#akış #HaftalıkGündemDeğerlendirmesi
Dün şu bizimkilere hakaret eden adamın Cuma raporu isimli programını izleme gafletinde bulundum. Aman Allah'ım... Bir daha para verseler izlemem. Sırf haber olsun diye bir otomobilin çıkış haberini koymuşlar, ikisi de otomobilden bir haber... Hepi topu 6 konu üzerinde konuşmuşlar yarısı da konu ile alakası olmayan konuşma.

Teknoseyir'in kıymetini bilelim arkadaşlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alper212 @alper212

  Bu yorumu yazdığınız iyi olmuş adamlarda kanalı kapatıp gider artık. Cidden sosyal medya, boş insanları çok "değerli" kişiler haline getiriyor.

  Para veren yok zaten izleme. (Bu yorumumu onlar için değil X haber sitesi içinde yaparım. )

  • Erhan M. @erhanm

   Alper Bey, adamlar kapatıp gitsin diye yazmadım bu yorumu. Boşu boşuna iki program kıyaslanmış ona anlam veremediğim için yazdım. Kaldı ki orada olan kısa saçlı arkadaş bence değerli biri, işini de güzel yapıyor.

   Boş insan dediğin LP ve MG mi? Sana göre olabilir ama bence değiller. Bu onların her işine bayıldığım anlamına gelmez, yeri geldiğinde de eleştirim. Ama iki şeyi kıyaslarken de neyin daha iyi olduğuna bırakın ben karar vereyim.

   Madem beğenmiyorsan izleme diyorsunuz o zaman siz de beğenmiyorsanız buraya yorum yazmayın diyeyim. Sizce bu mantıklı mı?

   Kaldı ki ilk defa izledim dedim, bir kere izleyeceksiniz ki ondan sonra kıyas yapalım değil mi?