Nillkin Amazing H+Pro Tempered Glass Screen Protector

Ürünü Xiaomi Mi6 için AliExpress'ten yaklaşık 9 dolara aldım. Nilkin official store üzerinden sipariş verdim. Bir ay gibi ortalama bir sürede geldi.

Paketleme oldukça iyiydi ve ezik, çizik yoktu. Kullanım kılavuzu 4 dilde çevrilmiş olsa da oldukça yetersizdi. Emsallerinden kat be kat pahalı olan bu ürün için detaylı bir video ya da kullanım kılavuzu olsa iyi olurdu.

İnternetten videolara baktığımda kimse redust cleaning film denen küçük bantın ne olduğunu bilmiyordu. Kullanım kılavuzunda da yazmıyordu tabi. Uygulama geçince çok zorlandım. Ekran filminden çok daha zor uygulaması çünkü en ufak toz zerresi bile büyük bir hava balonu yaratabiliyor.

Sonuç olarak beklediğimden daha kötü bir sonuç aldım. Redust cleaning filmin ne olduğunu çözüm ama iş işten geçmişti. 9 dolar verip mükemmel bir sonuç bekleyen biri için iyi bir durum değil.

Sonuç olarak ürünün kalitesi ve paketleme kesinlikle 10 üzerinden 10 alır yalnız ürünü nasıl uygulayacağımızı gösteren bir video ya da detaylı bir kullanım kılavuzu olsa iyi olurdu.

Ürün linki:
http://s.aliexpress.com/EVJfU7v6

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler