Batuhan paylaştı.

OnePlus’ın resmi sitesindeki bir güvenlik açığından dolayı kullanıcı ve kredi kartı bilgileri çalındı. Pek çok OnePlus müşterisinin banka hesaplarından farklı meblağlarda paralar çekildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15
Batuhan paylaştı.

http://surviv.io/ #PUBG 😛

surviv.io

Like games such as Player Unknown's Battlegrounds (PUBG), Fortnite or H1Z1 BR? Play this free 2d battle royale io game in your browser!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#XiaomiMi6 için yeni Global Kararlı sürüm 9.2.2.0 çıkmış. Henüz bana OTA’dan gelmedi.
Yüklemek isteyenler için link(mesuliyet kabul etmem): https://goo.gl/QdEouV

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben bu telefonu anlamıyorum. Önceden 4 saat zor çıkarken şimdi 6 saatten fazla gidiyor. Kullanımda fark eden hiçbir şey yok. Güncelleme de gelmedi. E ne değişti o zaman. Tek farkeden son bir haftadır evde bile VoLTE açık oluyor. Normalde kalabalık yerlerde açık olurdu şimdi nereye gitsem açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

#meltdown #Spectre Güncelleme öncesi ve sonrası Cinebench puanları. Üstteki puan güncellemeden öncekidir.

Not: Tüm çekirdekler 4.4GHz’e kadar o.c olabilecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca anakarttan sadece C1E state aktif edilmiştir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

#Pihole çok ilginç istatistikler veriyor. Örneğin 1 Ocak -- 11 Ocak arası tüm ev trafiğinde top domain ve sub domainlerin %10’u engellenmiş. Bu çok büyük bir rakam. Bu engellenen domainler de text bazlı içerik yerine genelde görsel veriler içeriyor. Zaten 4mbit interneti olan biri için azımsanamayacak bir rakam.

Bana sorsan sayfa açılış hızı ve göz zevkinden başka yararı yok Turknet sayesinde. Çünkü kota derdim yok. Lâkin istatistikler öyle söylemiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#KonuDışı Evdekiler bir dizi izliyor. Ne zaman baksam bir kadının gözü yaşlı. Demek artık Türk dizilerinde yeni çağ başladı. Eski uzun bakışmalar yerini yine uzun ama mutlaka gözyaşı dolu bakışmalara bırakacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#meltdown #Spectre Arkadaşlar benim gibi Windows 10 kullanıp güncelleme almadıysanız buyrun:
https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4056892

Link için @ardazeytin e teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Batuhan paylaştı.

İyzico ödeme alt yapısının kullanan bir sitenin İyzico yönetim paneli giriş e-posta adresini öğretmek istiyorsanız İyzico’yu arayarak sadece site adresini verip e-posta adresimi unuttum demeniz yeterli. Sorgusuz e-posta adresinin ne olduğunu söylüyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10