İnternet trafiğimi izleyip anlık olarak download-upload miktarımı bana gösterebilen bir program var mı? Ey DSL vardı bir zamanlar ama en son 8 sene önce güncellemiş. 🙂 Hâlâ iyi çalışıyor aslında ama güncel bir şey var mı merak ediyorum.
#akış #teknoyardım #internet #download

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

iPhone kullananlardan bir ricam olacak sanırım bir bug var da. Hangi modellerde var diye merak ediyorum. AppStore’a girip en popüler ücretsizlerde daha önce indirip de şimdi sildiğiniz bir uygulamanın isminin göründüğü ekran görüntüsü atar mısınız? Örneğini ekliyorum fotoğrafa bunun gibi.

Cihaz adı ve ios sürümünü yazmayı unutmayın.

#akış #TeknoYardım #Apple #iphone #iTunes #AppStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chrome’da destekleyen her site HTTPS ile açılıyor. Ben bazı siteleri HTTP ile açmak istiyorum, bunu nasıl yaparım? Adres çubuğuna öyle de yazsam otomatik S ekleniyor.

#akış #teknoyardım #Chrome

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AppStore’da önceden indirdiğim ama şu an telefonda yüklü olmayan uygulamaların isimleri böyle görünüyor. (İsimler alt satıra geçmiş ve 3 nokta koyulmuş şekilde çirkin bir görüntü) Telefonda yüklü olan ya da hiç indirmediğim uygulamalarda sıkıntı yok fotoğrafta görünüyor zaten. Onların isimleri uzun da olsa düzgün yazıyor. Birkaç haftadır böyle, düzelir dedim ama düzelmedi yeni güncelleme de geldi onun üstüne. Neyden kaynaklı olabilir? iOS10.2 iPhone5S
#TeknoYardım #Apple #iPhone5S #akış #iOS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Facebook mesaj simgesi telefon uygulamasının simgesine benzetilmiş. #akış #facebook

BeğenFavori PaylaşYorum yap