Xiaomi Mi İkisi Bir Arada Aluminyum Bluetooth Selfie Çubuğu - Tripod

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi yine estetik ve kalite hissiyetını konuşturan bir ürün yapmış, almamak olmaz diyerek yazın gelmesini fırsat bilip siparişimi geçtim. Aliexpressten 15-20$ civarına bulabileceğiniz şık bir bluetooth selfie çubuğu + tripod.

 

 

Ürün sade kutusunda kendisi ve mini bluetooth kumandası ile birlikte geliyor. Kumandası tek bir tuştan oluşup uzun basışta aktifleşip telefon ile eşleştiriliyor, kullanılıp iş bittiğinde yine tuşa uzun basılarak kapatılıyor. Çubuğun üzerinde çok güzel şekilde tasarlanmış silikon yuvasına yerleştirilip taşınabilir veya ele alınmadan da oradan kullanılabilir. 60 mAh'lij şarjını klasik mini usb ile doldurabilirsiniz. Kutu içerisinden kablo çıkmıyor.

 

 

Alt tarafındaki ayakları açılarak tripod özelliğini kullanılabiliyor. Telefonu tutuş gücü gayet sağlam ve 45'er derecelik açılar verilip sabitlenebiliyor. Tripod özelliğinni kullanırken kumandasını yuvasından alıp tripodu daha verimli kullanabilirsiniz. 6 inç boyuta kadar olan tüm telefonlar ile uyumlu.

 

 

 

 

Ürünün iki rengi var, siyah ve beyaz/gümüş. Ben her zamanki gibi siyahı tercih ettim. Elde sağlamlık hissiyatı verirken, baş kısmı ise gayet sıkı ve sağlam duruyor.

 

Ürün Özellikleri

Bluetooth:  3.0
Materyal: Alüminyum
Kapalı Uzunluk: 19cm
Açık Uzunluk: 51cm
Telefon Tutucu Genişliği: 56 - 89mm
Batarya: 60 mAh
Ağırlık: 155 Gr
Boyut: 19.00 x 4.50 x 5.00 cm
Yazılım: Android 4.3+ IOS 5.0+

Kutu İçeriği

1 x Xiaomi İkisi Bir Arada Bluetooth Selfie Çubuğu - Tripod

1 yıldızı fazla uzayamayan boyundan dolayı kırdım. Benim için yeterli bir uzunluk fakat piyasadak diğer selfie çubuklarına göre kısa.

#akış #xiaomi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler