Honor uygun fiyatlı çerçevesiz ekranlarını tanıttı! Honor 7X’in Full ekranına ve kamera yeteneklerine göz atın

Uzun bir aradan sonra, çerçevesiz ekranlı telefon pazarını alt üst eden bir cihaza kavuşacağız.

Honor 7X, duyurulduğundan bu yana sektörde yoğun ilgi gördü. Sadece çerçevesiz ekranlı telefonları popülerleştirmek için değil, aynı zamanda çerçevesiz ekranlı telefonları daha uygun, düşük fiyat aralığına indirmeyi hedefliyor. Honor 7X, en yeni teknolojilere sahip düşük fiyatlı amiral gemisi telefon pazarında çok güçlü ve iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

5.93 inçlik 2160 x 1080 çözünürlükte full ekrana sahip olan Honor 7X'in, biri 16 diğeri 2 megapiksel olmak üzere 2 adet arka kamerası, yüksek hızlı odaklama imkanı sunan Faz Algılamalı Otomatik Odaklama (PDAF) teknolojisiyle destekleniyor. Aşağıdaki Honor 7X’le çekilen fotoğraflara göz attığınızda, keskin detayları ve renkleri daha iyi göreceksiniz.

Gördüğünüz gibi, Honor 7X tarafından çekilen fotoğraflar daha canlı renkler (yüksek doygunluk) ve keskin tonlar sunarak doğal ve Premium bir his yaratıyor. Renkleri en ince ayrıntısına kadar oluşturabilme konusunda da çok başarılıdır.

Honor 7X, çektiği fotoğraflarda beyaz dengesi (White Balance) düzeltmesine ihtiyaç duymadan canlı renkleri koruyabilir ve o anki çekilen fotoğraftaki renkleri olduğu gibi yakalayabilir. Yukarıdaki resimde tüm detayların, korkuluklara varana kadar bile korunduğunu farkedeceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler