PlayStation 4 için oyun kütüphanesi oluşturmaya başlayacağım. Dijital ve kutulu arasında kararsız kaldım. Bu konudaki fikirleriniz nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  Disk artık aktivasyon anahtarı olarak çalışıyor, bir manası yok dijitaldeki indirim avantajları göz önüne alınınca değmiyor.

  Tabii ki koleksiyoncu değilseniz. Koleksiyon gibi bir derdiniz varsa başka seçenek yok.

 • Koray @koraysuna

  Kutulunun bir anlamı kalmadı dijital al bence.

 • Mehmet Berk Örüncü @mberko

  Aslına bakarsanız bu devirde diski çıkarıp takmak bile vakit kaybı gibi geliyor.

  • Orcun @orcun

   Diski taksanda yetmiyor, niye dersen bir güncelleme çıkıyor 30 40 50 gb falan e kutulu diyorsun tak oyna değil mi ? yooook illa o güncelleme kurulacak. E ne anladık bu işten diyebilirsen mantıklı ama kutulu da da şu var.
   Rafa diziyorsun bakıyorsun hani o tatmin duygusu var, bunu dijital oyun vermiyor evet belki hesabında 50 bin oyunun vardır ama internete illa ki hep bağımlısın ve öyle evinde rafa dizeceğin bir ortamın olmuyor gözünü doyurmayabilir.

 • sawgent @sawgent

  Ben dijitalden gidiyorum. Fiziksel arşivcilik bir yerden sonra sıkıntı yaratıyor. Tozlanmaları, kapladıkları alan, taşınmaları vs benim için sorun. Ayrıca her oynamak istediğinde diskin yanında olması gerekli ve tak çıkar yapmak zorundasın. Diğer türlü hesabınla makinayı eşleştirdikten sonra ana cihaz yapman her yerde sınırlama olmadan oynaman için yeterli.

  Fiyat olarak da dijital, daha erken ve daha fazla indirime giriyor.

  Kutulunun bana göre tek artısı oynadıktan sonra takas yada satışını yapabiliyor olman.

 • Serkan Özer @serkanozer

  Ps5 xbox ? Yeni versiyonlarda eminim disk kalkacak