Sizce Tps bir açık dünya Western oyununun satış başarısı ne yönde olur ?
Yada western Fps
@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • @johncenaaa @xeon

  red dead redemption'ın başarısı ne kadarsa o kadar olur.

 • Enes Pst @enoes241

  Hocam açıkcası bilgim ,Ekibim, Zamanım kısıtlı bu dediğin oyunun içinden çıkabileceğimi sanmıyorum. Red Dead Redemption veya Call Of Juarez oyunları baz aldığım oyunlar. Hedefimse 2 dolardan 100bin satan gtanın çakmasını yapan çocuk. @ermanyurdakann

 • Ahmet Erdoğan #123+ #180+ @aerdogan17

  kızılderili olarakta oynama şansı versin ortalığı yıkar geçer...

 • Enes Pst @enoes241

  @ermanyurdakann Hocam strateji zaten piyasanın %5lik kesimine hitap eden bir tür. Böyle bi türün arkasında neden durduğunu anlamadım. Oyun yapımı konusunda Fps yada Tps stratejiden fersah fersah daha kolay üstelik. Gta 5 çıkmaya yakın yada çıktığında yada çıktıktan epey sonra tam bilmiyorum bu oyun çıkmıştı. Oyun Gtadan alternatif arayan oyunu bitirip doyamayan insanlar için ucuz çerez niyetine bi oyundu ve 100bin sattı. Mantık aynı aslında. Rdr 2 nin yanında elbette esamesi okunmaz ama benim hedefimde milyonlara ulaşmak değil 5 dolardan 100bin satış hayatımı kurtarabilir. Üstelik Nvidianın GameWorks kütüphanesine de hakimim. Steamde Caming Soon altında GameWorksler geliyor diye duyursam bununda oyuncular açısından etkisi olur diye tahmin ediyorum. Çok mu yanılıyorum ? Doğru noktalarım war mı ? yoksa genel itibariyle doğru yolda mıyım ? inan hiç bilmiyorum bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacım war.

 • Enes Pst @enoes241

  @ermanyurdakann @ermanyurdakann yine de teşekkürler. Hayır saints row değil. Bu dediğim tek kişinin yaptığı bi oyun. Peki hocam hangi mecrada anket benzeri yada soruyla genel kanıyı ölçebilirim bi fikrin war mı ?

 • Enes Pst @enoes241

  @raw Yok hocam bende sanırım donanımhaberde 2si birde duymuştum.