Sony alttan alta gaz verme peşinde sanırım, zamanlama manidar 😀 #TheLastOfUsPart2 #playstation4

The Last of Us Part II - Reveal Reactions | Anniversary Video

To commemorate the two-year anniversary of The Last of Us Part II’s reveal at PSX 2016, we’re taking a look back at some of our favorite community reactions....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Sony bey zaten bu nesilde rakibi magma'a yollamadı mı ? Böyle geçirdi yoluna da devam etti.

  • Melburg @melburg

   Valla aynen öyle, sony zaten konsol savaşında hiç bir zaman hezimet almadı. Ps1 galip, ps2 galip, ps3 beraberlik(son yıllarında yakalasada xbox'ı) , ps4 galip 😀

  • Orcun @orcun

   @melburg Ps3'ün sonunu fiyatı getirmişti çok pahallıydı + 1 sene de geç çıktı. Birde rakibin elinde avantajı vardı ki xbox 360 direkt kırılmış çıktı. + ben bile 3 tane 360 eskittim bilenelr bilir 3k 4k e74 hataları hepsini yaşattı e korsan oynuyoruz diye hop yenisini al vs. 😀

  • Melburg @melburg

   @orcun Ps2 geriye uyumluluk, linux kurma, gümüş kasa, bluray gibi özellikler filan fiyatı arttırmıştı sonra fiyatta yakalamak için çat diye kestiler. Ayrıca xbox online servisde de iyidi, psn çok kötüydü o dönem bunun yüzünden de online'a para verme geldi gerçi 😀

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   Gelecek nesilde Xbox öne geçecek gibi ki inşallah geçer de Sony efendi aklını başına toplar.

  • Melburg @melburg

   @nkarakas Sony neyi yanlış yapıyor ki bu nesil 😀 Bu jenerasyonun xbox ın kazanmaması çok iyi oldu adamların internet yoksa oyun açılmaz, 2.el disk makineye takılmaz gibi topluluk düşmanı fikirleri vardı.

  • Orcun @orcun

   @melburg Öyle ama en azından beleşti, o microsoftun allah belasını versin gold live dedi bilmemne eşeğin aklına karpuz kabuğunu kaçırdılar. Hem oyuna para ver + online servise para ver namussuzlar.

  • Melburg @melburg

   @orcun Oyuncular da o dönem xbox daha iyi servis veriyor diye tercih etti para vermeye, bunu gören firmalar da girdi arkasından ms'in

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   @melburg Xbox tarafındaki Game Pass tek başına yeterli benim için. Üstüne Gold ile verilen oyunların tamamen senin olması da çok iyi bir olay. PS4 sahibi birisi olarak exclusive oyunlar olmasa kesinlikle Xbox alırdım. Xbox tarafının yaptığı satın alımlarla gelecek nesilde bu açığı da kapanacak gibi gözüküyor.

  • Melburg @melburg

   @nkarakas Xbox One'da gold da verilen oyunlar senin olmuyor, o özellik 360'da var

  • Melburg @melburg

   @nkarakas Xbox şuan exc işinde çok güven kaybetti, mis gibi Scalebound'u iptal ettiler. Aldıkları firmalar iyi elbette görmek lazım.

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   @melburg Oyunlar duyurulur iptal edilir takılmıyorum bunlara. Sony tarafında da Days Gone iptal edilecek gibi geliyor bana mesela.

  • Orcun @orcun

   @melburg Ya ms alıyor ve yatıyor, pc'ede aynı oyunu çıkıyorsa ne diye konsol alayım ki ? forzayı herif pc'de de oynuyor, geow var e başka halo 5 mi ? istediği kadar gamepass iyi olsun 60 lira sabit para ödüyorum verdiğin oyunlar alınmayın ama BOK gibi şeyler, forzayı ne yapayım 50 kere mi oynayayım ? 15 gün takıldım gamepass'de sıkıldım 10 senelik oyunumu oynuycaz ? ama sabit her ay 60 tl takır takır ver, geçen bf5'in kardeşlikten arkadaş aldı 50 liraya ondan 2. hakkı aldım bitti gitti. Açıyorum oynuyorum misler gibi xbox'ın olayı daha önce konsol almamış ps3 xbox 360 almamış adamı evet cezbeder ama benim gibi yanda ps4 de dursun zaten geçmişte ps3 veya xbox 360'ı hatim etmiş adamlara xbox one sadece vitrinde duran bir kara kutudan ibaret.

  • Melburg @melburg

   @nkarakas O oyun çıkar, tokyo game show da bitmiş versiyonu gösterildi baya bir buraya uğramadı. Scalebound, days gone'dan daha büyük olaydı sony de zaten bir sürü exc var. Xbox'da hiç yok ve platinum games gibi baba bir firmadan geliyordu(oyun için xbox alan arkadaşlarım vardı) ama kesip attılar şimdi platinum games yeni çıkaracağı oyunu xbox'a getirmiyor.

  • Erman @ermanyurdakann

   @nkarakas Türkiye'deki fiyatlardan başka Sony'nin konsol tarafında bu nesil ne hatası olmuş ki? Şiir gibi oyunlar çıkarttılar, ürettikleri konsollarda kronik sorunlar yok (ilk PS3 modellerinde YLOD sorunu vardır mesela meşhur), yine yurt dışında konsolun fiyatı da gayet güzel, elalem 250-300 birim paraya GOW + Pro aldı geçti, daha ne yapsınlar adamlar? 😀 Ha, XBOX öne geçsin, bir zararı olmaz, rekabet iyidir ama Sony bu nesil açık ara lider olduğu halde salmadı, yine salmaz bence.

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   @ermanyurdakann Bkz. cross platform desteği konusunda diretmeleri, sonradan bu inatlarından vazgeçtiler ama olsun. Sonra Xbox tarafındaki Game Pass ve EA Access olayını kendi sistemlerine getirmemeleri. Gelecek nesilde de bunları yapmazlarsa Xbox yaptığı stüdyo alımlarıyla Sony'ye gerçekten rakip olacak ve Sony de artık aklını başına alacak.

 • ad33p @ad33p

  Reaksiyon videosu olduğunu görünce dislike basacaktım ama trailer yine boğaz düğümledi. 🙂

 • Chell @alperenxx

  Reaksiyon videolarından nefret ediyorum. Şunların hareketlere bak ya ne kadar yapmacık. Gerçekten heycanlansalar zaten gözlerini ayırmayıp içten ağlarlardı. Kusucam..