Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Mi Note 3 cihazım var
Şuan sıfır piyasası 2200-2400 civarı geziyor
Hepsiburada satıcılı, delta garantili olarak aldım
17 ay falan garantisi mevcut
12+12 ois arka kamera 1.8 diyafram
16 ön kamera 2.0 diyafram
Hiçbir yerinde çizik yok, kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıldı.
Kutu aparat falan herşeyi var.
Bunu ne kadara satarım sizce

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Leto Atreides @leto

  Sıfır piyasası pek önemli değil ikinci elde ne kadara gidiyor? Mi note 3 1400 liralara kadar düştü ve uzun süre 1500 liradan satıldı, 1300 liradan fazlaya gitmez muhtemelen.

  • 'Mahmut Demirci @mahmut_demirci

   Sıfır piyasası nasıl önemli değil. Dolar yükseldiği için sıfırı yükseliyor, sıfırı yükselen şeyin ikinci eli aynı kalacak değil çünkü piyasada hiçbir şey dolar yükseldiği için aynı kalmıyor. En basitinden araç satış Sitelerinde görüyoruz. dolar yükselmeden önce alınan 40 bin TL lik bir otomobil bile bugün 50-55 binlere satışta oluyor.

  • Leto Atreides @leto

   @mahmut_demirci telefon piyasasında her yıl yeni modeller çıkıyor ve aynı teknolojiyi daha ucuza edinebiliyoruz. mesela şu an mi a2'nin sıfırı 1650 liraya bulunuyor. genel toplamda elbette note 3 daha iyi bir cihaz ama aynı işlemci var temelde. xiaomi alacak kişi teknolojiden az çok anlıyordur ve takip ediyordur yeni cihazları, şimdi 1650 liraya sıfır mi a2 varken kim gidip aynı parayı kullanılmış mi note 3'e verir? iphone gibi bir kullanıcı kitlesi olsa sıkıntı olmaz verirler ama bunda zor diyorum işte.

   note 3 gerçekten iyi telefon bu arada ona lafım yok, arkadaşıma aldırdım 1500 liraya, sonra onu inceledikten sonra kendime mi 6 aldım. sadece ikinci el piyasaları pek iyi değil, ondan bahsediyorum.

 • 'Mahmut Demirci @mahmut_demirci

  Alt yorumda bir tane olabilir güvenemiyorum 🙄