Yeni iPhone Xr. Tanıdık geldi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr. Can 2.0 @extreme

  5C bunun yanında cop bıle olamaz.

 • Mustafa @mkyb

  5C'leri o dönem Nokia Lumialar renkli diye çıkarmışlardı. Fakat ismi hatalıydı. C harfi aslında Color kelimesini simgeliyordu. Fakat millet Cheap yani ucuz kelimesini simgeliyor diye dedikodu çıkardı. Birde plastik kasayla gelince beklenti iyice arttı. Halbu ki abisi 5'ten çokta fazla fiyat farkı yoktu. Zaten pek tutulmadı. Bugüne kadar bir kaç kişinin elinde gördüm.

  • Orcun @orcun

   Zaten 5c 5'den 1 sene sonra çıktı, apple 5s'i çıkarttığında 5c'i de duyurdu ama iphone 5 ile 5s herşeyi görüntü aynıydı birde üretim maliyetlerinden dolayı normalde ucuzlatıp 5'i satmadılar plastik kasaya geçtiler, 5s'i 650, 5c'i ise 550 dolara sattılar. Aslında pili az büyüktü pil ömrü 5'den daha iyiydi kutusu falan da plastik yapılmıştı vs. içi 5 ile birebir aynıydı zaten. 3 sene öncesine kadar annem 5c kullanıyordu çok memnundu.

  • The Odd One @theoddone

   Katılıyorum güzel telefondu. Renkler güzeldi bence. Hatta yeşil rengi çok güzeldi. Xr'a yeşil güzel olurdu bence. Algı yanlış olmasa olabilirdi. Ama insanlar 100 dolar verip 5s almaya karar verdi.