Ağustos ayında 950GB indirme yaparak kendi rekorumu kırmışım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amcamız ilkokul mezunu ama çoğu üniversite mezunundan daha zeki. Urartuca'yı ülke ülke gezerek kendisi öğreniyor. Biraz uzun ama izlemeye değer.
https://youtu.be/KY4-Vt1QGlg

Dünyada Urartuca yazabilen son kişi Mehmet Kuşman | "ABD kal dedi ama aile...

Uzun yıllar Van’ın Gürpınar ilçesine bağlı Çavuştepe köyündeki Urartu Kalesi’nin bekçiliğini yapan 80 yaşındaki Mehmet Kuşman, kendi ifadesine göre, dünyada ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gelişmiş ülkeler beyin yiyen bakteri ile savaşırken biz rahatız. Gelişmemiş ülke olmanın rahatlığı. 😊

Haber yaz başında çıkmıştı.

https://www.bbc.com/news/amp/world-us-canada-53302773

Brain-eating amoeba: Warning issued in Florida after rare infection case

Since 1962, Florida has reported only 37 cases of the deadly pathogen, which attacks brain tissue.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AlienIsolation Nisanda Steam'den Alien almıştım da oynamak şimdiye nasip oldu. Bir saat kadar bakıp iade talebi açtım. 2,8 lira bu oyuna bence fazla. Mini inceleme aşağıda.

"Saçma sapan oyun. Teknisyen kadın başka gemiye gidiyor. Yanında ne alet çantası var ne de acil durumlarda kullanabileceği küçük bir el feneri. Zaten kalas gibi hareket ediyor. Yıl 2100 bilmem kaç olmuş hâlâ iletişim kopuyor. Ulan milenyumun eşiğindeki Kongo'da bile bağlantı kopmuyor. Yok çantayı ara bilmem ne kıraft et. Abuk subuk şeylerle uğraştırıyor.

En saçması da gemi sallanınca etraftan toz dökülüyor. Sanırsın Teksas çölünde ilerliyoruz. Tozlar elektronik aletler için bir numararalı belalardan biridir. Üstelik uzay gemisinde sürekli hava filtre edilip tekrar içeri veriliyor. Toz nereden çıktı ...!

Elyın dediğin nedir yani? Çak alınına pompalıyı, gebert. Uzay gemisi yapıyonuz da sivrisinek kadar zekası olmayan elyını mı gebertemiyonuz. Kaçınca zevk mi alıyonuz nedir."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#RocketLeague yirmıh

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17

Left 4 Dead 2'ye yeni mod çıkmışken hafta sonu TSciler ile multi yapar mıyız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    O kadar uzun zaman oldu ki oynamayalı of of of. Yani bende o dönem notebook vardı diye anımsıyorum. Ama notebookta çok eskiydi kaldırıyordu ama eeeeeeeeeeh işte arkadaşla oynuyorduk ama sarmıyordu. Gta sa samp oynuyorduk hileyle takılıyorduk, serverda ohoo neler neler yapıyorduk. Banlıyordu yöneticisi modemi resle hop geri gel. 😀 Çok daha eğlenceli geliyordu l4d2'e o yüzden pek saramadık, e birde benim pc kötüydü yani 1. nesil i3 mü ne vardı ? hani düşün işte gücünü. 😀

  • Polystyrene @polystyrene

    Sunucu çökmeden oynayabilirseniz tabi. 😀

Bu aralar Forza Horizon 4 iki kere güncellendi. Bende abonelik yok, o yüzden deneyemiyorum. Belki açılmama sorunu düzelmiştir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#RocketLeague
Yeni güncelleme ile sıfırlanmış. Tüm kazanımlarım gitmiş. Parayla aldığım araba yok. Roket ligin sitesinden hesaplarınızı bağlayın diyor. Ben Epic hesabıma steam hesabı bağlamadım. Bağlamak da istemiyorum zaten. Kazanımlarımı nasıl geri getirebilirim?

Şu sitede Epic'i seven birkaç kişiden biriydim. Beni de kaybettiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CiddiSam4
Oyundaki grafik ayarları önceki oyundaki gibi oldukça çeşitli ve yine geçen oyundaki gibi benchmark modülü de var. DX11, DX12 ve Vulkan destekliyor. Oyunda Türkçe menü ve altyazı var.

Ekleme: benchmarkları 1080p orta ayarlarda yaptım. Sol üst tarafında bilgi olmayan görüntü DX11.

BeğenFavori PaylaşYorum yap