Ketarin - Uygulama Yükleyicilerini (Kurulum, Setup, Install) Güncelleme

Bu uygulama fikri uzun zamandır aklımdaydı hatta tamindir sitesine bu fikrimden bahsetmiştim ve beğenmişlerdi ancak başka bir cevap gelmemişti.

Uygulamanın amacı tanımladığınız klasördeki tanımladığınız programların yükleme (kurulum) dosyalarının (setup.exe install.exe) güncelliğini kontrol ediyor. Örneğin 7zip uygulamasının bizdeki yükleme dosyası 1.0 diyelim program bunu kontrol ediyor eğer sitesinde daha güncel bir sürüm varsa onu indiriyor sizin için. Şu anda uygulamaları ister kendi sitesinden isterseniz de filehippo sitesinden kontrol edebiliyorsunuz. ancak geliştirme aşamasında olduğu için belki başka kaynaklar da eklenir.

Uygulama eklemenin 3 yolu var. Birinci yolu kendiniz bütün bilgileri elle girebilirsiniz. İkinci yolu kendi forumundan insanların oluşturduğu listeleri uygulamanıza ekleyebilirsiniz. Üçüncü yolu da aşağıda resimlerini eklediğim gibi "Add new apllication" düğmesine basıp açılan menüde "Import from online database" düğmesine bastığınızda açılan listeden ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın sitesi : https://ketarin.org/index.php
Uygulamanın forumu : https://ketarin.org/forum/

#akış #haberinizolsun #işeyararlarlistesi #programtavsiyesi #ücretsizprogram #ketarin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler