani ses ve hoparlörden dolayı telefonumda titreşmeler oluyor sese bağlı olarak. Bu tüm 7’lerde aynı mı yoksa bende mi sıkıntı var yeni aldım cihazı daha.

#teknoyardım #akış #iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline artık ADSL ve vDSL kullanıcılarına da Joker AKK hizmeti verecek. Yani parayla ek kota satın alabileceğiz artık. Önceden sadece fiberde vardı, şimdi adsl ve vdsl için de fiyatı biraz arttırıp getirmişler.

#kota #turkcell #akış #superonline #HaftalıkGündemeMalzeme #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Neden Hepsiburada’da iPhone cihazlar daha ucuz? Öyle 50-100 lira da değil, 550 liralık bir fark var orijinal Apple sitesi ile. Hepsiburada olunca konu işkilleniyorum. Apple Türkiye garantili diyor ithalat falan da değil.

iPhone 7 Plus 128 GB
Hepsiburada: 4200 lira https://goo.gl/1AnrS8
Apple: 4750 lira https://goo.gl/5NW4OH (Kartla ödersen 4950)

#akış #apple #iphone #Hepsiburada

Apple iPhone 7 Plus 128 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı

Apple iPhone 7 Plus 128 GB (Apple Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap