Logitech G502 kullanıyorum. Farenin yönetim yazılımı en son 2018'de güncellendi. Şimdi de yeni G Hub diye bir şey çıkmış.

Bu ne saçma bir firmadır arkadaş! Varsa yeni yazılımın, güncelleme esnasında yeni yazılıma yönlendir bari. 2 yıldır güncellenmeyen yazılım kullanıyoruz.

Adam gibi bir fare üreten firma çıkmadı da şu firmaya kaldık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2016'dan önce alınan ehliyetlerin zorunlu değiştirilme süresi uzatılmış. 2022'ye kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

200 lira ile apartmandaki en düşük doğalgaz faturası rekoru bizde. 400ler 600ler havada uçuşuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Bu oyunla güzel TS karşılaşmaları yapılır. Hem de ücretsiz. 🙂
https://store.steampowered.com/app/792220/Paunch/

Paunch on Steam

One-on-one physical online duels.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KingdomComeDeliverance fazla dayanamadım, sildim. Gerçek hayatta merdiven çıkmak bu oyundaki merdiven çıkmaktan daha basit. Oyun mu oynuyoruz çile mi çekiyoruz belli değil.

Oyunu daha basit ve eğlenceli kılan modlar var. Microsoft Store'dan indirmemiş olsaydım mod kuracaktım. Onu da yapamadığım için oyunu sildim. Modları kuramadıktan sonra bu kahır oyununu oynamam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

Güzel bir sohbet videosu olmuş. Millenicom aboneliği almak istediğimde Alper Bey Donanımhaber üzerinden bizzat sorularımı cevaplamıştı. Gerçekten ilgili bir firma izlenimi bıraktılar bende. Neden Millenicom ile devam etmedin derseniz, Türknet YAPA sayesinde hem upload hem download anlamında çok daha hızlı internet sağlıyordu. O nedenle Türknet ile devam ettim. Eğer bölgenizde Türknet YAPA yoksa ve fiber hattınız bulunuyorsa Millenicom tavsiye ederim. #Millenicom

İnternete zam kapıda | 2020 yılında Türkiye'de internet

2020 yılında Türkiye'de internet ne durumda? Yeni zamlar konuşuluyor ama hızlar ve servis kalitesi artmıyor! Nedenlerini ve çözüm yollarını konuştuk. Tüm tek...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • seckyn @seckyn

    socar grubu duymasaydım daha iyiydi.

  • Super Santorelli @supersantorelli

    Turknet'den bi cacık olmaz, 2 yıldır istanbul/anadolu yakasının göbeğinde kullanıyorum. Bina da tt fiber paneli ve altyapısı mevcut, harika olmasa da ortalama ve ortalama üstü zxyel vdsl modem de mevcut gel gör ki reel hız değerleri can sıkıcı, hele bir de 2-3 kişi internete bağlandı mı iyice s..yor. Yakın bir zamanda millenicom'a geçtim, bakalım, eğer bunda da istediğimiz sonuçları alamazsak mecbur tt..

    Çünkü çeşmenin başını tt tutuyor, istediğine port istediğine regülasyon seviyesi uyguluyor kanaati iyice yerleşecek ve mecburi tt geçeceğiz (hiç istemesek de). Fakat 159 tl'lik sınırsız 100mbps internetini arkadaşın ev de kullandım, hem de 1 hafta boyunca, gayet hızlı ve stabil bir deneyim yaşattı.. Turknet'in en büyük problemlerinden biri ıss host ve ıp çakışmaları ve bulmada ki güçlük/zorluk ve yavaşlığı keza testler de 7-8 çıkıyor lakin reel hız 2-3 bilemediniz en baba 4-5mbps...