İyi denk getirdim. Fiyatların nereden nereye geldiğini gösteriyor. Ofis bilgisayarı için mouse araken...
https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-m105-mouse-blue.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Evde bir tane Samsung SCx-4521F lazer yazıcı var. Bu modellerde kronik sorun olan selonoidin yapışıp kalması* sorununu çözmek için cihazı açtım. Selonoidin süngerlerini yenileyerek yapışma sorununu çözdüm. Sorunu çözdüm, ama iki farklı sorun patlak verdi.
1-Isınıyor sorunu. Makine normalden çok uzun ısınıyorda kalıyor.
2-Silik ve Hayalet(gölgeli) baskı.Kağıtta baskı silik çıkıyor ve asıl baskının yaklaşık 7,5 cm aşağısında bir de gölgesi çıkıyor.
*Selonoid yapışınca çekili kalıyor, dolayısı kağıdı içeri alan pickup devreden çıkmıyor, pickup devreden çıkmadığından içerideki kağıt çıkmadan yenisini çekmeye kalkıyor ve hata verip duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ofis için hangi zımba iyi gider. 24/6 kodlu standart zımba mı, no:10 diye geçen ufak zımba mı? Hangisini alayım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Monitör bakarken çıldırma noktasına geliyorum. Anakart ve ekran kartı üreticileri ürünlerine VGA çıkışı koymaktan çoktan vazgeçtiler. Ama ortalık sadece VGA monitörden geçilmiyor. Böyle olduğu gibi birçok üründe sadece VGA olduğunu satıcılar yazmıyor, biraz araştırınca ortaya çıkıyor. Aynı paneli kullanan cihazlarda bile sadece VGA ile DVI+VGA olanlar arasında 150 200 lirayı bulan farklar olabiliyor. Ekran kartlarında VGA kalktığından beri piyasada DVI monitör sayısında az da olsa bir artış var. Fakat distribütörler yeni ekran kartı/PC alanları yolmak için olsa gerek saçma fiyatlandırmalara gidiyorlar. Adam alıyor, iki gün sonra yeni ekran kartı aldım monitörüme uymuyor diye buralarda ağlıyor.

Benim merak ettiğim distribütörler ne zaman sadece analog monitörleri ithal etmeyi bırakacak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. VESA DP'u çıkarırken lisans yok zartı yok zurtu yok, entegreleri tasarlanması üretmesi daha kolay, daha esnek gibi sebeplerden çıkardığını söyledi.

Bakıyorum. (Ülkemizin vga monitör çöplüğüne dönmesi devletin saçma vergi politikası evet. ) DVI yeni yeni alt modellere de gelmeye başlamış. Ama orta alt seviyede neredeyse hiçbir üründe DP yok.

Peki madem DP diğerlerine göre daha ucuz daha iyi. Neden sadece üst modellerde var? Anakart/ekran kartı üreticileri neden koymaz ya da pahalı modellere koyar?
Olayda mantıksızlıklar yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Viewsonic VA2261 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı

Viewsonic VA2261 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Bu monitörün markasını modelini bilen var mı? Sistem generic diye gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7