#turknet i kapatırsam bu müşteri hizmetleri modeli yüzünden kapatacağım. Cuma sabah kesilen internetim için verdikleri tek yanıt telekoma ilettik, gelip bakacaklar. Ya telekomun insafına bu kadar bırakılmak hiç doğru değil. Başka operatör de yok, fiber de yok, 10 metre ötedeki binada hepsi var o da ayrı acıklı bir durum. #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ApoNSHeLL @aponshell

  Türknet'in pişmanlıkla alakası yok.Bu memleketin emeğini yiyip suyunu içipte işini yapmayıp milletin işini savsaklatanlarla çektiği çok var.

 • Ali Pektaş @alipektas

  İşin başında Türk Telekom gibi bir mafya varken Türknet'in taahhütsüz, AKN'siz, rakiplerinden uygun fiyata yüksek hızlar vermeye çalışmaktan başka yapacak hiçbir şeyi olmuyor. Bu şartlarda bile en iyi seçenek hâlâ Türknet bana kalırsa. Benim de internetim 24 gün sonra bağlandı, Türk Telekom sağ olsun. Belki 10 kere gittim santrale, rica minnet etiketlemeyi yaptırdım ekiplerine.

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Sıkıntı şu. Örnek veriyorum hizmeti türknet değil de vodafone net ten almış olsaydınız ve arıza yaşamış olsaydınız türknetten farklı olarak arayıp ulaşabileceğiniz bir personel olacaktı. Onun da size tek cevabı biz arıza kaydı oluşturduk olacaktı. Daha fazla bir şey diyemeyip aynı cevabı alacaktınız O yüzden türknet filan pişmanlık değil bu ülkenin internet altyapısı ve başındaki firma sorunlu.

 • Mustafa Kaya @mky

  aylık ortalama 200 gb veriyi .çekmemi sağlıyor turknet. genel olarak da sorunsuz. ttnette iken 1 haftadan sonra hep sorundu. turknet bence pişmanlık değildir. nimettir. demekki lokasyona göre sıkıntılar var.