Levent Abinin odasındaki tozlu raflar ürünlerinden (çalışıyorlarsa) tozlu raflar PC'si toplayıp bir nostalji bölümü yalılabilir aslında. İçerisinde Windows 3.1, Windows 95 gibi sistemler kurulup nostaljinin dibine vurulabilir. Güzel olur aslında.@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Av. Selime Gökçen Güneş yazan tabelanın ölçüleri ne kadardır? Tahminler lütfen... Aynı ebatlarda tabela yaptırmak için lazım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir hakimle yaşadığım sorun. Linki geçici olarak kaldırıyorum. Duruma göre tekrar koyacağım.

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nostromo @nostromo

  Tebrik ettiniz diye mi kızdı ? Olayı pek açık anlatmamışsınız

 • Mustafa @mkyb

  Karşı tarafı dinlemeden olayda hüküm vermek yanlış olur. Kimse kimseye durduk yere bağırıp kovmaz.

  • Adem Gdk @aguduk33

   Hakim olunca kendilerini şey sanıyorlar. Çoğu zaman ufak sorunlar olur pek yansıtmayız. Ancak olaylar çizgiyi aşarsa kimse kusura bakmasın sesimizi çıkarırız. Bir avukat katibinin benimle ilgili söylediği bir şeye kızmış. Neymiş onun dosyalarımdan ben çekilecekmişim. Çekilmezsem beni şikayet edecekmiş.. Aklınca bana Av. K. 13'ü öğretiyor. Bak hele... Avukat ancak hakimle arasında yakın akrabalık varsa dosyadan çekilir. Arkadaşlık ancak şartları varsa hakimin çekinme nedenidir, avukatın değil. Hakim kendine güvenmiyorsa kendisi çekilir.

   Dosyalardan çekilmiyorum..Barodan gözlemci isteyeceğim, onun dosyalarına gözlemci ile beraber gireceğim. Hodri meydan!!

   Bir sorun varsa düzgünce uyarılır. Özür dilenir tatlıya bağlanır. Tamam haklı da olabilir , ancak bunun yolu böyle olmaz. Sonuçta onun bi itibarı varsa bizim de var, ben şimdi o kalemde nasıl iş yaptırırım? Bana ayak diremezler mi?

 • Hami Özgüroğlu @yolgezer

  adem bu mevzuu yu burda anlatman pek hoş değil bence.
  hukukçu değilim bilirsin. ama şu var. aranızda geçen şeyleri
  -ki buraya yazdığınızı farkettiğnde belki de hakime hanımdan yana tavır alacağı muhakkak-şahitlerin dışında kimsenin bilmediğini düşünürsek ve üstüne hakime hanım bunları gördüğünde sizi -beni olmamış bi şey yüzünden internete rüsva ediyor- şeklinde şikayette bulunabileceğini düşünürsek çok büyük hata yapıyorsun derim. bi mevzuu varsa kayıtları ve şahitleri dinlet. ayrıca benim bildiğim hiçbi hakim avukata karışamaz. sonuçta dediğin gibi arada belli arkadaşlık yakınlık yoksa savunma savunulma hakkına köstek olmaya girer bu. burda hakime hanım her türlü suçlu gözükse de sen bu olayı internete döktüğün için haksız duruma düşebilirsin.

  • Adem Gdk @aguduk33

   Hakimin ismini açık etmemek için gizledim. HSK ve BAROLAR BİRLİĞİNE şikayette bulundum. Tatil bitince kendi baroma da resmi olarak şikayette bulunacağım. Duruşmalarda da bana benzer ithamlarda bulunmaya devam ederse o kürsüyü ona dar ederim çok net!!!

   Özellikle feto olaylarından sonra atanan hakimler mesleğin seviyesini oldukça düşürdü. Kanunu bilmeyen mi dersin, duruşma adabını bilmeyen mi dersin, avukata nasıl davranılır bilmeyen mi dersin, kendi dosyası hakkında yorum yapmaması gerektiğini bilmeyen mi dersin... Ne ararsan var. Düzgün olan, işini düzgün yapan var mı var? Elbette var. Ancak çölde su bulmak gibi bir şey.

  • Hami Özgüroğlu @yolgezer

   @aguduk33 biz neden pek çok şeyde haklı olduğumuz halde mahkemeye gitmiyoruz anlamadın mı hala adem ?

Türkiye'nin en pahalı toplu taşıma tarifesi. Hayal ürünü değildir tamamen gerçektir.
Tekeli-Anamur(~40 Km) 8.00₺(7.00₺)
Tekeli-Bozyazı(~16 Km) 5.00₺(4.00₺)
Tekmen-Anamur(~25 Km) 6.00₺(5.00₺)
Tekmen-Bozyazı(~9 Km) 4.00₺(3.00₺)
Bozyazı-Anamur(~14 Km) 5.00₺(4.00₺)
Kısa mesafe in bi 3.00₺ (2.50₺)
(Öğrenci)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Merhabalar. Arap Telekom mobil 🙂 iki saattir internet gidip geliyor. Sizde de oluyor mu? Sürekli sayfa görüntülenemiyora düşüyor. Arada bi geliyor tekrar gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maraz Ali'nin harddiski. Nevzat müdürün peşinde olduğu harddisk. Atilla komutanın Maraz Ali'ye diski verdiği sahnede diskin IDE bağlantılı olması gözden kaçmıyor.
Ancak Maraz Ali'nin diski Adanalıya verdiği sahnede bizim IDE disk mucizevi bir şekilde SATA oluvermiş. Çok garip.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 23

Bizim millette belediye otobüsü kültürü yokmuş. İnmek için arkadan müsait bir yer! diye seslenen, şoförün yanına gidip ineceğim diye şurda dur diye tarif eden. Butona bassalar zaten şoför ilk durakta durup kapıyı açacak. Neden butona basak yerine böyle yaparlar anlayamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Speed-Step @mesutcevik TeknoSeyir ofisini geziyor.
https://m.youtube.com/watch?v=udkY_B9pEbs
#TeknoSeyir #akış @teknoseyir

TeknoSeyir'deyim! | Ofis turu ve fazlası

TeknoSeyir'in hiç görmediğiniz yüzü bu videoda :D https://www.youtube.com/user/teknoseyir #mesutcevik #teknoseyir Desteğiniz çok önemli. Sosyal medya hesapla...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba @can bey. Bir konu var. Şimdi;
Çok silindirli motorlarda pistonların bir kısmı inerken bir kısmı çıkıyor. Mantıken piston işini bitirdikten sonra diğer pistonların yardımı ile yukarı çıkıp yeni çevrime başlıyor. Ama her şeyi tek başına yapan tek silindirli motordaki zavallı piston bunu nasıl hallediyor? Bu aradaki ölü zamanı nasıl atlatıyor?
#OtoSeyir #MotoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap