Asus wt465

Merhaba ts ailesi,
Bugün Asus’un ekonomik mouse’u wt465 i incelicem.
Sonda söyleyeceğimi başta söyliyeyim ürünün fiyatı 20 ile 40 lira arasında değişiyor.

Mouse’un genel yapısından bahsedersek Üzerinde 5 adet tuş bulunuyor. Normal tuşlara ek olarak web sayfalarında veya klasör geçişlerinde kullanabileceğiniz ileri ve geri tuşları var. Bu 2 tuş programlanabilir değil. Ama ben ets 2 de oyun içinden komut atayabildim ve sorunsuz çalışıyor. Ürün sağ el için tasarlanmış, dolayısıyla solak arkadaşların pek tercih edeceği bir Mouse değil.

Ürünün 2 farklı renk seçeneği var. Siyah ve beyaz. Bende beyaz rengi var. Beyaz olan modelde üst taraf parlak, alt tarafta ise kauçuk kullanılmış. İnternette yazana göre siyah olan modelin üst tarafı matmış.

Ürün ele gayet güzel oturuyor ve küçük değil. Tabi ki oyuncu Mouselarına oranla küçük ama muadillerine göre küçük değil.

Mouse’u bir süre kullanmadığınızda kendini bekleme moduna alıyor, bekleme modundan çıkarmak için herhangi bir tuşuna basmanız gerekiyor. Ayrıca ürün nano alıcı ile çalışıyor. Beyaz renginde nano alıcıda beyaz geliyor.

Onun dışında ben mouse’u beğendim. M185 den geçince gayet mutlu ediyor. M185 den büyük ve ele kesinlikle daha iyi oturuyor. Dediğim gibi ekonomik bir model olduğu için ekstra bir özelliği falan yok. Gayet sıradan günlük işlerinizde kullanabileceğiniz, ergonomisi üzmeyecek bir Mouse. M185 e göre bence çok çok daha iyi.

Ben Gittigidiyor’dan 20TL+kargo gibi bir fiyata aldım. Mediamarkt, bimeks, Vatan gibi yerlerde daha pahalı. Bu fiyat aralığında Mouse arayan varsa gayet makul bir ürün 

Sorularınız varsa yorumlarda belirtebilirsiniz, elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım.
(fotoğraflar alıntıdır.)

#akış #asuswt465 #asus #wt465 #mouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler