iBlue Bluetooth Mini Controller

iBlue bluetooth mini gamepad, uzaktan kontrol cihazı.
http://www.aliexpress.com/item/iBlue-Bluetooth-Selfie-Controller-Shutter-Gamepad-Wireless-Mouse-For-Phone-PC/32454858209.html

++6$ fiyat
++yaklaşık 8 metrede sorunsuz çalışıyor
++Kamerada çalışıyor
++Emülatörlerde sorunsuz.
++Real Racing3 te güzel çalışıyor
++Fare olarak kullanılabiliyor.
çift mod var, gamepad ve medya modu.

--Aşırı minik
--Tuşların azlığı oyunlarda sıkıntı veriyor.

Özet yukarıdaki gibi. Birazda detay verelim.

4 tane tuşu, birtane start tuşu var. Select tuşu yok. Bir tane de joystick vari bir yüzeyi var. Yüzey diyorum zira bu moga prolarda fln olan kaydırılabilen tuşumsu bişey. Kullanımı zor ve alışkanlık gerekiyor. Ön orta tarafta küçük bi switch var. Oradan gamepad yada medya kontrolcüsü modu seçiliyor.

Açıkcası büyük beklentilerle aldım. Ve en büyük şoku ürünün boyutunu görünce yaşadım. Koooocaman ellerime baya küçük geldi. Ama gel gelelim, alışınca çokta tatlı gelmeye başladı. Tableti televizyona bağlayıp emulatör denediimde bildiğin atari performansı nes performansı aldım ama select tuşunun eksikliğini hissettim doğrusu. Real racing 3 ile de güzel çalıştığı için sanki ps2-3 arası bir cihaz kullanıyo gibi bir his yaşadımki çok güzeldi. Tuş eksikliğinden dolayı gta'da radyo değiştirme, silah değiştirme, kornaya basma gibi seçenekler yok. Ama yinede arabaya atlayıp ortalığı talan edebiliyoruz.
Yön tuşları beklediğimin aksine hassas çıktı. Yani baya baya hassas. Commodore 64 gibi sadece sağ sol ileri geri değil. Dereceli olarak gidiyor. Bu sayede real racing3 oynarken virajları rahat aldım. ama çabuk terleyen elim sağolsun, küçücük düğmeyi tam tutamadım ve kaydı gitti.

Medya olarak. Filmi durdurma/devam ettirme, ileri geri sayma, sıradaki videoya geçme ve ses açma gibi temel özellikler mevcut. 6 dolarlık fiyat için bence çok çok güzel şeyler bunlar. Malum, tv ye bağladığınız android cihazı başka bir telden kontrol edemiyoruz şimdilik. Olan yöntemlerde yarım yamalak ve çalışmayabilen şeyler. bu minik canavar işini iyi yapıyor. ama fare olarak kullanma kısmı baya baya zor.

Ben bir s2 kullanıcısı olarak selfi çekemiyorum. Yani tatmin etmiyor. Arka kamerayla çekim yapmakta işkenceydi. Bununla basıp çekiyorum. Çok hoş. Yada herhangi bir telefonu bir yere sabitleyip yerinizi aldığınızda bunu kullanıp güzel fotolar elde edebilirsiniz.

Özetle at ceketin iç cebine, kot pantolonun çakmak cebine götür gitsin. Sırf real racing 3 için alınır. Asphalt 8 de çalışmadı klavye olarak gördüğü için. Bide ha bire iptal oldu geri etkinleşti fln. Sapıttı oyun.

iBlue Bluetooth Selfie Controller Shutter Gamepad Wireless Mouse For Phone PC-in...

Cheap mouse proofing, Buy Quality mouse wrist directly from China mouse pack Suppliers: Bluetooth Selfie Controller Shutter Gamepad Wireless Mouse For iPhone PCUSD 5.22/pieceNew Universal Virtual...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler