BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Gaga bulut denen edepsiz adliyeye sevk edilmiş dilerim tutuklanır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet arkadaşlar plus olmayan mail adresini yazan ilk 5 kişiye 1 aylık plus abonelik. Bekliyorum!!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 45

Arkadaşlar, merak ettiğim bir kaç husus var. Sizlerle paylaşıp sizlerin de görüşünü almak istedim. Burada amacım kesinlikle TS’yi karalamak veya olumsuz yönde eleştirmek değil. Adını zikretmek istemediğim teknoloji haberleri ile ilgili yayın yapan bir YouTube kanalı var. Hepinizin bildiğini düşünüyorum. Bu kanal yaklaşık 3 yıldır istisnasız haftada iki gün … cevaplıyor ve 5 çayı adı ile canlı yayınlar yapmaktalar. 3 yıl önce bu kanalın yaklaşık 300.000 abonesi vardı. Şu an itibariyle tam olarak 773.445 abone bulunmaktadır. TS’nin ise an itibariyle 306.341 abonesi var. TS plus abonelik sistemini başlayalı yaklaşık 5 ay oldu. bu güne kadar yanılmıyorsam biri deneme yayını olmak üzere 3 tane canlı yayın yapıldı.(Oyun gündemi hariç)
Gelelim merak edilenlere; bu kanal neden büyümüyor arkadaş ya gerçekten diğer kanalları görünce gerçekten üzülüyorum. Tamam hoplama zıplama olmasın da (zaten yok) TS’nin rutin akışının yanında TS kalitesini bozmadan insanların ilgisini çekecek daha farklı içerikler üretilebilir mi? Neler yapılabilir? ( Mesela bugün sırt çantası hediyeli 5 çayı diye yayın yapıldı ve her hafta bu şekilde farklı hediyeler vererek insanlarda alaka uyandırıyorlar. TS’de de bu veya benzer şekilde işler yapılsa kanala katılım açısından güzel olmaz mı?)
Görüşlerinizi merak ediyorum…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • iskenderci @iskenderci

  Yapılan her yorum o kadar doğru ki. Hepsine katılıyorum ve ekliyorum. O kadar çokluk beraberinde b*kluk getirecektir.

 • Şahin Aygün Yıldırım @sahin

  TS’nin birinci hedefi kesinlikle kitleyi büyütmek olmadı. Birinci amaç her zaman mevcut kaliteli yayını devam ettirebilmek ve mümkün olduğunca üzerine bir şeyler koymaktı, ki bu da yaşanan maddi sıkıntının bence en büyük sebebidir. Zamanında insanlar en pahalı telefonun incelemesini yayınlayıp takipçi kazanmak için yarışırken TS “2000 TL’yi aşan telefonlar fiyatlarını ne kadar hak ediyor? ” başlıklı bir video yayınladı.2011-2012’den beri TS takipçisiyim, bu süreçte kimler geldi kimler geçti, hiçbirisi TS kadar sevilmedi 🙂

 • scorptr @scorptr

  Cunku ts ekibi oyle birsey istemiyor isteseler herkesden once youtubedalardi ,hediyeydi telefon parcalamaydi , boyle sacma sapan videolar ve vloglardi herkesten once yaparlardi ama istedikleri teknolojiyi seven insanlari teknolojiyi ve teknoloji kulturunu tanitmak ve dagitmak shiftdeletede kendi halinde mutlu teknoseyirde mutlu kendi halinde iki farkli tarz ve farkli kitleleri var aradaki 400 bin abonede olmayiversin

 • Erman Yurdakan @ermanyurdakann

  Biz sırf o kadar kalabalık olmayalım diye plus olduk arkadaş. Çünkü o kalabalığın bugünkü gibi bir ortam sunması imkansız, istatistik ortada, dünyanın her yerindeki ortalama kitle belli. Aşağılamak değil, gerçek bu. Burası o kadar kalabalık olduğunda bir grup çıkacak “neden iPhone’u ofisin penceresinden aşağı atmıyorsunuz, çok komik olurdu, ben bunu istiyorum, ehehehebebebelele” diye saçmalayacak, olur bu. O yüzden varsın böyle kalsın, yeğdir. Canlı yayınların ve farklı formatta programların artmasını ben de isterim ama bunu da yine kendi tarzlarınca yapmalarından yanayım. Zaten gamsız da plusın yaza yani ölü sezona denk geldiğini, bu yüzden içeriklerin beklendiği kadar artmadığını söylemişti. Şimdi sonbahar başladığından beri hafif hafif artıyor, bakalım, birkaç format daha olsa doygunluğa ulaşır bence, zaten daha ne kadar içerik tüketebiliriz ki? İşi gücü, eşi, çoluğu çocuğu olan insanlar var burada çoğunlukla, vakit yetmez daha fazla içerik tüketmeye.