@umtk xiaomi mi6da hâlâ mı stok yok. Ne bu fiyatlar, kaç ay oldu hala düşmedi. Xiaomi siğosunu ara da düşürsün fiyatı. Sen de telefonu vardır. 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

Bu ne böyle? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet 9 Ekim’de Türk Telekom ile yaptığımız taahhüt bitiyor. Taahhüt bitmeye 2-3 gün kala başvursam ne zaman işleme alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

MSI Geforce GTX 1080Ti Lightning Z tam 4600 TL. Şu an alabileceğiniz en pahalı kart olması fan testinden korkacağım anlamına gelmiyor tabi ki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 36
  • Muhammed Yıldız @mmyildizz

    abi senden sonra aldığım tüm ekran kartlarının fanını kırmaya başladım dedim vardır hamdi abinin bir bildiği.

  • primat @primat

    Fan kırılır, kasa içinde kalır.. kol kırılır fifa oynayamazsın..

  • Radagast @sistemuzmani

    Tüm Teknoseyir ailesine günaydın. Hepiniz çok kaliteli samimi insanlarsınız ve çok seviliyorsunuz. Ancak desteğinizin olmaması youtube abone sayınızın diğer şaklabanlık ve saçmalık dolu kanallardan az olması donanım firmalarının yeterli desteği sizlere sunmaması bazı bloglarda olduğu gibi önde gelen bi kaç markaya yalakalık yapmadığınız her ürününe ooo bu çok iyi mükemmel demediğiniz kullanıcıya gerçekleri söylediğiniz için büyüyememeniz çok ama çok üzücü.. Şahsen ben bi ürün alacağım zaman eğer sizde incelemesi varsa gözü kapalı sizi referans alırım. Levent abininde o detaylı yazılı incelemelerini mumla arar olduk. İnceleme adı altında yapılan yalakalık videolarının ayyuka çıktığı şu zamanlarda. Burdan Levent abiye sesleniyorum bir blog açsın (bütün masraflarını karşılarım) ve incelemelerini deneyimlerini yazsın ondan sizlerden öğrenecek çok şeyimiz var. Hepinizi çok seviyoruz ve inşallah sizleri daha iyi yerlerde görürüz.

#Arvento bugüne kadar hizmetini kullandığım en berbat, en rezil bilişim firmasıdır.

Yakınlarımızdan, tanıdıklarımızdan ve internette kullananların da çoğu bu firmadan şikayetçi. Özellikle sadece para almaya bakıyorlar. Sistem sıfır, bakım sıfır, tamir çözüm sıfır, müşteri ilişkileri sıfır. Hayret ediyorum, gözlerinde dolar işareti ışık saçan patronlar bu şirkete paralarını nasıl kaptırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap