Paylaş Paylaş

HP Omen 16 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı İncelemesi

HP'nin Omen 16 dizüstü bilgisayarı, yüksek performansı ile aslında sadece bir oyun bilgisayarı değil ancak oyun konusunda ekstra özelliklere sahip. 1080p ve 144Hz ekranı, AMD'nin 6600M GPU'su ile desteklenmiş.

Ürünün güncel fiyatı için link.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Makine kağıt üstünde güzel. Ryzen 9 cpu 32 gb bellek 1 tb ssd falan güzel. https://www.hp.com/tr-tr/products/laptops/product-details/product-specifications/2101005707 ama niye dışarı ile haberleşme kötü ?

    Niye thunderbolt yokta 10 gbitlik usb var max ? ethernet girişi var o da az.

    '' 1 SuperSpeed USB Type-C® 10 Gb/sn sinyal hızı (DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj Etme); 1 SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/sn veri aktarım hızı (HP Uyku ve Şarj Etme); 2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gb/sn ''

    Şimdi hp efendi ryzen 9 makine yapıyorsun 32 gb belleği lök diye döküyorsun diyorsun ki bunu da 37 bin liraya yakın fiyata satayım vs. vs. vs. e abicim o usb'den niye çalıyon ? typec-c koydun eyvallah e niye 20 gbps veya 40 gbps yeni nesil birşey değil ? veya niye şarj desteklemiyor ? var çünkü type-c standardı notebooklar için 240 watt'a kadar çıktı e hayli hayli bu cihaz için yeterli gücü verebilir ? tamam gene adaptor DC girişi olsun ama alternatifte sun ? niye yok yahu ? ryzen 9 diyorsun 32 gb bellek diyorsun niçin yok ? omen serisi hp'in en prestijli serilerinden zaten, bunun altı da hp gaming onun da altı hp g 250 serisi g7 g8 falan var onlar plastik artığı şeyler ama ya bunda bari pintilik yapmayın. Bunları görünce yani ister istemez insan sorguluyor. Şeye benziyor mercedesten siz araba alıyorsunuz son modeli ama en üst segmenti aaa otomatik kliması yokmuş, işte koltukları manuel ayarlanıyormuş elektrikli değilmiş vs. koltuklarında ısıtma ve soğutma da yokmuş falan e ne anladık bu işten ?