Paylaş Paylaş

Sizin tozlu raflarınız

Size günde 10 dakika teknoloji molası verdirmek iddiasıyla yola çıkan TeknoSeyir'de en güncel teknolojiyi tanıtırken, bir yandan da teknolojinin geçmişini ele aldığımızı biliyorsunuz. Bilgisayar nostaljisi yaptığımız Tozlu Raflar bölümümüzün bildiğimiz kadarıyla dünyada bir eşi yok. Bu bölümün sizlerden gördüğü ilgiyse, ne kadar doğru bir işe giriştiğimizi anlatmaya yetiyor.

Tozlu Raflar'ın içeriğini oluşturan ürünler 30 yıllık bir geçmişi kapsıyor. Bu ürünlerin önemli bir kısmını kişisel koleksiyonlarımızdan sağlıyor, bazılarını eBay'den ve muhtelif hurdacılardan satın alıp size sunuyoruz. Tekrar gün ışığına çıkarttığımız bu ürünlerin hatırı sayılır bir kısmıysa sizlerin bize ulaştırdığı ürünler oluşturuyor. Geçtiğimiz bölümlerde sizlere bu konuda çağrılar yaptık, bir çok da yanıt aldık. Hepinize teşekkür ediyor, bize ulaştırmayı önerdiğimiz tüm ürünleri listemize aldığımızı belirtmek istiyoruz. Tek ricamız, biraz sabır göstermeniz. Bütün ürünleri birden toplayıp oluşacak büyük iş yükü altında ezilmektense, ürünleri sizden belli bir yayın planına göre, bölüm bölüm ödünç alıyor ve işimiz bittikçe iade ediyoruz. Dolayısıyla, bize sağlamayı önerdiğiniz ürün konusunda size yanıt vermekte gecikirsek, lütfen kusurumuza bakmayın.

Bu bahaneyle, elinde bilgisayar teknolojisinin geçmişi adına önem taşıyan ürünler olan ve bu ürünleri de Tozlu Raflar'da görmek isteyen dostlarımız için tekrar bilgi verelim: Ürünlerinize programımızda yer vermekten keyif duyarız. Sizin tozlu raflarınızın içeriğini, yani bize ödünç verebileceğiniz malzemeleri lütfen bize bildirin, biz de yayın planımız dahilinde size ulaşalım. Unutmayın, ürünlerin her türlü ulaşım masrafı bize ait.

BeğenFavori PaylaşYorum yap