Paylaş Paylaş

Fight Night Champion ve Blasphemous - Oyun Önerisi

Uğur ve Tansel, bu hafta bir eski bir de yeni oyun önerisi ile karşınızda.

Fight Night Champion ve Blasphemous.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatihmi @fatihmi

  Fight night arkadaşlarla oynamak güzel oluyordu.

  • Onur Oskay @o-oskay

   Kontrol şeması değişmeden önce FN mükemmel seriydi. Sonra rezil ettiler oyunu.Günlerce arkadaşlarla bizde keyifle oynamıştık.Hatta EA formlarında, ekibe onlarca geçiren olmuştu. Hadi kontrol düzenini değiştirdiniz, opsiyonel eski kontro düzeninide koyun diye çok talep/şikayet gelmişti ama getirilen update ile ikinci serideki kontrol şeması asla gelmedi.Yazık oldu oyuna...

  • Fatihmi @fatihmi

   @o-oskay champion’dan önceki oyun daha güzel diye hatırlıyorum. Tabii cihazım olmadığı için o zamanlar, senaryo modunu oynamadım

 • Ahmet Emin @ahmet-emin

  Tansel abinin teknoseyir hesabına ne oldu

 • Executioner @executioner

  Hah geldi haftalık oyunlarımız. 🙂 Blasphemous'u çıkmadan önce merakla bekliyordum ama oynanış videolarına falan bakınca biraz hevesim kaçtı. Mesela sizin de videoda bahsettiğiniz akan kanı miğferine doldurup kafasına geçirdiği sahneden sonra üstünün başının biraz kanlanmasını falan beklerdim ama yok öyle birşey, dümdüz gidiyor arkadaş, ayrıca combat çok tatmin edici gelmedi bana izlediğim kadarıyla. Birde bir indiesever olarak her çıkan indie oyunun metroidvania, platform türünde olması biraz tat kaçırmaya başladı benim açımdan .

  Buna rağmen Amerika fiyatı 22$ oyunun tr'de gayet uygun bir fiyata satılması sevindirici. Bir yandan abiğğ rekabet getiriyor piyasaya, beleş oyun dağıtıcısı store'umuz epic ise rocket league'in yapımcısını satın almıştı, oyunun normal versiyonunu fiyatı 116 TL'ye çıkmış steam'de. GOTY hala 50'ye satılıyor. Güzel rekabet gelmiş, çok iyi olmuş gerçekten.

  Neyse bir oyun tavsiyesi de benden. Daha önce yorumlara yazmıştım, arada kafa dağıtmak için oynuyorum, final fight tarzı beat'em up oyunları arasında yeni çıkmış oyunlardan en güzellerinden biri. Ben 10-15 TL gibi bir fiyata almıştım, şu an indirimle 6,20 TL'ye satılıyor ve indirim yarın bitiyor. Fight'n Rage, kaçırmayın derim:
  https://store.steampowered.com/app/674520/FightN_Rage/

 • aslanmurat @aslanmurat

  Epic store un verdiği oyunlar süper ya 3 gündür batman oynuyorum ben çok memnunum

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  @ugury Abi bir yerde duydum, yıllar önce paylaşılmış bir videoda. Özetle şunu söylüyor ki benim de çok katıldığım bir fikir oldu.
  "Ctulhu felsefesi biraz da çaresizlik, senden büyük güçlerin olduğu ve senin elinden hiç bir şeyin gelemeyeceğini yavaş yavaş hissettiğin bir şey. Hal böyle olunca düşmanlardaki can barı çok anlamsız geliyor."
  Bu düşünceye göre bakarsak, finalinde olması gerekenin kaybetmek olduğu bir oyun yapılamaz mı? Ne yaparsak yapalım yenemeyeceğimiz bir oyun mesela?