Chunghop L336 Learning Remote (Öğrenen Kumanda)

Evdeki uydu alıcının kumandasının çoğunlukla çalışmamasıyla birlikte uzun süredir kumanda arayışındaydım. Yerel satıcıların kumanda çeşitlerini araştırdım ama uydu alıcıma uygun değildi. Ben de orijinal kumanda bozulmadan önce öğrenen kumandalardan almaya kadar verdim ve 19 Temmuz'da Aliexpress'ten aşağıda resmi olan kumandayı aldım.

Bu öğrenen kumandanın işlevi çalışan bir kumandadan aynı işlevleri kopyalayarak kullanılabilir hale getirmesidir. 3 cihazı tek kumandaya atayabiliyorsunuz. İstediğiniz özellikteki tuşları bu yeni kumandadaki istediğiniz butona kaydedebiliyorsunuz. Yani illa ses açma kısma butonları sol üstte olacak değil. Ortadaki yön tuşlarına da atayabilirsiniz.

Kumandanın hassaslığı çok güzel. TV'nin, Uydu alıcının IR portunun gözüne sokmak gerekmiyor. İki AAA pille çalışıyor. Aldığım yerden 10 günde geldi. Postacı apartmanın girişine bırakmasa çok daha mutlu olurdum.

Bir puanı kırmamın sebebi kumandayı yeni kullanıyor olmam. Henüz ne gibi olası problemlerle karşılaşacağımı bilmiyorum.

Aliexpress: https://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Universal-Smart-Remote-Control-Controller-With-Learn-Function-For-TV-CBL-DVD-SAT/32572069190.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler