#Nvidia #RTX #2060 sızıntıları başladı.
Yeni nesil kartlar ile gündeme #RayTracing teknolojisi sokan Nvidia yeni kartlarda üretim sıkıntıları yaşamakta. Kısman uygun fiyatı ile daha geniş kitlelere ulaşılması beklenen 2060, acaba Nvidia'nın yüzünü güldürecek mi?

Sızan bilgilere göre #FFXV #Benchmark 'ında #RTX2060 (?) 2589 puan almakta. GTX 1070 ile AMD kanadında #VEGA 'lari le benzer performans sergileyecek gibi görünüyor.

#BF5 testlerinden sonra ray tracing performansı konusunda kullanıcıları pek tatmin etmeyen RTX serisi için düşük kartlarda #RT çekirdekleri olamayabilir dedikodu çıkmıştı. Önceki nesil #GTX1070 ile benzer performans sergilemesi beklenilen, tahminimce 350-400$ fiyat bandında olacak 2060 ,belkide GTX takısı ile gelebilir.(Uzak ihtimal)
Nvidia'nın elinde hali hazırda Tensor çekirdeği barındırıp ama #RTCore barındırmayan güncel #Volta #GPU 'su bulunuyor. Volta GPU ile özelleştirilmiş bir oyuncu kartı (Volta #Quadro serisinde kullanıldı. ) aslında olabilir ama bu Ray tracing başlamadan öldürmek anlamını gelecektir. Çünkü bu tip teknolojilerin yaygınlığının artması için daha çok kullanıcıya erişecek modellerde olması ve performans açısından tatmin etmesi gerekiyor.
Kaynak: https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-2060-final-fantasy-xv-benchmark-result-spotted

NVIDIA GeForce RTX 2060 Final Fantasy XV benchmark result spotted -...

NVIDIA GeForce RTX 2060 FFXV results Yet unreleased GeForce RTX 2060 graphics card has been discovered by APISAK in Final Fantasy XV benchmark database. Interestingly, the leak would suggest that...
BeğenFavori PaylaşYorum yap