Merhabalar. Bu monitörün markasını modelini bilen var mı? Sistem generic diye gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/zirvede-kal-kampanyasi.pdf

Fiyatlar şahane. 8 Mbps full limitsiz normal fiyatı 235 TL, Taahhüt süresince 89,90 TL. Bu fiyata telefon hattının parası dahil değil, bi 30 lira da onu ekleyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Adem Gdk paylaştı.

@asaltek 'in yaptığı TeknoKüp ne oldu? Benim elimde böyle bir şey olsa sitenin üstüne falan logosunu koyarım. Göstermelik sistem toplandı, yalan oldu güzelim emek.

TeknoSeyir İçin Sıfırdan Tasarlanan Kasa | TeknoKüp Mod 1 | TeknoSeyir

TeknoSeyir'in en sıkı ve yetenekli müdavimlerinden İsmail Ozan İzci, TeknoSeyir için bir kasa tasarladı ve kendi elleri ile üretti.. Bu bölümde Can ile kasan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar elime samsung hd321kj hdd geçti. Görünürde bir hasarı yok, elektriği verince normal dönüyor, çalışma sesinde bi anormallik yok. Ama bilgisayara bağlayınca görmüyor. Nerede yanlış yapmış olabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam millet.
Şimdi sınav güzergahının başlangıç bitiş kısmı bu şekilde. Resimde de görüldüğü gibi u dönüşü yaptıktan sonra sağda durup bitiriyoruz. Sonraki aday da oradan kalkıp ileride sağ yaparak başlıyor.Yukarıda U yaptığımız kavşakla bitiş noktası arası en fazla 6 7 m. falandır. Şimdi nasıl bir strateji izleyeceğiz? Şimdi anayoldan sağa dönerken geniş dönüp direkt sol şeride gireceğim. Sonra sol sinyal U dönüşü yapıp arabayı sağda durdurmam gerekiyor. Şimdi burada durmak için gereken sağ sinyali nerede vereceğim? Çünkü mesafe çok kısa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A2 ve B alacağım. Kursla önceden anlaşıp kaydoldum. Şimdi devlet aynı anda iki sınıfa kaydolmaya izin vermiyormuş. Önce B'ye yazıldım, bu hızla ekim gibi B'yi alırım. Ehliyeti aldıktan sonra ehliyet fotokopisini verip A2'ye yazılacam, 2019'a gelmeden A2 yetişir mi?

Zira hem 2019'da harç ve vergiler zamlanacak, enflasyon rakamları yüksek olduğundan ciddi bir zam gelecek. Ayrıca 2018'de aldığım rapor geçer mi geçmez mi o sıkıntı var.

Ayrıca devletin kurslara ayın 1'i ile 10'u arası ders başlatma zorunluluğu saçma geliyor bana. 3'aylık sürecin neredeyse 1 ayı burada harcanıyor. Şunu iki grup yapsalar, yeterli imkanı olan kurslar atıyorum ayın ilk 10 günü bir grup, son 10 günü ikinci grup açsa. O zaman ayın 11'inde yazılan adam 1 ay boş boş beklemez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 19

Monitörlerle ilgili sözlük bölümü olmaması kötü.
VA, IPS, TN, DP, HDMI, VGA, 60Hz, 144Hz, Tepki süresi, genel olarak monitör alırken dikkat edilmesi gerekenler, gibi temel kavramları, panel teknolojilerini fazla detaya girmeden sözlük tadında anlatan bir bölüm olmaması kötü. Böyle bir bölüm yapmalısınız bence. Bu bir eksik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap