Mi8, se, ee, lite, pro derken 💩u çıktı. Evet, Mi8 💩 edition.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kilometrekareye en fazla 10 kişi düşen yerde LTE+ tam çekerken, İstanbul’da E5’e 100 metre mesafede LTE bile zor çekiyor. Operatörleri anlamak zor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • civilization @civilization

  Gündemlerden birinde nüfus yoğunluğunun belli bir sayının altında olduğu yerlerde operatörler devlet desteki ile verici kuruyorlar şeklinde haber vardı. Oradan yola çıkarak belki o az yoğunluklu yerde çekmesi ile çok yoğunluklu yerde çekmemesi arasında böyle bir ilişki olabilir.

#TeknoYardım YouTube videolarını mp3 formatına dönüştürüp indirebileceğim bir site önerir misiniz? Abidik gubidik siteler olmasın lütfen.

Ekleme: Android telefona indireceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
Batuhan paylaştı.

🤔 Düşündürücü ve kaygı verici.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
Batuhan paylaştı.

Merhaba arkadaşlar;
TT elit destek hakkında bir şey sormak istiyorum. Hat değerlerim biraz kötü olduğu için teknik ekip gelip apartman içi ve binaya gelen hatta ölçüm yapılmasını talep ettim. 11 TL hizmet bedeli, ayrıca serviste yapılacaklara göre de 14 ile 85 TL arası bir ücret çıkacağı söylendi. Böyle bir ölçüm hizmeti yaptıran oldu mu? Ne kadar bir fiyat çıkıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • paheli @paheli

  Merhaba yıllardır platin müşteriyim ben de. Kontroller ücretsiz olur ama müdahale neticesinde genelde 50 tl’yi geçmiyor ücretler.

  • BlueFear @bluefear

   Müşteri hizmetlerindeki bayan ücretsiz bir kontrol hizmeti olmadığını söyledi. Ekip gelirse de adı elit destek oluyormuş(!). O yüzden öyle yazdım yoksa benim de elit müşteri falan olduğumdan değil.

  • paheli @paheli

   @bluefear elit destek ne ya😂 eski müşterilerin bir kısmı platin seviyesinde ama o da ekstra güzellik sağlamıyor. Biraz sallamış gibi geldi. Faturaya eklenir ücret eğer sorunu orada sonlandırmazlarsa ücret de almıyorlar. Benim şehirlerarası naklimde öyle olmuştu. Portu hallettiler elektrikçiye kaldı iş o yüzden işlem ücreti almadılar. Siz yine de çağırın bölge ekibi müşteri hizmetlerinden çok daha iyi oluyor.

  • Batuhan @achfighter

   @paheli ben de birkaç kere benzer bir sorunla ttyi aramıştım. Faturaya 14tl eklemişlerdi.

  • paheli @paheli

   @achfighter arada ısırmıyorlar dersem yalan.

  • BlueFear @bluefear

   @paheli @achfighter Bina içi tesisata biz bakmıyoruz zaten sizin sorumluluğunuzda demişti. Binaya gelen hattı onlara kontrol ettireyim de, bina içi tesisatı elektrikçi ölçüm yapabilir mi, anlayabilir mi sorun olup olmadığını? Öyle teknik aletleri oluyor mu elektrikçilerin?

  • Batuhan @achfighter

   @bluefear öyle aletleri var mı bilmiyorum ama kaliteli kablo kullandığı zaman o dandik kablo ile bile 100mbit rahat alınabiliyor.

  • paheli @paheli

   @bluefear tesisatta elektrikçinin yapacağı bir şey varsa teknik ekip bunu belirtip kendi ustasını da yönlendirebiliyor bazen. Siz elektrikçi ile görüşün mutlaka. Ek ücret alınmamıştır umarım.

  • BlueFear @bluefear

   @paheli Daha çağırmadım ama sanırım çağıracağım teknik ekip. Müşteri hizmetlerindeki bayanın söylediğinden anladığım teknik ekip sadece binaya gelen dış tesisata bakar idi. Eğer bina içi tesisatta da ölçüm yapıp sorunu tespit ediyorlarsa ne ala. Zaten ben çağırırım o zaman elektrikçi görürüm işimi, o sorun değil.

  • paheli @paheli

   @bluefear eğer dış tesisatla çözülüyorsa içe bakmıyorlar ama çözülmezse daire içine kadar bakarlar. Sadece randevu saatleri şaşabiliyor. Siz hangi telekom müdürlüğüne bağlı olduğunuzu da öğrenin muhakkak.

Önümüzdeki altı ay boyunca telefon önerisi isteyenlere muhtemelen önermeye devam edeceğim telefon. Bir de kamerası OISli olup S636 işlemcili olsaymış daha iyiymiş.

#XiaomiMiA2Lite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#RallyTurkey Saat 15.00’da A Spor kanalında Datça 2 etabı canlı olarak yayınlanacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

100 Bin Gence Müjde! 10 Bin TL Verilecek

Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 100 günlük icraat programı kapsamında bilişim sektöründe Mesleki
BeğenFavori PaylaşYorum yap