Paylaş Paylaş

TeknoSeyir Soru Cevap

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  @gamsizm Murat Abi, bildirim için (çan) şuna benzer bir animasyon eklemek faydalı olabilir videlolara.
  https://www.youtube.com/watch?v=Gy190SJ9fts

 • freshmind @freshmind

  2019 yılında telefon fişi çekiyorlar -çalmasın diye. Anca instagrama, oraya buraya kendilerini reklam edecek platformlara harcasınlar parayı. Kadıköy de avuç kadar dükkan. Her yere reklam ettiler kendilerini sonra siparişlerle uğraşamıyorlar. Bir anakart sıkıntısı için 3.5 ay bekledik. Müşteri hizmetleri diye bir şey yok. Kolu komşu yardımı ile (istanbuldan ulaşabilmek adına) mail ile şu ile bu ile güç bela hallettik. En son yaptıkları kampanyadan gelen siparişlere hala yetişemediler, haftalardır aylardır ürünlerini bekleyen insanlar her yerden yardırıyor.

 • gavanator @gavanator

  iphone iyi bir telefon değil ki... HUAWEI, XIAOMI, NOKIA, SONY gibi bir çok marka var...

 • Temp 🔚 @temp

  @freshmind Yazıklar olsun. Bu firmayı sponsor olarak gösteren teknoloji medyalarına da, güçlerinin yetmediği halde sipariş almaya devam eden bu tarz firmalara da...
  Atalarımızın bununla ilgili çok güzel bir sözü var. Özür dileyerek söylüyorum; Yiyemeyeceğin y....... altına yatma.

 • sgur @sgur

  @blackmesa yahu ios stabil geyigi hala mi var. Neye dayanarak stabil? Ben 3 sene toplamda her gun 10 ar saat kullanilmasi gereken toplamda 100 kadar apple tabletlerden sorumluydum. Yasadigim problemin haddi hesabi yoktu. Akliniza gelecek, gelmeyecek her sorunu gordum. Nefret ettim.

  Her sene raporlarimda windowsa gecis onerisi verdim. Windowsta catir catir calisan appler en gerekli anda cokuyordu iosta. Hic ios stabil filan demeyin rica ediyorum.

  Her sistemin kronik sorunlari var, siz gormuyorsunuz diye bunlar yok olmuyor. Amaca gore daha efektif sistemler var, android, windows ya da iosun kendi artilari var.

  Androidin ilk baslarinda evet dogruydu bu ama son yillarda ios rekabetten bagimsiz olarak kalite olarak malesef dustu.

 • gavanator @gavanator

  @blackmesa
  sen öyle san tamamen Apple cimrilikten ram kullanamıyor... stabil filanda değil arka planda çalışan hiç bir şey yokken ne olacak ki? 7 gün kapatmadan kullan kasar donar...

 • gavanator @gavanator

  @blackmesa savunmaya soruyorum sen ka kuruş troll maaşı alıyorsun? dandios 7 gün kapanmayınca donan kilitlenen işletim sistemini savunman için kaç kuruş maaş veriyorlar?

 • Seulson @rektor

  selamlar format atarken böyle bi sorunla karşılaşıyorum..güncelleştirmeler yükleniyor yerinde kalıyor ve sonra böyle hata veriyor ben hdd den kaynaklı olduğunu dusunuyorum zaten hafif rahatsiz etmeyende bi ses cikariyor sizce hdd degistirmelimiyim ?

 • gavanator @gavanator

  @blackmesa
  SAMSUNG beceriksizse bundan androidin ne suçu var?