#VodafoneRezaleti Clouddaki sunucuma SSH ile baglanamiyorum. Tel ve evden denedim.(her ikiside vodafone) VPN ile baglanti kurabiliyorum. Pingleyebiliyorum ve tracerouteda basarili oluyor. Baska bir ISP'den baglanti saglanabiliyor.(Turk Telekom)

Destek yetkiliside bana cmdden "ipconfig" yazmami istiyor ve internet IP'min orada gorunmesi gerektigini soyluyor. 😂 Sinirlerim bozuldu ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir THH basvurusu yapacagim. Firmaya e-posta yoluyla 14 gun icindeki cayma/iade hakkimi kullanarak urunu iade etmek istedigimi soyledim. Onlarda teknik servis vs. birseyler soyleyip kabul etmediler.

Simdi THH basvurusu yapacagim ama urunu firmaya gondermeliyim oncesinde?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

#HaftalıkGündemeMalzeme https://netblocks.org/reports/internet-disrupted-in-iran-amid-fuel-protests-in-multiple-cities-pA25L18b

Keske hepsini tek baslik altina alsaydim ama sirayla goruyorum. 🙂

Internet disrupted in Iran amid fuel protests in multiple cities - NetBlocks

Network data from the NetBlocks internet observatory confirm disruptions with multiple fixed-line and mobile providers in Iran, amid protests against rising fuel prices. The outages have partial...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Thousands of hacked Disney+ accounts are already for sale on hacking forums |...

Hackers began hijacking accounts hours after Disney+ launched earlier this week.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

1000-1500 lira arası bütçem mevcut. Bir kasa arayışındayım. Güzel kasalar mevcut ama stokta bulamadım. Şunları satanı bilen duyan gören var mı? Ya da bu ayarda tavsiyeniz var mı? Işık vs. umrumda değil, önceliğim soğutma.

Phanteks Eclipse P600S
Corsair Carbide 760T
NZXT H710i

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8