#Hitman2 nin sıkışltırılmış hâli bile 64GB yer kaplıyor. Bu nedir yav!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Hitman2 Prologue bölümü bir önceki oyunun tamamen aynısı diyordum ki demo versiyonu indirdikten sonra tam versiyonu da indirmeye başladı. Prologue bölümünde 3 ayrı harita var gibi gözüküyordu, ana menü böyleydi falan filan derken kafam iyice karıştı.

Hani IO Interactive önceki oyun gibi olmayacak demişti ya evet olmamış. Daha çok kafa karıştırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

  Prologue bölümü bir öncekinin aynısı evet. Zira hikayenin girişi mahiyetinde. Önceki oyunda tam olmasa da çok hafif bir reboot atılmıştı seriye (tam reboot sayılmaz zira prologue'un sonunda önceki oyunlardaki ikonik suikastlara göndermeler vardı). Yani prologue biraz da onun için vardı.

  Öte yandan Hitman 1 ve 2 birbirini takip eden bir hikaye örgüsü sunuyor. Yani önceki oyunun direkt devamı olan Hitman 2 için ayrı bir giriş çok anlamlı olmazdı. Çok karışık bir durum yok aslında ortada.

  • Batuhan @achfighter

   Battlefield 1 gibi bunda da yeni oyunun içinden eski oyunu açma gibi bir durum mu var? Ana menüde ilk oyunu görünce şaşırdım. Bir de neden yeni oyunun tam sürümünü indiriyor, onu anlamadım.

  • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

   @achfighter Önceki oyunun sahiplerine eski görevlerin, bölümlerin elden geçirilmiş hallerini Legacy Missions adında ücretsiz veriyorlar. Önceki oyundaki her bir bölümü defalarca bitirmiş olmama rağmen en baştan başladım ben. Güzel düşünmüşler. Önceki oyun yoksa da 30 liraya falan alınabiliyor bu paket.

   Yeni oyunu indiriyor olmasının nedeni, satın almaya karar verirsen hemen oynamaya başla diye olabilir. Birçok oyunun demo versiyonu böyle çalışıyor artık aslında. Ama burada boyutlar biraz yüksek tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Videonun ortasından sonra abinin güzel tespitleri geliyor. 🙂
https://youtu.be/uJ7YxsJJMfk

Eski Bir Kağıt Toplayıcısının Anıları / Cep Hikayeleri Ekstra

Oktay Çetinkaya, çocuk yaşta çalışmaya başladı. Adana'da başladığı kağıt toplayıcılığına İstanbul'da devam etti. O yıllarda yaşadıklarını anlatırken günümüz ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu anketi cevaplamayana ceza olayı nedir? Kapıya gelenin hırsız, serseri olmadığı ne malûm.

Geçen aylarda biri böyle kapıya geldi de cevap vermemiştik. Biz de ceza yer miyiz acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bekarlar Günü indirimli satışlarında Alibaba rekor üstüne rekor kırdı

E-ticaret devi Alibaba Grubu, Bekarlar Günü özel indiriminin başladığı ilk 85 saniyede 1 milyar dolarlık, ilk 10 dakikada ise 4.6 milyar dolarlık satış yaptı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap