Ben de hiç sevmiyorum şu yazıları. Zamanla zaten kolu koya koya silikleşiyor. Çıkartmak istesen yapışıyor laptopa, daha berbat göünüyor.

#akış #laptop

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

#gereksizistatistik

Zamunda adlı torrent sitesinde en çok indirilen film, Recep İvedik. Yıllardır tahtını sallayan bir film olmadı, birinciliği kimseye kaptırmıyor. 🙂 Site Türk sitesi değil bu arada, Bulgar sitesi.

#akış #torrent #recepivedik #zamunda

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uber dün gece kız arkadaşıma, bugün de bana mesaj yolladı doğrulama kodu diye. Biri hesabı mı açmaya çalışıyor yoksa sorun mu var garip.

Uber’den selamlar! Cep telefonu numaranizi dogrulamak icin lutfen su kodu girin: …. B040

#akış #uber

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bazen zorrentten film indireceğimde bazı şeyler kafama takılıyor. Mesela 1080p olarak ve 2160p olarak iki farklı sunum var. Benim bilgisayarımın ekranından bağımsız olarak görüntü kalitesi artar mı yoksa ekranımın göstereceği maksimum kalite 1080 midir? Ekranın desteklediği son kaliteyi nereden anlayabilirim? Youtube’tan 4K açıp deneyerek belki olur ama gözle görülmeyecek bir fark da olabilir. İkisini de indirip karşılaştırabilirim ama açıkçası üşeniyorum, bilimsel bir yanıtı varsa öğreneyim denememe gerek kalmasın.

#akış #kalite #film #bluray #hd #4k

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29

Youtube iOS uygulamasına karanlık tema sonunda aktifleşti. Çok da güzel oldu. Bayılıyorum bu siyah tema olan sitelere. Web sitesinin koyu teması pek güzel değil Youtube’un ama mobil güzel olmuş.

#akış #youtube #dark #karanlık #siyah

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

#akış #fortnite

Fortnite iOS için kayıtlar başlamış. Mail ve telefon modelinizi bırakıyorsunuz, sıraya koyuyorlar.

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/mobile/sign-up

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Super Mario Run yine indirime girdi. Bugün 10 Mart Ulusal Mario Günü. 😀 Ona özel %50 indirimli olacakmış 2 hafta boyunca. 45 liradan 23 liraya düşüyor.

#akış #indirim #mario #supermariorun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu iki kabloyu Mersin’den Ankara’ya göndermem gerekiyor. En ucuz hangi yolla gönderirim daha önce ufak boyutlu bir şey gönderen oldu mu? 5-6 liraya göndermenin bir yolu yok mu, internetten fiyat baktığımda en az 16 lira diyor. Kablonun fiyatı 1 dolar zaten. 😀

#akış #kargo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 28

#banagöre
Oscar ödüllerini çok seviyorum, “izlememem” gereken filmler listesi çıkmış oluyor. Son yıllarda Oscar alan filmlerin büyük çoğunluğu seyir zevki sıfır olan filmler. Bir tek animasyon kategorisi düzgün oluyor, mesela bu yıl Coco almış, güzel filmdi.

Oscar’ın olayı bu zaten, genelde sanat filmleri kazanıyor, çok yavaş ilerleyen ve tamamen uyku getiren filmler. Keşke kategoriye ayırsalar. Dunkirk sürekli ödül alıyor mesela, izlediğim en sıkıcı filmlerdendi. Tamam filmin çekimleri çok güzel olabilir, uğraşılmış falan olabilir de ben izlerken aldığım zevke bakarım arkadaş. 😀 O yüzden film izleyeceğimde olabildiğince Oscar almış filmlerden uzak durmaya çalışıyorum.

#oscar #film #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Acaba sadece bizim veletler mi bu kadar cahil yoksa yabancılarda da böyle mi bu durum? Şu nedir ya. Ekrana parmağını koyunca o parmak iziyle bir şeyler yapılabileceğini düşünmek… Hayır normalde ekrana neyle dokunuyorlardı da bundan bu kadar korktular?
#instagram

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12