Arkadaşlar babama gönderilen kredi kartını ptt den ben teslim alabilir miyim veriyorlar mı bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar bilgisayarın Wifi ını açamıyorum. Bilgisayar sanki wifi yokmuş gibi davranıyor ve wifi açılmıyor. Driver güncel. Var mıdır bunun bir çözümü sorun wifi kartında mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
Adem Arslan paylaştı.

İlk buradan duyurmak boynumuzun borcu 🙂 Uzun sürdü, çileli oldu ama bitti umarım.
#FarCry5 #TürkçeYama #TürkçeÇeviri #oyunçeviri #rockerdem #FarCry #Türkçe

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Gtx 1650li bir laptop bakıyorum. En az 4 5 sene götürecek, olabildiğince uygun fiyatlı birşey olması lazım. Genel olarak Monster'ın 1650 li modelleri, Casper'ın g770'i, Lenovo'nun L340'ı ve Hp'nin gtx1650 ve i5 işlemcili modelleri dikkatimi çekiyor.
Siz olsanız ne yaparsınız, hangi markayı tercih edersiniz veya önerebileceğiniz farkli marka model laptoplar var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozturka @ozturka

  https://www.epey.com/laptop/dell-g3-15-3590-6b75d128f81c.html

  6c/12t ve 1660ti

  1650 li modelden yüksek ama ekran kartı değiştirilemediği için bunu tavsiye edebilirim 🙂

  Lenovo L340 tercihim olurdu.
  https://www.epey.com/laptop/lenovo-l340-81lk009ntx.html

 • Root61 @root61

  L340 için şöyle incelememi bırakayım😀.
  https://teknoseyir.com/inceleme/lenovo-l340-kisa-inceleme
  Notebookcheck sitesi daha geniş bir biçimde inceledi(İngilizce).
  Eğer ram işi önemliyse (lenovo’da max.16 tek kanal) hp gaming modeline bakabilirsiniz(Ucuz diye Ryzen’li modele kaymayın. Ryzen’li model sorunlu). Hp olmazsa Monster da güzel iş çıkarıyor. Casper’ı bilmiyorum.

  • Adem Arslan @ademarslan

   Sizin incelemenizi okudum hocam, elinize sağlık çok güzel inceleme olmuş. Tüm modelleri tek tek inceledim. Aralarında tasarim olarak en çok hoşuma giden lenovo oldu fakat ram meselesi ve 2. Bir hdd girişininin bulunmaması sıkıntı. Bu yüzden lenovoyu eledim. Hp yi de gidip mağazada gördüm. Teşhir ürünü olarak öylece dururken dahi -bir de mağaza sesli bir ortam- fan sesi duyulur düzeydeydi. Kütüphane kullaniminda rahatsiz eder bunu da bu yuzden eledim. Dell g315 de bir seçenek fakat fazla kaba ve ağır. Sürekli yanımda taşıyacağımdan o da elendi. Geriye casper ve monster kalıyor. Aslında 8 senedir casper kullanıyorum ve genel anlamda memnunum hala taş gibi çalışıyor fakat casper mı monster mı diyince monster daha cazip geliyor. Baktigim heryerde monster goruyorum. Ayrica zarar vermedikce upgrade etmek de garantiyi bozmuyormus, bu çok çok iyi bir avantaj. Ram ve depolamayi istedigim zaman istedigim gibi artiririm. Ee hafif de. Malzeme kalitesi dandik diyorlar fakat lenovo hariç digerlerinim malzeme kalitesi de cok iyi gelmedi zaten bana. Şuan monsterda karar kilmis gibiyim bakalım alana kadar kafam karışmassa monster alır geçerim. @root61

  • Root61 @root61

   @ademarslan Benim kulaklarım duymadığı için fan sesi konusunda yardım edemeyeceğim. Hani L340’da da varsa bilemeyeceğim lakin konu fan sesi olunca pek çok laptop’un konusunda bu şikayet var. Hp’den fazla fan sesi gelmesinin sebebi belki uzun süredir açık kalmasından da olabilir. Eğer sizin için önemliyse monster’a da fan sesi konusunda bakmadan almayın. Gerçi Lenovo’da olsun Monster’da olsun (Clevo kullanıyorsa Casper’da da vardır) performans modu ve sessizlik modu var(ne kadar işe yarıyor bilmiyorum. ). Nitekim Monster’ın üst segment bilgisayarlarında ayrıca fan kontrolü de var ama gtx 1650 li modellerde var mıdır sormanız lazım.

Arkadaşlar 8 yıllık Toshiba PC için WD blue 250 gb ssd aldım. özelliklerinde 550 okuma 525 yazma hızı diyor fakat ben bu hızları alıyorum. Normal midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Arkadaşlar acil windows 10 keyi lazim. Bugün teslimat yapacak bir satıcı biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar okuduğum bölümde staj zorunlu değil. Sizce yazın staj mı yapmalıyım yoksa girip bi işe çalışmalı mıyım? Staj yapmak bana birşey katar mı? Tavsiyeleriniz nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

'' İnfluencer Marketing’in eksileri '' yazısında marketing kelimesinin doğru yazımı nasıldır?

- İnfluencer Marketing’in
- influencer marketing'in
- influence marketingin

Yazı içerisinde bu kullanımların hangisi doğrudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aranızda üniversitede kırtasiyeye not satan var mı? Sağlam not tutuyorum, ortalama olarak ne kadar veriyorlar, sizce satmaya değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16