BlitzWolf® Ultimate Bluetooth Aluminyum Selfie Çubuğu - Monopod

Merhaba arkadaşlar, BlitzWolf'un çok şık ve kaliteli olan 4 tuşuna özel uygulamalı ve dolu kutu içeriğine sahip selfie çubuğu ve monopodunu @sawgent 'in incelemesinden sonra (https://goo.gl/5QWi8b) sipariş geçtim ve bazı sebeplerden dolayı yeni elime alabildim.

Öncelikle kutu içeriğinden bahsetmek istiyorum çünkü gerçekten içeriğe sahip. (selfie çubuğunun kutu içeriğimi olur diyeceksiniz, oluyormuş.) Kutu içinden üzerinde gelen bileğe takmak yada tutmak için bir ip, çantanıza, monopod yuvasına takarak pantolonunuza kolayca klipsleyeceğiniz bir kanca ve 4 tuşunun özelliklerini bluetooth ile kullanabileceğiniz dahili bataryasını doldurmak için kısa mini-usb kablosu çıkıyor.

Ürün yapısı, tutuş hissiyatı ve kullanılan malzemesi gereği sağlamım ben diye bağırsada baş kısmının bazen gevşeyip yatıvermesi sinir bozucu olabiliyor. Nadir rastladım ama şuradaki (LİNK) incelememde bahsettiğim selfie çubuğuna göre daha serbest buldum. Telefon tutan kısmı 6 inçe kadar telefon destekliyor. 4 farklı renge sahip Siyah, Gül Kırmızı, Gökyüzü Mavi, Altın. Ben yine siyahı tercih ettim.

Üzerinde el için gayet konforlu halde yerleştirilmiş zoom+/zoom-, ön-arka kamera geçiş ve deklanşör tuşu, yan tarafında ise açma-kapama siviçi ile sarj giriş yuvasına sahip. Bu butonları kullanılabilmek için mağazada bulunan Blitzwolf Shutter isimli uygulamaya ihtiyaç var, aksi halde sadece deklanşör tuşu çalışıyor. Çubuğu uzatmak için telefon tutacak kısmını sağ tarafa çevirdikçe kademe kilitlerini açıp, istenilen kademede sola çevirerek sabitleyebiliyorsunuz. Ürün Aliexpress gibi sitelerde 10-20 dolar seviyesinde bulunabilir.

Ürün Özellikleri

Bluetooth:  3.0
Materyal: Alüminyum
Kapalı Uzunluk: 22.5cm
Açık Uzunluk: 90cm
Batarya: 200mAh
Ağırlık: 164 Gr
Renk: Siyah, Gül Kırmızı, Gökyüzü Mavi, Altın
Yazılım: iOS 6.0 ve Android 4.0

Kutu İçeriği

1 x  BlitzWolf® Bluetooth Selfie Stick Monopodu
1 x  Şarj Kablosu
1 x  Tırmanma Kancası
1 x  Kullanım Kılavuzu

Bu kadar güzel bir selfie çubuğunun kendi uygulaması dışında diğer uygulamlarda 3 diğer tuş işlevsiz kalması beni son kullanıcı olarak üzdü açıkcası, diğer tüm platformlarda da telefonun tuşlarını taklit ederek işler durumda olmalıydı diye düşünüyorum ve 1 yıldızı şutluyorum.

#akış #BlitzWolf

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler