Haldır Şaldır kullananlar bakabilir. Normalde bu en az 17 küsür liraya düşüyor. Dışarıda 25-30 küsür.
https://www.hepsiburada.com/head-shoulders-sac-dokumelerine-karsi-450-ml-2-si-1-arada-erkeklere-ozel-sampuan-p-HBV00000JGMQZ

Head & Shoulders Saç Dökümelerine Karşı 450 ml 2'si 1 Arada Fiyatı

Head & Shoulders Saç Dökümelerine Karşı 450 ml 2'si 1 Arada en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#NFSPayback hiç de kötü değilmiş. Ben şimdilik beğendim. Yalnız çok fazla oyundan atıyor. Gerçi AMD ekran kartından olduğunu biliyorum ama neyse. Bir daha AMD alanı sevsinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Valve #Steam #RemotePlayTogether
Valve yeni coop oyun deneyimi olan Remote Play Together'ı tanıttı. Arkadaşınızda aynı oyun olmasa bile birlikte oyun oynayabileceksiniz.

https://youtu.be/ClPgQMi_h8c
https://store.steampowered.com/together

Steam Remote Play Together

Play your couch co-op games with friends over the internet, together. With Steam Remote Play Together, local multiplayer gaming is now extended to iOS and An...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir'e de böyle nitrojen tankı lazım. En azından profesyonel gösterir. Bir de fps rakamlarını ondalık vermeli. Tahmin edebileceğiniz gibi detaylı olan veri her zaman gerçektir. 🙂

Videolara iş tulumu giyip çıkmak, oradan buradan tozlu bileşenlerin dekora eklenmesi vs. bu işte usta olduğunuzu gösterir. Saçı başı dağıtarak iyicene nerd gibi davranmazsanız kimse sizi profesyonel sanmaz.

Dikkat: Yukarıdaki iki paragraf sadece videonun eleştirisidir. Neyse ben de nitrojen tankı alayım da Apex yayını yaparken arkaya dekor niyetine koyarım. Damacanaya nitrojen yazıp da koyabilirim.

https://youtu.be/FQJCm7bnOfU

Sapphire RX 5700 XT Pulse Review: Thermals, Noise, & Overclocking

Sapphire's RX 5700 XT Pulse is significantly improved over the reference card. We'll bench temperatures, noise levels, and gaming. Sponsor: Go to https://Nor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BatmanArkham serisi oyunlarından Asylum ve City'i oynadım. Şimdi Origins ile Knight var. Origins, Knight'tan önce çıkmış ama üçlüden ayrı olarak satılıyor. Neden böyle? Bir de sıralama olarak Origins'i Knight'tan önce mi oynamak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OriginAccess #ElectronicArts bana Origin Access Basic hediye etmiş. Normalde Access Basic hediyeleri iki hafta önce dağıtılmıştı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap