#turkcell 'den evde 4.5g 50GB AKN sonrasi hiz 128 kbps olan paketi 27 Aralıkta almıştım. Sınırsız oldu. Yanımda 4.5G wifi modem 2 sene boyunca sınırsız takılacağım. ohh bee.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yetmiyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hadi bakalım. sonuc ne olacak. Ayrıca aynı mesaji Paul'ede linkedin'den gönderdim. özel müşteri hizmetlerinin mail adresini verdi. ona da gönderdim.

ALAYINA GİDER BU SAATTEN SONRA. #akış #turktelekom #ttnet #akn #AdilKullanımKotası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kendine teknoloji basını diyenlerin son hali: önce biz izledik! ilk biz gördük!.
sidik yarışına döndürdüler mevzuyu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dün gece Türk Telekom'u aradım. akn'yi kotaya çevirme muhabbetinden dolayı. kesinlikle onayınız olmadan öyle bir şey yapamayız diye yemin billah ettiler. kafanıza göre tarifemde en ufak bir değişiklik yaparsanız sözleşmeyi fesih ederim dedim. bakalım ne olacak. 1 saatlik kesintiyi bile ücret olarak faturadan düşürten adamım. sonuna kadar gitcez 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beşiktaş'ın 8 göllü liverpool mücadelesinin egale edilmesine az kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5.50 ye doğru gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
 • DY0 @dinleyorum

  Arkadaşlar siz şaka mısınız? Hala derdin Papaz olduğunu sanıyorsunuz! Adamlar Papazla birlikte 14 kişiyi daha istiyor. Onları verseniz bu sefer Rusya ile ilişkilerini kes diyecek. Ona tamam desen İran ile ilişkini kes diyecek. Ona tamam desen Suriye'den çık diyecek. Ona da tamam desen Kıbrıs'ı bırak diyecek...

  Ama siz hala Dolar yükseliyor verin Papaz'ı gitsin diyorsunuz. Papaz'la birlikte zaten tam olmayan bağımsızlığınıza da vereceksiniz haberiniz var mı? Tam bağımsız Türkiye diye bağırmak kolay tabi! Bağımsızlığa böyle zorlu yollardan gidilir işte. Ağlayacaksanız oynamayalım. ABD'nin manda himayesine girelim!

 • Samed AYDIN @picasso16

  Papazı versekte emin olun bu artış devam edecek. Domino nun ilk taşı 4 ü geçtiğinde devrildi. 5 teyken daha kaç gün oldu 5,50 biraz daha hızlansa welcome to venezuela.

 • HaYTo @hayto

  ben bunu okurken dolar ... oldu (noktalar okudugunuz zamana gore değişmektedir)