#Musixmatch Windows mağazasında yer alan uygulama neden gün aşırı güncelleme alıyor diye düşünüyorum. Eklenen, değiştirilen ya da silinen lirikler offline olarak mı duruyor cihazda. Öyleyse tam bir fail olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi AKN’yi aştım. Ayın sonuna iki gün kaldı zaten.

#TürkTelekom sayesinde öğrenilmiş çaresizliği benimsedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
Batuhan paylaştı.

#rezaletgibirezalet #BiTaksi Uygulaması ile gelen şoför dehşet saçmış. Esasen sorunun kökü denetimsizlik. Her kafası esenin Toplu taşıma yapabildiği bu coğrafyada mağdurlar olayı ucuz atlatmış.
#HaftalıkGündemeMalzeme

https://eksisozluk.com/bitaksi-calisani-taksicinin-dehsetli-rezaleti--5330324

bitaksi çalışanı taksicinin dehşetli rezaleti

twitter'da iddia edilen rezalettir. sonuca ulaşması için buraya da koyalım. "lütfen paylaşır mısınız? 19.03.2017 pazar, saat 12 sularında, #bitaksi uygulamasını kullarak,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • jeune @jeune

  İstanbulda taksicilerin çoğu sorunlu, psikoteknik adının aksine kişinin psikolojik durumunu ölçmüyor ne yazık ki. Bu gibi insanlarda sokaklarda gezmeye devam edecek. Kim bilir belki yarın bir başkasına sinirlenip başkalarını ezip geçecek.

 • Alp @acpcore

  Rezalet. Tabi ki sapık ve manyak taksicilerin veya o kişiler neden oluyor. Ama bu sebeplere izin veren ve onları sağlayan kişilere ya ne demeli?? Öncelikle uygulamanın rezaleti söz konusu. Bu tarz çalışan işyerlerinin tek derdi ne kadar daha fazla taksi bünyemize katarız, ne kadar daha fazla organizasyona katılarak kullanıcı bünyemize katarız bu. Uygulamaya neredeyse tüm bilgilerinizi saçma bir biçimde veriyorsunuz ve hooppp tüm bilgileriniz “taksici kardeşinizin” elinin altında, ee sizi bıraktığı yer evinizse bir de oldu bitti. Gerçekten yazık.

 • NTSC @ntsc

  Gavuristandaki gibi taksicilik sınavı olsun.

 • Batuhan @achfighter

  Bitaksi sürücü uygulamasından hasta insanlara örnek

Erken erişimde bile böyle oyunlar olmuyordu. Rekor #MassEffectAndromeda nındır. Zafer onlarca para alıp karşılığında bir şey vermeyenlerindir. Alanlara geçmiş olsun.
https://youtu.be/7KWkao73HuU
Not: zamanınız yoksa videonun sonu her şeyi özetliyor.

5 years + $40M = Mass Effect Andromeda

A mix of masterpieces of animation and technical issues. Andromeda already got a 24% price cut less than a week after release. ------- Commentary ------- Gam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Witcher3 Şu Vahşi AV’ı kovaladığımız tüneldeki kapıyı nasıl illüzyonla açacağımı bilen var mı? Ayrıca kadın mağaranın girişinde bekliyor. Save bozuldu sanırım. Hem de ana görev.

Youtube’a falan baktım çoğu kişi benzer bir sorundan şikayetçi. İllüzyonun nasıl alındığı, kadının neden orada durduğu soruları dönüyor. Önemlisi görev devam etmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

İtopya’da indirim var, ekran kartı almayı düşünenler bi göz atsın

fiyat olarak dikkatimi çekenler
MSI GTX 1080 aero — 1704 TL
MSI GTX 1070 ARMOR — 1579 TL
MSI GTX 1060 GAMING X 3GB — 894 TL
ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC 3GB — 870 TL

https://www.itopya.com/MSI-GeForce-GTX1080-AERO-8G-OC-8GB-GDDR5X-256Bit-DX12-Ekran-Karti/
#akış #itopya

Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA

En Özel Gaming Ürünler, Bilgisayar Toplama, Ekran Kartı, Ram, Disk, SSD,Bilgisayar kasaları, Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası ITOPYA'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Hitman ve #Witcher3 daha önce tarzlarını sevmediğim ve seleflerini oynamadığım bir türdü. Şimdi ise genel olarak memnun olduğum oyunlar oldu.

Bir bakıma yurtdışında oyun sektörünün neden bu kadar geliştiğini de anlamış oluyoruz. Biz oyunu denemek için bile para vermeye çekinirken adamlar oyunu lokantada yenilen bir tabak yemeğin fiyatına alıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

Linux Yaz Kampı 2017, 21 Temmuz-5 Ağustos tarihlerinde Bolu’da düzenleniyor. Kampa başvurular 15-30 Haziran tarihleri arasında yapılıyor.

https://kamp.linux.org.tr/2017/ @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap