Hepsiburada söylediği tarihte kargoya veremediği için biz alıcıların bir hakkı oluyor mu diye bakındım. Hepsiburada'nın Sözleşmesinde şunu buldum:

"3) Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk SATICI’ya aittir."

Sanırım 1 ay kadar bekleyeceğiz. 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha öncede başıma gelmişti. Dün akşam telefonuma durduk yere #Instagram dan 2 adımlı doğrulama kodu geldi. Sanırım biri yine hesabıma girmeye çalışıyor.
Bu sabah 05.40 sularında biri #epicgames hesabımın şifresini değiştirmiş ve bana şifre başarıyla değiştirildi maili gelmiş. 😐
İki Adımlı Doğrulama'nın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux'ta C# nasıl çalışıyor? Doğrudan Microsoft'un desteği var mı yoksa Microsoft dışında geliştiriciler tarafından mı getirildi?

#Linux #Microsoft

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitörlerde veya herhangi bir ekranda, bildiğim kadarıyla sadece en üstten başlayarak aşağıya doğru görüntü oluşuyor. Peki hem aşağıdan hem yukarıdan aynı anda görüntü oluşturabilecek teknolojiler var mı? kullanılıyor mu?
#TeknoYardım #teknosoru

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yenilenebilir ve temiz enerji ile ilgili bir kaç sorum var.
Öncelikle Google verimerkezinin elektriğini hem güneş panellerinden hem de yakınındaki bir barajdan karşılıyor. Bu da güneş enerjisinin kapladığı alana göre pek verimli olmadığını düşündürdü bana.
Şimdi sorum şu sizce güneş paneli için arsa satın almak ve burdan enerji sağlamak ne kadar mantıklı bir girişim olur?
Güneş paneli ile rüzgar tribünü arasında verim farkı çok fazla mıdır?
#temizenerji #Yenilenebilirenerji

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

İşlemci ve ana kartlardan bir kaç yıldır uzak kaldım pek takip edemedim.
6. Nesil (1151) intel işlemci ile 8. Nesil (1151) ana kart birlikte kullanılabilir mi? Hem işlemcinin hem ana kartın aynı nesilde mi olması lazım?

#Intel #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neyse artık seneye kaldı. 😂
#kargo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Elimde 2 tane 3 pinli kasa fanı var. Kullandığım anakartta sadece 1 tane fan için 4 pinlik kontrol bölümü var ve oraya da başka bir kasa fanı bağlı. Ben elimdeki bu 2 fanı doğrudan güç kaynağına bağlasam ve o şekilde çalıştırsam bir sıkıntı olur mu?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The #steam Awards için oyun aday gösteriyim dedim. Bu yıl çıkan hiç bir oyunu almamışım. Sanırım sadece "Aşk İle Devam Ettirilen Ödülü" için #TomClancysRainbowSixSiege aday olarak göstereceğim. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün Hepsiburada üzerinden alışveriş yapayım dedim. Kargoya verilme tarihi Perşembe, bana varış tarihi 6 Aralık. Hangi kargo firması ile yolluyor merak ettim. Kargo firmasını değiştirmeye de izin vermiyordu.
#Hepsiburada #blackfriday

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17