Hakan muhafızın ilk bölümünü izledim. Konuşmalar o kadar yapay ki 😀 Abi niye öyle saçma konuşturmuşsunuz anlamadım. Arkadaş açmadıkça izlediğim son bölüm olacak 🙁 Emek var, o yüzden 10 üzerinden 5 🙁 İron fistten iyi olur diyordum da ondan bile kötü olmuş, o en azından 5-6 bölüm çekilebilir seviyedeydi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Eczenelerde farklı fiyat uygulaması nasıl oluyor arkadaşlar?

Bugün İmmuneks isimli şurubu almaya gittim. Bir eczaneye sordum, depodan gelecek 20 dk beklersen dedi. Fiyatını sordum 49 lira dedi. Neyse beklemiyim dedim ,yukarıdaki eczaneye geçtim ona sordum 37 lira dedi, aldım çıktım. 12 liralık farkı eczane kafadan mı alıyor? Kafalarına göre fiyat belirlenebiliyor mu?

Bundan önce farklı eczanelerden Otrivit burun spreyinde yaşadım aynı durumu. Normalde 4 liraydı aldığım zamanlarda, 9.5 olan yer de gördüm, 8 lira olan yer de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Pubg yine güncellemeyle kendini bitirmeyi başarmış. 22 Fps e kadar düşüyor oyun, deli gibi fps drop yiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnstagramın telif olayı çok acayip. Adam bir video paylaşıyor, Quenn'in parçası var içinde. Ona telif atmıyor. Ben repost yapıyorum adamın videosundan ve telif yiyorum 😀 😀

Edit: Telif yediğimi kaldırdım, bir daha paylaştım bu sefer telif atmadı 😀

Edit2: Yine telif yedim ama 3 dk gecikti bu sefer, bu da bir gelişme 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir sorum olacak arkadaşlar. Şimdi ben bir video editledim, 680 mb tutmuştu. Bunu renderlaması 😀 15 dakika sürmüştü. Bu renderlama 😀 işlemi işlemcinin hızına göre mi daha hızlı/yavaş bitiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Yerli ve Milli Usher 😀 : D

#birazmüzik

https://www.youtube.com/watch?v=YZCnfZPzmQY

Mansur Ark - Gazla Gitsin

Mansur Ark - Gazla Gitsin
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Küçükbeyazım aramızdan ayrılalı aylar oldu. Çok özlüyoruz yavrumuzu, kendisi zor bir hayat yaşadı.
Küçükken herpes virüsü kaptı, yakalatmadığı için ilerledi, dişlerinin bazıları döküldü. Kalanlar da ufacık kaldı, yemek yerken zorlanıyordu minik dişleriyle. Kendisi de küçücüktü, 4 sene kadar bizimle yaşadı, seneler geçmesine rağmen yavru kedi gibiydi görüntüsü yavrumuzun.
Daha sonra bir araç çarptı. Ön kolu parçalandı, daha 6-7 aylıktı o zamanlar. Hala ele gelmiyordu, zorla yakalamıştık yavruyu.
Kolu ampüte edildikten kısa bir süre sonra yine kapımıza geldi, bu sırada yuva arayışımız sürüyordu beyazcığa. Gündüzleri dışarıda, geceleri evde bizimle kalıyordu. Halsizdi, elletmeyen, yanımıza yaklaşmayan yavru birden kapımızın önünde yığılıp kalmıştı. Hamile olmuş, doğum yapamamış çok küçük olduğu için. Hemen ameliyata alıp, kısırlaştırılması yapılmıştı yavrumun.
Bu olaylardan sonra sahiplenmeye karar verdik beyazımı, evimizin en güzel üyesi oldu.
Sarılmayı çok severdi, sarılıp uyumaya bayılırdı, çok akıllıydı her dediğimizi anlardı, kızınca küser yüzümüze bakmaz, sevince yerlerde yuvarlanarak karşılık verirdi.
Bir anda hastalandı ve aramızdan ayrıldı, kurtaramadık güzel yavrumu. Keşke hep bizimle olsaydın güzel kızım. Seni çok özlüyoruz.
Bu görüntüleri derledim, en azından anılarda yaşasın, unutulmasın diye yavrumuz.
Engelli bir canlı sahiplenin, onlara öncelik verin, o sizi her şeyden çok sevecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=8Rz25dV-qc8&feature=youtu.be

Küçük Beyazım

Dünyalar güzeli küçük beyazım benim. Engelli bir canlı sahiplenin, bize çok ihtiyaçları var onların. Müzik sahibi ve müziğin kendisi SYML - Where's My Love (...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Rüyamda Fenerbahçe ve Belçikalı ya da İsveçli bir takımın maçı vardı. Rüyamda da param yoktu, futbol beni ilgilendirmiyordu, sadece yurtdışına gitmek için almıştım, son 150 liramla yurtdışında oynanacak bu maça bilet alıyordum. Sonra kara kara düşünüyordum uçak bileti parasını, birilerinden para bulup onu da hallediyordum. Sonra da havaalanına giden otobüsü kaçırıyorum, çantamı hazırlayamadığım için 😀 Rüyada da fakirim ve işsizim, güne güzel başlayamıyorum 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Hızlı ve Öfkeli 7 yi izlemeye çalışıyorum, fena yapmış adamlar yahu. Fantastik bir film olmuş, en son 1 ve 2 yi izlemiştim. Sonra buna geldim, yarıştan eser kalmamış. Tam bir Jason Statham ölümsüz kahraman filmlerinden olmuş. Aksiyon o kadar çok ve aynı ki yoruldum filmi izlerken, film izlemek insanı nasıl yorabilir yahu, öyle bir film 😀 Önüne gelen yer patlıyor, atlıyorlar sağdan soldan, silahlar her yerde, herkes süper dövüşüyor 😀 Vallahi yoruldum izlerken, 30. dk dan sonra ts ye bakıp durdum dayanamadım 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Burger King'e iş başvurusuna gittim. Oradaki adam bana sorular soruyor. "Daha önce kurumsal bir yerde çalıştın mı vs... Ya senin kurumsalını yiyim Burger Kingsin sen, gören de vasıflı işçi arıyor sanacak... Millet ne enteresan ya. İki ekmeğin arasına hamburger koymayı, kasada iki tuşa basmayı vasıftan sayar duruma gelmişler iş arayan çok diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap