Merhaba ses kartı olarak bana ne önerirsiniz, Audient id4,Apogee one ilk jenerasyon m audio air 192 , focusrite gen 1 2-3, hangisini önerirsiniz sesli kitap yapmak için ?Apogee one ilk jenerasyon bu kıysalamaya alınmaz bile çünkü çok eski dermisiniz yoksa ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • kurtcuk @kurtcuk

    id4, veya scarlet arasında birisini seçebilirsiniz. kullanırken üreticilerin internet sitelerindeki destek kısmından en güncel yazılımları kurup, ses kaydı yaparken cihaz listesini ASIO yapıp kaydınızı alın.

Arkadaşlar bu facebook sayfasını komple en kolay şekilde nasıl indirebilirim ?
https://www.facebook.com/frankfurtmunzevisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar
Pc de adobe audition daki ses kalitesini( insan sesi) telefonda kayıt ederken elde edebilir miyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar size faydalı bir bilgi paylaşmak istiyorum.Direct link varsa elinizde ve bunu indirmeden doğrudan google driveınıza göndermek istiyorsanız.Telegram da bunun için otomatik yazılımlı gruplar var .Haberiniz olsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Arkadaşlar bir siteyi komple htlm olarak indirdim.HTLM dosyasını EPUB dosyasına döüştürdüm.Sumatra pdf programında sorunsuz okuyabiliyorum.Ancak pdf yaptığımda .PDF yi E reader da Görüntüleyince sadece sadece başlıklar var içerikler yok.Ne yapabilirim ?
İdare eder,derecede nispeten bir çözüm buldum oda şudur :
''Arkadaşlar geçici, bu duruma bir nebze çözüm buldum. Epub dosyasını sumatra reader programında açıyoruz.Sumatra bize normalde epubdaki yazıları seçmeye izin vermiyor.Bizde izin vemesi için gelişmiş ayarlar kısmını not deffteri ile açıyoruz.Orada UseFixedPageUI = false bunu false kısmını siliip true yazıyor ve kaydediyoruz.Artık epubdaki yazıları seçme hakkımız var.epub dosyasının ilk sayfasından seçmeye başlıyoruz son sayfaya kadar mause ile kaydırıyoruz kopyalıyoruz ve word gibi bir yere onuda pdfye dönüştürürsünüz.Uydurmada olsa bir çözüm bunu yapabildim şuan.''
Kaynak : https://www.ghacks.net/2019/12/06/how-to-copy-select-and-search-text-in-epub-books-using-sumatrapdf/
https://archive.is/3Kqd2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

twitter.com sitesi ve pekçok siteye e reader üzerinden girmek istediğimde secure connection not established diye hata alıyorum.Çok az siteye girebiliyorum.Bunun çözümü var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap