Su basan tarlada sulama sistemi açılışı

Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Elmalı İlçesi'nde iki gündür şiddetli yağış nedeniyle 85 bin dekar tarım arazisinin sular altında kaldığı Yuva Mahallesi'nde,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xiaomi mi video uygulaması çalışmak için telefon etme izni istiyor. Vermeyince çalışmam diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Vergilerin ve faturanın karşılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

GM5+ a güncelleme geldi, oreo sanıp sevindim. Güvenlik güncellemesiymiş. Sözde Android one platformu, oreoyu halen alamadık. Daha sonrasını zaten beklemiyorum da, oreo bu kadar gecikmemeliydi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
Batuhan paylaştı.

Merhabalar, 2 gündür berlinden bir numara tarafından aranıyorum. Açmamıştım bu gün kulaklıktan yanıt verdim numarayı kontrol etmeden “bilmem ne” kripto para danışmanlık şirketi berlin şubesinden arıyoruz dediler. Ve bana tam adımla seslendiler, bu benim için şaşırtıcı evet çünkü resmi olmayan işlemler dışında hiçbir şekilde tam adımı kullanmam. Aklıma btcturk geldi. Bu adamlara üye olmak için dilekçe vs. Yazıyorduk orada tam adımı kullandım. Kısacası bilgilerimi bu firmaya onlar vermiş. Şikayetçi olmak istiyorum. Konuşmaların ses kaydı vs. var. Güvenlikmiş, yasa böyleymiş vs. için insanlardan bilgi toplayıp, ne oldukları belirsiz kişilere dağıtıyorlar. Belki adamlar dolandırıcı taaa berlindeler ve benim TC me kadar herşeyi biliyorlar büyük ihtimalle. Nereye başvurmam gerekiyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • fx_57 @athlon_fx_57

    Başvursan ne fayda bugün senin ISP’in türk telekom alayımıza spyware bulaştırmış. 42 gb tüm türkiye cumhuriyeti torrente düşmüş. Sağlık kayıtlarımız desen ortalıkta. Enis kirazoğlu ikisi birin bir bölümünde şöyle demişti ” saldım artık bıraktım ne yaparlarsa yapsınlar”.

  • Orcun @orcun

    Savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsin. Ama senin bu bilgilerini verdiğin firma sana sözleşme baabında birşey onaylattıysa işin zor. Orada mutlaka yazar yani o sözleşmeleri hazırlayanlar senin mesela tam tersin düşüncede oluyor her ihtimal düşünülüyor ona göre kılıfına uygun hazırlanıyor.

#mizah Arkadaşlar mavi balina oyununu oynamaya karar verdim. Bu kadar oyuncu aptal olamaz. Bir bildikleri vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

#teknoyardım Bu gelen güncellemeler neyin nesidir #gif 2,6mb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raspberry pi3 güncelleniyor. Alacak olan biraz daha bekleyebilir.
https://www.raspberrypi.org/blog/raspberry-pi-3-model-bplus-sale-now-35/

Raspberry Pi 3 Model B+ on sale now at $35 - Raspberry Pi

Raspberry Pi 3 Model B+ is now on sale for $35 (the same price as the existing Raspberry Pi 3), featuring a 1.4GHz 64-bit quad-core processor, 3x faster Ethernet, faster wireless LAN, and more.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap