İlkler güzeldir. TS'nin lansman videosu, ah şu eskiler yok mu ah. Zaman makinesini garajında kodlayan, donanımını yapan genç, elini çabuk tut yaw.

TeknoSeyir

This is "TeknoSeyir" by teknoseyir on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu menzil genişleticiler, seyahat çantası için mantıklı mıdır? Örneğin, otelde, 2-3 gün kalınacak, internet düzgün çekmiyorsa bunu takıp, oda içindeki sinyali daha da güçlendirtebilir miyiz? Mantıklı mıdır sizce? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Arkadaşlar selamlar, her siteye girdiğimizde "Bildirim yollayalım Kabul-Ret" popup'ını engelleyen bir eklenti bilen var mı? Sevgiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda, sadece Gündem Değerlendirmeleri'ni izleyip, diğer videolara şöyle bir göz atıp geçenler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

darknight gibi nicklerin arkasına saklanıp, herşeyi söyleyebilme hakkına sahip olduğunu düşünen ekşiciler, IP numarası diye bişiyden haberiniz var mı? Böyle bilgisayarınıza ait oluyor, yerinizi tespit ediyor.

Son dakika: Katliamı öven Ekşi Sözlük yazarı tutuklandı

Antalya'da, Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen terör saldırısını övdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Ekşi Sözlük yazarı tutuklandı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Arkadaşlar selamlar, an itibariyle en kolay şekilde Windows'ta Android uygulamalarını çalıştıracak yol nedir? Chrome üzerinden vs bir şeyler var ama siz deneyimlilere sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

TS'nin, @gamsizm önderliğinde hazırladığı 60hz/120hz farkı videosu cesaretiyle, 1050₺'ya 144hz, 1080p bir Monitör satın aldım. Hepsiburada'da ki ürün fotoğraflarını değiştirirken dahi akıcılık kendini çok ciddi fark ediyor. Oyunları söylemek bile istemiyorum. Önceden takıla takıla yapıyormuşum çoğu şeyi 60Hz'de. @gamsizm Sağolsun! 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Video teknolojisi, iyi ilerliyor gibi.

"Yeşilçam" Reklam Filmimiz

Biz birlikteysek eğer, gücümüz her şeye yeter ve filmin sonunda sevinen hep biz oluruz. #ZiraatBankası #BirBankadanDahaFazlası #ZiraatBankası155Yaşında
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Hamdi @hamdi

  TV de denk geldim, baya hoşuma gitti. Güzel iş çıkarmışlar 🙂

 • ARMv7 @armv7

  aslında yaptıkları şey video teknolojilik birşey değil de emek çok fazla önce bütün o sahneyi dijitale aktarmak için taratmak sonra kare kare dekupe etmek ve tabii yeni çektiğin filmi de katmanlarına ayırmak lazım . Bunları yaparken eldeki yeşilçam görüntülerinin ışıklarını vs çok iyi analiz edip kuracağın sahneyi ona göre kurmak lazım. Teknolojinin ilerlemesinden ziyade aşırı uğraş var diye düşünüyorum. Örneğin 1954 yapımı rear window filminde baş rolde ki adamın pencereden düşme sahnesi aynı emek ve uğraşla günümüz teknolijisi olmadan yapılmıştır. Kare kare dekupe ederek ve sonra yeni videoya bindirilerek.

  edit: windows yazmışım alışkanlıktan 😀

 • ALIEN @alien

  Eskiye göre epey bir ilerleme var.

 • M. Oğuz Sünnetci @vitalyscherbo

  Adile Naşit’in olduğu sahne çok başarılı, çok doğal olmuş.

Bu Türkiye'de ki parayı teknolojiden kim kazanıyor yahu? Türk müzisyene soruyorlar; Apple Music'ten, Spotify'dan nasıl dönüşler, gelirler: "Abi çok şey gelmiyor yaa.." E, Albüm nasıl "Abi kimse albüm almıyor yaaa.." Konser, "Abi Türkiye terör ülkesi, hep iptal oluyo yaa" Ama Aylık 15 bin liralık kira da oturuluyor. 1M ₺'lik araba. Kitapçılar da aynı, filmciler de aynı. "Gişe yok ya, D&R vs anamızı ağlattı be abi"

Bu Entertainment sektörünün gizli bir örgütü var, biri çıkış yapınca "Sorulanlara böyle diyeceksin." mi diyorlar yaw? Erol Evgin, çatır çatır söyledi adam "Hayatımda kazanamadığım parayı, YouTube'tan kazandım." Kalk şu bilgisayarın başında diyen adamlar, bugün kendi oturuyor, hayatını geçindiriyor ama niye böyle bu yaw?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18