Bugün Mi A3'ü gidip yerinde inceledim. Fiyatına göre baya iyi telefon. Ekranın 720p olduğu kesinlikle belli olmuyor.

Yalnız ekranın parlaklık seviyesi en yüksekte iken parlaklığını biraz az buldum. Otomatik parlaklık ayarı ile güneş altında daha yükseğe çıkıyordur umarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu site telefonları baya detaylı inceliyora benziyor. Fotoğraf çektikleri yerler, test görüntüleri gsmarena ile aynı ama onlarla ilgili olduğuna dair bir bilgi göremedim.

https://www.devicespecifications.com/tr/editor-review/57b5a5/3

Xiaomi Mi A3 Review - Display specifications and measurements

Xiaomi Mi A3 Review - Display details, brightness, contrast and color temperature measurements, sRGB coverage, sub-pixel architecture
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rockstar Games Launcher bunları kuruyor. Sunucuları baya meşgul herhalde ki hız 4mbps'yi geçmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Televizyon alacak arkadaşlar indirim 22:00'da başlayacak. RU serisi yani bu senenin modelleri.

https://www.hepsiburada.com/samsung-49ru7100-49-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000KOY8M?magaza=Hepsiburada

Samsung 49RU7100 49'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatı

Samsung 49RU7100 49'' Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün PES 2020'nin demosunu oynadım. Açılışta Iniesta'dan feyz aldık falan diyorlar da bir şey değişmemiş. Yapay zeka aleyhinize çalışıyor. İleri gidince pas atacak adam bulamıyorsun. Hiç ayar falan demeyin. Aynı olay FIFA'da ayar yapmadan da oluyor.

FIFA 20 varken bunu bedavaya verseler alırım. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#WRC8 oyunda Datça etabını oynayayım dedim. İlk defa WRC8 oynadım. Kontrolleri biraz garip geldi ama alışılıyor. Dirt Rally daha iyi gibi bence ama direksiyon setim olmadığından net karar veremiyorum.

Bir de hep televizyonda görüyoruz ama etap köstebek yuvası gibiymiş hakikaten. Parmaklarım yoruldu alt tarafı 8kmlik yarışta. 😀

gif: 9,5mb

BeğenFavori PaylaşYorum yap

FIFA 20 baya sistem belleği tüketiyor. Daha önce bu kadar sistem belleği tüketen bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum.

En yükseğin bir alt kalite ayarında 1080p, MSAA 4X konfigürasyonda VRAM'den en fazla 3GB, sistem belleğinden de 11GB tüketti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap