Dan The Man

Dan The Man, arcade türünde klasik bir mobil oyun. Yaklaşık bir haftadır Android 6.0.1 yüklü telefonumda oynuyorum.

Oyun tarzı 2 boyutlu parkurda düşmanları alt edip ilerleme şeklinde. Başroldeki elemanımız Dan yakın dövüş tekniklerini kullanarak düşmanları alt edebiliyor. Onun dışında yakın dövüş silahları ve diğer ağır silahlar bulunmakta. Bu silahları parkurdaki belli yerlerden alabiliyoruz. Her bölümde bir adet gizli bölüm bulunmakta. Aslında gizli demek pek doğru olmaz çünkü bazen göz önünde bile oluyor. Sadece oraya ulaşmak normal oyun akışından biraz daha meşakkatli.

Farklı karakterler seçebiliyoruz. Bu karakterlerin kıyafetlerinden saç tarzlarına kadar şeklini belirlememiz mümkün. Yeterli altınımız yoksa oyun içi satın alma menüsünden bazı itemleri alabiliyoruz. Ayrıca reklamları da kaldırabiliyoruz.

Bölüm sonu düşmanlarının zorluğu iyi ayarlanmış fazla kastırmadan bölümleri geçebiliyorsunuz. Reklamları kaldırmamışsanız checkpointlere vardığınızda reklam girebilir.

Oyunun en sevdiğim yanı pili çok az tüketmesi ve telefonun ısınmasına sebep olmaması. Herhangi bir uygulama bile bu oyundan daha fazla pil tüketiyor. Gerçekten çok beğendim.

Tek yıldızı bazı reklamlardan çıktıktan sonra oyunun takılması sebebiyle. Onu da duraklatma tuşuna basıp ve devam et deyip aşabiliyoruz.

Oldukça basit bir inceleme oldu ama oyun da oldukça basit zaten.

Artıları:

  • Kolay oynanış,
  • Güzel ses efektleri ve grafikler
  • Az pil tüketimi
  • Ücretsiz ama parayla reklamlar kaldırılabiliyor

Eksileri

  • Reklamlar kaldırılmamışsa bazı reklamlardan sonra takılıyor.

Dağıtımcı: Halfbrick

Yapımcı stüdyo: Stuido Joho

Google Play Store: Dan The Man

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler