Samsung 50MU7000 4K TV İncelemesi

Öncelikle fiyatı yazayım ona göre devam edersiniz okumaya. Hepsiburada üzerinden 2900 TL'ye aldım. Memnunum bir sıkıntı yok. Bu fiyata araştırdığım kadarıyla alınacak en iyi TV.

Özellikleri

127 ekran (50 inç)

4K çözünürlük

Smart TV

Dahili WiFi ve uydu alıcı

Deneyimlerim

TV elime 3 günde ulaştı. Bu konuda kafamı bozan tek konu servisin kargodan daha geç gelmesi. TV elime ulaştığı gün Samsung'un servisini arayıp kayıt oluşturdum. 5 güne gelmedi. 2. kaydı oluşturduğumda nihayet teşrif edebildiler. Bu süre zarfında TV'nin kutusunu açamadım. Bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim, kutuyu servis açmaz ise garanti sorunları çıkabiliyor. Servis gelip kutuyu açıp cihazı kontrol edecek. Siz açar iseniz ve cihazda sorun olursa garanti kabul etmeyebiliyor.

TV smart mımart ama yavaş. Hissediyorsunuz yavaşlığı. Tamam bu çok yavaş diye kimse ağlamaz ama Smart özellikleri yavaş çalışıyor. Hızlı geçişlerde belli oluyor. Kilitlenme durumu vs. yaşamadım. 

4K özelliği kullanılmıyor bu TV'de. En azından para harcamak istemiyorsanız diyeyim. Youtube'de 4K video açıyorum. İnternet hızına göre otomatik kaliteyi seçiyor ve size ayar seçeneği sunmuyor. Netflix'te 4K içerik var ama duygusal tabii. Youtube'ye güncelleme gelir de umarım kalite seçeneği sunar.

Ses kalitesi iyi. Yüksek ve kaliteli. Çok yüksek değil ama çok kaliteli diyebilirim.

Mağazasında doğru düzgün birşey yok. Toplasan 5 tane uygulama var. 200 MB hafızası var zaten garibimin.

Başka da birşey yok. Sormak istedikleriniz var ise yazın yardımcı olmaya çalışırım deneyimlerim kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler