Millet, Hepsiburada’da başlamış 18 KDV indiriminde RX 570’lere bakıyorum da, şunu anlamıyorum, 8 GB Ekran Kartı, çift fanlı, düzgün 1200₺ civarında? Nasıl oluyor bu iş. Eski mimari diye mi? Son olarak, RX550 2GB kullanıyorum, MMORPG FPS oyunlarına takılıyorum önemli bir fark yapar mı çöksem bi RX570’e diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Yüksek prodüksiyonlu, oyunculu, ezcümle maliyetli bu reklam; Apple’ın kötü giden satışlarının bir çığlığı mı? yoksa “En iyisiyiz, reklamlarda da.” gibi bir gövde gösterisi mi? Apple’ın neler yapacağını çok merak ediyorum.

iPhone XR — Color Flood — Apple

Make room for color. See the all-screen Liquid Retina display on iPhone XR with the best battery life in an iPhone. And for a limited time, get an iPhone XR ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video teknolojisi, iyi ilerliyor gibi.

"Yeşilçam" Reklam Filmimiz

Biz birlikteysek eğer, gücümüz her şeye yeter ve filmin sonunda sevinen hep biz oluruz. #ZiraatBankası #BirBankadanDahaFazlası #ZiraatBankası155Yaşında
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Hamdi @hamdi

  TV de denk geldim, baya hoşuma gitti. Güzel iş çıkarmışlar 🙂

 • ARMv7 @armv7

  aslında yaptıkları şey video teknolojilik birşey değil de emek çok fazla önce bütün o sahneyi dijitale aktarmak için taratmak sonra kare kare dekupe etmek ve tabii yeni çektiğin filmi de katmanlarına ayırmak lazım . Bunları yaparken eldeki yeşilçam görüntülerinin ışıklarını vs çok iyi analiz edip kuracağın sahneyi ona göre kurmak lazım. Teknolojinin ilerlemesinden ziyade aşırı uğraş var diye düşünüyorum. Örneğin 1954 yapımı rear window filminde baş rolde ki adamın pencereden düşme sahnesi aynı emek ve uğraşla günümüz teknolijisi olmadan yapılmıştır. Kare kare dekupe ederek ve sonra yeni videoya bindirilerek.

  edit: windows yazmışım alışkanlıktan 😀

 • ALIEN @alien

  Eskiye göre epey bir ilerleme var.

 • M. Oğuz Sünnetci @vitalyscherbo

  Adile Naşit’in olduğu sahne çok başarılı, çok doğal olmuş.

Güncellemenin detayına göz attım, baya baya “AAC kaydı geliştirdik, ledin gücünü arttırdık” filan var.

CHIP Online - Symbian'a "güncelleme" geldi!

Eski Nokia telefonları hala kullanacak kadar sabırlıysanız, sizi sevin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha alalı 1 ay olmuş, neden birbirimizi bu kadar kazıklamaya meraklıyız. Ah ah...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada paylaşılmış mıydı? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Türkiye'de ki parayı teknolojiden kim kazanıyor yahu? Türk müzisyene soruyorlar; Apple Music'ten, Spotify'dan nasıl dönüşler, gelirler: "Abi çok şey gelmiyor yaa.." E, Albüm nasıl "Abi kimse albüm almıyor yaaa.." Konser, "Abi Türkiye terör ülkesi, hep iptal oluyo yaa" Ama Aylık 15 bin liralık kira da oturuluyor. 1M ₺'lik araba. Kitapçılar da aynı, filmciler de aynı. "Gişe yok ya, D&R vs anamızı ağlattı be abi"

Bu Entertainment sektörünün gizli bir örgütü var, biri çıkış yapınca "Sorulanlara böyle diyeceksin." mi diyorlar yaw? Erol Evgin, çatır çatır söyledi adam "Hayatımda kazanamadığım parayı, YouTube'tan kazandım." Kalk şu bilgisayarın başında diyen adamlar, bugün kendi oturuyor, hayatını geçindiriyor ama niye böyle bu yaw?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Jobs'tan sonra, Apple'ın en zevk aldığım sunumlarından biri oldu. Ürünleri'yle gerçek Apple'a dönüyorlar dediğim bir lansmandı gerçekten. Saçma emoji kafalarını tanıttıkları bir show olmadı. Yeni iPad Pro, kasasıyla çok şık bir ürün olmuş. Umarız TS'ye gelir. #30EkimAppleSunumu

BeğenFavori PaylaşYorum yap