Turknet sağolsun 2 haftadır internetim yok. Okulda film dizi indirip evde izlemek gibi yöntemler uyguladığıma kendim bile inanamıyorum. Beni bu hale düşürenler utansın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • SeMMiH @semmih

    Benim de internet çok tuhaf. Dün kuzenin bilgisayarın kurulumunu yaptım tüm güncelleştirme, gta vs. derken 2 sn sıkıntı yaşatmadı. (Bu dediğim süreç 12 saat civarı 😀 ) Kuzen gitti internet gitti. Halen yok. İptal ettirecem de faks çekmeye üşendim. (Sorun 2-3 haftadır devam ediyor)

  • AnilSfk @anilsafak

    Arkadaşlar konuyu özetliyorum : Bundan 1 ay önce hız testinde 27 mbps hız gören internetim şuanda 14 mbps'nin üzerine hiç bir şekilde çıkmıyor eve gelen teknik servisin açıklaması : Ttnet alt yapısında iki farklı port var birincisi zayıf alt yapıya sahip normal port diğeri güçlü olan yapı portu internetiniz önceden yapı portuna bağlıdır sonradan ttnet kendi müşterisinin şikayet ve sorunlarını giderebilmek için sizin yapı portunu farklı bir müşteriye bağlamıştır bunu hep yapıyorlar iki yan sokağınızda 80 mbps hız alan var dedi. Türkneti arayıp talep oluşturun yapı portuna geçmek istediğinizi söyleyin dedi. tabi çağrı merkezi diye bir hizmet olmadığı için kayıt oluşturdum ttnet müdürlüğünün sadece bu konuyu çözebileceğini söylediler oraya talep gönderdim. 1 aydır hiç bir şekilde dönüş olmadı.